logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Siódemka nominowana do Ekomersów 2013

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Oferta dla przedsiębiorców Siódemki połączona z platformą obsługi wysyłek i klienta 7 Internet Shipping będzie walczyła o miano najlepszego produktu/usługi wspierających logistykę e-sklepu. Nagrody zostaną wręczone podczas 5. edycji Targów eHandlu, które odbędą się 23 i 24 września na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Ekomersy to wyróżnienia dla marek oferujących produkty i usługi dla firm handlujących w Internecie. To nagroda dla tych, którzy nieustannie udoskonalają swoje produkty i przyczyniają się do rozwoju rynku e-commerce. Głosowanie w konkursie Ekomersy 2013 potrwa do 19 września 2013. Swój głos w poszczególnych kategoriach można oddać na stronie: www.ekomersy.pl.
Oferta Siódemki to atrakcyjne miesięczne abonamenty na wysyłkę paczek oraz unikatowa platforma on-line 7 Internet Shipping, zapewniająca sprawne zarządzanie logistyką w małych i średnich e-sklepach. W ramach umowy na świadczenie usług kurierskich, klient Siódemki otrzymuje także bezpłatny dostęp do mobilnego Internetu Orange oraz urządzenie mobilne (tablet lub laptop) za złotówkę.


- Ważnym atutem naszej oferty jest abonament, który zastępuje deklarację i daje przedsiębiorcy gwarancję stałych cen za przesyłki. Z kolei darmowy Internet bezprzewodowy i markowe urządzenia mobilne za 1 zł, są dla e-przedsiebiorców efektywnymi narzędziami pracy, a nie tylko cennymi gadżetami - mówi Marcin Kruszyński, PR Manager Siódemki. - Dzięki aplikacji 7 Internet Shipping, klient może wykonać samodzielnie większość czynności związanych z obsługą przesyłek, w tym m.in. organizować cały proces nadania przesyłki, dokonać rozliczeń lub skontaktować się z Działem Obsługi Klienta.


Jak wynika z opinii klientów Siódemki, platforma 7 Internet Shipping pomaga zautomatyzować i przyśpieszyć procesy logistyczne w firmie, co skutkuje wyeliminowaniem błędów w adresowaniu paczek i znacznymi oszczędnościami czasu potrzebnego na kompletację i wysłanie towaru. W konsekwencji, przenosi się to na polepszenie jakości usług, większe zaufanie klienta końcowego oraz oszczędności finansowe. Oferta Siódemki jest jedną z pięciu nominowanych w kategorii najlepszych rozwiązań wspierających logistykę e-sklepów.

Ostatnio zmieniany środa, 04 wrzesień 2013 06:17

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu…

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu produktów agro

Grupa Kapitałowa OT Logistics wydzierżawiła nowe wagony typu Tagnpps, które pozwolą spółce na uzupełnienie oferty...

Polskie MŚP współpracują z firmami logistycznymi, aby wzmacniać działalność eksportową…

Polskie MŚP współpracują z firmami logistycznymi, aby wzmacniać działalność eksportową

Wyniki badania, zaprezentowanego przez FedEx Express - spółkę zależną FedEx Corp. i największą na świecie...

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

W tegorocznym Rankingu firm TSL Grupa DSV uplasowała się w pierwszej dziesiątce największych polskich operatorów...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj