logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:


A+ A A-

APREO LOGISTICS "Liderem Informatyki 2008"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
APREO LOGISTICS – spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy – otrzymał tytuł „Lidera Informatyki 2008” w kategorii „Małych i Średnich Przedsiębiorstw”. Uroczysta gala konkursu odbyła się 25 września w Teatrze Narodowym w Warszawie.

Konkurs Lider Informatyki jest organizowany przez redakcję Computerworld od 12 lat. Wyłania przedsiębiorstwa i instytucje odnoszące sukcesy w dziedzinie informatyzacji i jest najbardziej prestiżowym przedsięwzięciem tego typu w Polsce. Zgodnie z założeniami  Redakcji Computerworld formuła konkursu ewoluuje i zmienia się tak jak współczesna informatyka i jej rola w zarządzaniu. Każda kolejna edycja ma odzwierciedlać aktualny wpływ IT na działalność biznesową przedsiębiorstw. W tym roku, zgodnie z założeniami Jury, zwycięzcami zostały te firmy, które dzięki wykorzystaniu technologii informatycznych wzmocniły swoją konkurencyjność rynkową poprzez: doskonałość organizacyjną, innowacyjność, kreowanie wartości przez teleinformatykę oraz posiadają spójność strategii teleinformatyki z organizacją biznesową przedsiębiorstwa. Tytuł Lider Informatyki przyznano w kategoriach: przemysł, finanse i bankowość, handel i usługi, sektor publiczny oraz w kategorii Lider Informatyki Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Nagrodę z rąk przewodniczącego jury, Pana Krzysztofa Frydrychowicza wspólnie odebrali Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics oraz Maciej Mrozik, szef programistów. Wyróżnienie dla Apreo Logistics to kolejny dowód na doskonałość autorskiego programu SWIP, który w swojej pierwotnej wersji był już nagrodzony statuetką „Lidera Informatyki 2003” a w latach 2002-2003 otrzymał nagrodę "Złoty Bit”.

- Wchodząc na rynek w 2007 roku posiadaliśmy już wieloletnie doświadczenie w zakresie zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Core systemu SWIP wywodzi się jeszcze z czasów firmy Euroad, ale jego aktualna architektura stanowi potężnie udoskonaloną wersję programu nagrodzonego 5 lat wcześniej. Tak jak otoczenie biznesowe zmienia się niemal z dnia na dzień, tak my na bieżąco udoskonalamy i adaptujemy nasz system do nowych warunków. W firmie nie istnieje, żaden proces biznesowy, który nie miałby swojego odzwierciedlenia w zintegrowanym systemie. Oczywiście do skutecznego konkurowania nie wystarczy sam system – osiągnięte wyniki zawdzięczamy doskonałej współpracy zgranego Zespołu IT i profesjonalnej Kadry. Wyróżnienie jest  dla nas ogromnym zaszczyt, ale przed nami jeszcze wiele pracy.  Na rozchwianym, niestabilnym a jednocześnie wysoce konkurencyjnym rynku wygrywa ten, kto lepiej zaplanuje i zorganizuje swoją przyszłość, dlatego dzięki inwestycjom w nowoczesne narzędzia pracy maksymalnie wykorzystujemy zasoby firmy - powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics.

Ostatnio zmieniany środa, 01 październik 2008 08:25

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Goodyear EfficientGrip Cargo - zupełnie nowe rozwiązanie dla flot lekkich…

Goodyear EfficientGrip Cargo - zupełnie nowe rozwiązanie dla flot lekkich ciężarówek

Następca opon dla lekkich ciężarówek Goodyear Cargo Marathon wydłuża przebiegi flot nawet o 10 tys....

Nagroda FDI Poland Investor Awards dla Amazona

Nagroda FDI Poland Investor Awards dla Amazona

Amazon został uhonorowany nagrodą FDI Poland Investor Awards w kategorii Top North American Investor of...

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

15 października 2016 roku w Stanisławowie k. Pruszcza Gdańskiego pracownicy Grupy Raben posadzili ponad 1500...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj