logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Wystartowały Ekomersy 2014 - zachęcamy do głosowania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

InPost, PayU, Shoplo i Answear.com to jedne z firm, które zdobyły uznanie branży internetowej otrzymując Ekomersa w 2013 roku. Kto w tym roku ma największe szanse na to wyróżnienie?

W tegorocznej edycji nadesłanych zostało blisko 160 zgłoszeń w 9 kategoriach konkursowych. Spośród nich wybranych zostało ponad 120 firm / rozwiązań, które spełniły wszystkie kryteria formalne konkursu. Od początku września (1.09) Internauci mogą głosować na najlepszy ich zdaniem produkt lub usługę w dostępnych kategoriach:

 • Produkt / usługa wspierająca ekspansję międzynarodową e-sklepów.
 • Najlepsza agencja oferująca usługi wdrożeniowe i integracyjne.
 • Najlepszy produkt / usługa wspierająca relacje z klientami.
 • Najlepsza platforma sklepowa.
 • Najlepszy produkt / usługa wspomagająca sprzedaż w Internecie.
 • Najlepsze rozwiązanie płatnicze.
 • Najlepszy produkt / usługa wspierająca logistykę e-sklepu.
 • Innowacja roku.
 • Szczególny wkład na rzecz rozwoju rynku e-commerce.

Wszystkie nominowane firmy zobaczyć można na stronie ekomersy.pl i dowiedzieć się więcej o prezentowanych rozwiązaniach, realizacjach projektów (case study), wprowadzonych innowacjach oraz dokonaniach kandydatów na przestrzeni ostatniego roku. Internauci swoje głosy mogą oddać do 21 września - wtedy też ogłoszonych zostanie 10 najlepszych firm w danej kategorii.
Finałowa "10-tka" poddana zostanie rygorystycznej ocenie Rady Ekomersów. W tym roku w jej skład wchodzą finaliści programu Profesjonalista w eHandlu oraz osoby znane z zaangażowania w rozwój społeczności internetowej. W skład jury wchodzą: przedstawiciele największych sklepów internetowych, m.in. Marek Muszak (Komputronik.pl), Jarosław Banacki (Cyfrowe.pl), Wojciech Tomaszewski (Answear.com), Filip Biesek (Oponeo.pl), przedstawiciele świata nauki: Kinga Szewczyk (ILiM - GS1 Polska), mediów branżowych, m.in. Artur Kurasiński (AK74), Krzysztof Gontarek (Dziennik Internautów), Arkadiusz Widawski (Online Marketing Polska), blogerzy m.in.: Paweł Tkaczyk (paweltkaczyk.com), Michał Górecki (michal-gorecki.pl), przedstawiciele organizacji branżowych m.in.: Włodzimierz Schmidt (IAB Polska) oraz Grzegorz Wójcik (e-Commerce Polska). To oni, dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, mają ostateczny wpływ na to do kogo trafią w tym roku statuetki.

Tegoroczne wyróżnienia przyznane zostaną najlepszym firmom podczas oficjalnej Gali na Stadionie Narodowym w Warszawie w trakcie Wieczoru Branżowego po VII Targach eHandlu (22.10.2014 r.), dzień przed I Kongresem eHandlu. Osoby zainteresowane poznaniem branży i przeżyciem emocji związanych z wręczeniem wyróżnień będą mogły zakupić bilety na stronie konkursu.
Więcej informacji na temat zasad przyznawania nagród oraz listę ubiegłorocznych laureatów znaleźć można na stronie konkursu - ekomersy.pl.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 wrzesień 2014 13:31

Z ostatniej chwili

 • 1
 • 2
 • 3

Dzień Otwarty Stena Line - czyli zwiedzanie wielkiego statku i…

Dzień Otwarty Stena Line - czyli zwiedzanie wielkiego statku i super ceny na rejsy do Szwecji

Jak zobaczyć mostek kapitański na żywo? Raz w roku jest taka szansa! Podczas Dnia Otwartego...

W Dzień Dziecka najmłodsi podróżnicy pojadą pociągami PKP Intercity bezpłatnie

W Dzień Dziecka najmłodsi podróżnicy pojadą pociągami PKP Intercity bezpłatnie

Darmowe przejazdy dla dzieci i młodzieży, 30-procentowy rabat przy zakupie biletów dla ich opiekunów oraz...

UPS uruchamia centrum w Mysłowicach

UPS uruchamia centrum w Mysłowicach

Firma UPS uroczyście otworzyła nowe centrum przeładunkowe w Mysłowicach. Większa powierzchnia i zwiększona przepustowość paczek...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj