logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Komunikacja mobilna bez przerwy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Intermec wprowadza najnowszą wersję Skynax. System przeznaczony jest dla dostawców rozwiązań mobilnych i służy do zarządzania urządzeniami przenośnymi, obniżając koszty związane z integracją i zarządzaniem pracą wielu różnych produktów.


Skynax zapewnia przesyłanie właściwych danych do i od pracowników mobilnych w odpowiednim czasie, nawet w przypadku gdy znajdują się w miejscach, w których zasięg sieci jest niestabilny lub tymczasowo go brakuje.

   System znajdzie zastosowanie w firmach mających pracowników mobilnych: przedstawicieli handlowych, kurierów, pracowników serwisowych, a także realizujących: dostawy do sklepów, usługi przedsprzedaży i eksponowania towarów w sklepach oraz służb porządkowych. Skynax zapewnia producentom aplikacji mobilnych gotowe rozwiązanie do zarządzania urządzeniami mobilnymi, rozwiązując problemy związane z niedostępnością sieci. System pozwala w efektywniejszy sposób wykorzystać dostępną przepustowość i łatwiej diagnozować problemy z urządzeniami.

   Skynax umożliwia rozwiązywanie problemów w pięciu kluczowych obszarach przedsiębiorstwa:

Synchronizacja danych: system automatyzuje i przyspiesza synchronizację danych. To ważne szczególnie w szczytowym natężeniu ruchu. System zapewnia możliwość monitorowania i kontrolowania wymiany wszystkich danych.
Łączność i wykorzystanie sieci: Skynax ułatwia optymalizowanie wykorzystania sieci i sterowania połączeniami w sieci pod kątem realizacji funkcji przez aplikacje mobilne. Pozwala to na zredukowanie kosztów komunikacji nawet do 40 proc. System umożliwia centralne monitorowanie i zarządzanie całą komunikacją w przedsiębiorstwie.
Bezpieczeństwo: zabezpieczenia na najwyższym poziomie zapewnia zastosowanie metod uwierzytelnienia i szyfrowania zgodnych ze standardem FIPS (Federal Information Processing Standard). Pozwala to na bezpieczne przesyłanie danych za pośrednictwem dowolnej sieci wydzielonej lub publicznej.
Zarządzanie urządzeniami: system umożliwia pełną automatyzację zarządzania ustawieniami urządzeń. Ogranicza to doraźne interwencje specjalistów z działu informatyki. Dzięki zautomatyzowaniu zarządzania, usprawnieniu procesów uruchamiania aplikacji oraz możliwości dynamicznego konfigurowania dowolnego urządzenia na żądanie, Skynax pozwala zmniejszyć obciążenia sieci, usprawnić zarządzanie oraz zredukować koszty średnio o 600 USD w całym okresie eksploatacji pojedynczego urządzenia w typowej instalacji mobilnej.
Wsparcie techniczne: wraz z rozwiązaniem dostarczany jest mechanizm diagnozowania, dokumentowania i rozwiązywania problemów. Dzięki niemu można m.in. uzyskać podgląd obrazów na wyświetlaczach urządzeń użytkowników i zdalnie sterować pracą.

Wersja Skynax 8.0 jest dostępna za pośrednictwem sieci partnerskiej Intermec.


Ostatnio zmieniany piątek, 04 maj 2012 07:47

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Otwarto wystawę o ochronie zabytków kolejowych zorganizowaną przez PKP CARGO

Otwarto wystawę o ochronie zabytków kolejowych zorganizowaną przez PKP CARGO

W Senacie RP otwarto wystawę pt. „Ochrona Dziedzictwa Kolejowego w Polsce”. Wystawa prezentuje dorobek spółek...

Volvo Trucks wprowadza na rynek zintegrowany system informacji i rozrywki

Volvo Trucks wprowadza na rynek zintegrowany system informacji i rozrywki

Bardziej przyjemna i bezpieczniejsza jazda, łatwiejsze odnajdywanie drogi i sprawniejsze zarządzanie flotą. To główne zalety...

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Przeznaczone do likwidacji przez poprzedni Zarząd PKP CARGO punkty utrzymania taboru (PUT) w Południowym Zakładzie...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj