logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Poczta Polska uruchamia e-sklep

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Poczta Polska wystartowała z platformą usług hostingowych, kreacją stron www i e-pakietem Office 365. Nowa platforma efirma.poczta-polska.pl  to efekt współpracy ze spółką home.pl, największym dostawcą usług internetowych dla klientów biznesowych i indywidualnych w Europie Środkowo-Wschodniej.

   Nowa platforma Poczty Polskiej to między innymi sprzedaż domen i możliwość tworzenia własnych stron internetowych. W ofercie znalazł się także Office 365 czyli pakiet zawierający znane aplikacje, jak Word, Excel, Power Point, a także m.in. wirtualny dysk o pojemności 1 TB i komunikator. Dzięki temu, że usługa jest świadczona w modelu chmurowym, dostęp do niej można uzyskać z niemal każdego miejsca i urządzenia - komputera, smartfona lub tabletu. Poczta Polska oferuje także firmową pocztę e-mail. Do wyboru są opcja Standard (1 skrzynka e-mail) oraz Pro (dowolna ilość skrzynek). Przedsiębiorca sam decyduje co zostanie wpisane przed i po znaku @. W jednym miejscu znajdzie dostęp do poczty, zadań, kalendarza i listy adresów. W pakiecie oferowane jest dodatkowe 10 GB na przechowywanie i udostępnianie plików w chmurze.
   Dla klientów szukających rozwiązań niewymagających znajomości aspektów technicznych dostępne są linie oferujące gotowe rozwiązania dedykowane kreatorów witryn www. Dzięki nim w kilku prostych krokach można stworzyć samodzielnie własną stronę internetową z aplikacjami niezbędnymi dla rodzaju wykonywanej działalności. Przedsiębiorcy będą mogli także skorzystać bezpłatnie z usług biura obsługi klienta oraz pomocy on-line w postaci bazy wiedzy.

- Nasza nowa usługa to następny krok w budowaniu pozycji Poczty Polskiej na rynku eCommerce na którym jesteśmy liderem w obsłudze logistycznej przesyłek. Zaproponowanie klientom czegoś więcej niż prosta dostawa z punktu A do punktu B jest dziś niezbędne by zdobywać rynek i skutecznie konkurować. Dlatego Poczta Polska już oferuje pełne portfolio usług dla eCommerce: poprzez zaproponowanie klientom całego łańcucha wartości - od nadania paczki, doręczenie, obsługę zwrotów, ubezpieczenie, usługi mobilne i możliwość zakupu usług internetowych poprzez  efirma.poczta-polska.pl - mówi Rafał Pietrwalski, pełniący obowiązki dyrektora eCommerce w Poczcie Polskiej.

- W 2016 roku posiadanie strony internetowej oraz profesjonalnej poczty w firmowej domenie jest niezbędnym elementem funkcjonowania współczesnego przedsiębiorcy. W zdecydowanej większości, klienci w pierwszej kolejności szukają informacji o produkcie, usłudze i firmie właśnie w sieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskiego rynku mikro, małych i średnich przedsiębiorstw rozpoczynamy współpracę z Pocztą Polską, polegającą na dostarczaniu wszystkich niezbędnych narzędzi do prowadzenia biznesu w internecie. Oferta obejmuje szerokie spektrum usług, od domeny internetowej i kreator stron www, po zaawansowane aplikacje do pracy biurowej w chmurze (Office 365). home.pl jest liderem rynku hostingowego z ponad 18-letnim doświadczeniem - gwarantuje to stabilność, bezpieczeństwo i łatwość użytkowania dostarczanych aplikacji - mówi Dariusz Kowalski, lider zespołu produktowego home.pl.

   Sprzedaż usług na platformie efirma.poczta-polska.pl będą wspierać dedykowani konsultanci telefoniczni Poczty Polskiej i przedstawiciele handlowi, którzy pomogą klientom w doborze właściwego asortymentu oraz odpowiedzą na pytania. Nowa platforma sprzedażowa to drugie specjalnie dedykowane miejsce do obsługi firm. Pod koniec ubiegłego roku Poczta Polska uruchomiła własny eSklep dla branży eCommerce z asortymentem do sprawnej obsługi wysyłek produktów sprzedawanych w sieci ( esklep.poczta-polska.pl).

Ostatnio zmieniany piątek, 26 luty 2016 14:29

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

W Porcie Gdańsk powstanie nowy terminal cukrowy

W Porcie Gdańsk powstanie nowy terminal cukrowy

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. i Krajowa Spółka Cukrowa S.A. podpisały umowę dotyczącą dzierżawy nieruchomości...

Żabka Polska rekrutuje do nowego centrum logistycznego

Żabka Polska rekrutuje do nowego centrum logistycznego

Od początku listopada br. rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowo powstałego centrum logistycznego firmy Żabka...

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w…

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj