logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

Warto przeczytać

Pierwszy etap prac nad Port Community System w Gdy…

Pierwszy etap prac nad Port Community System w Gdyni

Port Community System (PCS) oraz możliwości jego wdrażania w polskich portach były przedmiotem spotkania, które...

Czytaj więcej

Najchętniej czytane

Zintegrowana platforma ERP IBM i Infor

 Zintegrowana platforma ERP IBM i Infor

Zoptymalizowana kombinacja sprzętu i oprogramowania przyspiesza podejmowanie decyzji i redukuje koszty administracyjne. Firmy IBM oraz Infor...

Czytaj więcej
A+ A A-

Elektronizuj urząd bez kosztów. Spotkanie dla władz samorządów z Wielkopolski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Ministerstwo Gospodarki zaprosiły władze jednostek samorządu terytorialnego na spotkanie poświęcone wdrażaniu e-usług w organach administracji publicznej w Polsce. Spotkanie właśnie się rozpoczęło w siedzibie ILiM.

Spotkanie pod tytułem „Elektronizuj urząd bez kosztów. Spotkanie dla władz samorządów z Wielkopolski” skierowane zostało do osób odpowiedzialnych za zarządzanie organami publicznymi, a tym samym za ich informatyzację. Celem spotkania było przedstawienie zagadnień e-administracji, a także form nieodpłatnego wsparcia we wdrażaniu e-usług w urzędzie. Omawiane na spotkaniu zagadnienia pozwolą uczestnikom na samodzielną ocenę dostępnych rozwiązań i decydowanie o realizacji projektów z obszaru e-administracji. W ramach spotkania zapewniono także możliwość dyskusji z przedstawicielami administracji rządowej i indywidualnych konsultacji spraw dotyczących przygotowania i uruchamiania e-usług w urzędzie.

Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Sebastian Christow (Radca Ministra w Ministerstwie Gospodarki), Justyna Duszyńska (Zastępca Dyrektora Departamentu Informatyzacji w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji) oraz eksperci Instytutu Logistyki i Magazynowania.

Spotkanie organizowane jest przez Instytut Logistyki i Magazynowania w ramach Projektu UEPA „Uproszczenie procedur związanych z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej poprzez ich elektronizację i wdrożenie idei <jednego okienka>”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, aktywnie działającego na rzecz rozwoju polskiej e-administracji.

DO POBRANIA: AGENDA SPOTKANIA

Ostatnio zmieniany czwartek, 05 czerwiec 2014 13:42

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj