logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Przedstawicielstwo Toshiby w Warszawie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dział Systemów Komputerowych firmy Toshiba poinformował o otwarciu przedstawicielstwa w Warszawie. Celem otwarcia biura jest zaspokojenie rosnącego popytu na komputery przenośne.

Toshiba sprzedaje swoje notebooki i inne rozwiązania komputerowe w Polsce od ponad 15 lat i będzie kontynuować współpracę z istniejącymi partnerami oraz dystrybutorami. Decyzję tę podjęto w ramach realizacji strategii marketingu i sprzedaży Toshiba, a jej celem jest lepsza współpraca z kanałem sprzedaży, lepsza wiedza o lokalnych rynkach, poprawa jakości obsługi klienta i zwiększenie wiedzy o produktach Toshiba.

- Decyzja Toshiby to osiągnięcie nowego kamienia milowego przez tego producenta w Polsce. Nie ukrywam, że jestem z niej bardzo zadowolony. Otwarcie nowego biura, wspierającego naszych partnerów biznesowych na poziomie lokalnym, jest bardzo korzystne dla naszych klientów - powiedział Andrzej Kuźniak, dyrektor generalny ds. sprzedaży w regionie Europy Środkowej w Dziale Systemów Komputerowych Toshiba Europe GmbH. - Współpracujemy ze sprawdzonymi, oddanymi partnerami, którzy dokonali znacznych inwestycji, wspierając rozwój Toshiby i zamierzamy nieustannie zwiększać naszą lokalną obecność, aby w roku 2006 stać się liderem rynku przenośnych rozwiązań komputerowych w Polsce.

Otwarcie przedstawicielstwa wzmacnia zaangażowanie firmy w rozwijanie rynku komputerów przenośnych w Polsce. W trzecim kwartale 2005 r. całkowita wartość rynku PC w Polsce wzrosła w stosunku do tego samego okresu poprzedniego roku o 33 proc., zaś rynek notebooków rozwinął się w tym samym czasie o 176 proc. Spółka Toshiba jest przygotowana na wykorzystanie tego rozwoju w ramach strategii lokalizacji i dystrybucji, angażując wszelkie zasoby, ludzi i produkty niezbędne dla jak najlepszej obsługi klientów.

- Przenośne rozwiązania komputerowe i inwestycje w nowe technologie na szybko rozwijających się rynkach, takich jak Polska, są dla nas bardzo ważne. Wierzymy, że doświadczenie firmy Toshiba w globalnej branży komputerowej oraz znajomość lokalnego rynku przez naszych partnerów staną się czynnikami naszego sukcesu. Znajduje to odzwierciedlenie we wszechstronnym i stale rozwijającym się asortymencie produktów, szeroko zakrojonych programach badawczo-rozwojowych oraz zdolności do szybkiego dostosowywania się do zmieniających wymagań klientów - szczególnie w zakresie konstrukcji, technologii i łatwości użytkowania. Do końca bieżącego roku zamierzamy znaleźć się w pierwszej trójce największych sprzedawców notebooków PC, a naszą wizją jest osiągnięcie pozycji lidera w tej dziedzinie w roku 2006 - zapowiedział Kuźniak.

Polska jest kluczowym rynkiem dla spółki Toshiba i ważnym obszarem realizacji planu osiągnięcia pozycji lidera na rynku przenośnych rozwiązań komputerowych. W ciągu nadchodzących miesięcy spółka Toshiba sfinalizuje plany dalszego rozwoju w innych krajach Europy Środkowej.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Solaris zdobywa zamówienie na pierwsze autobusy elektryczne w stolicy Europy

Solaris zdobywa zamówienie na pierwsze autobusy elektryczne w stolicy Europy

Największe przedsiębiorstwo transportu publicznego w stolicy Belgii, firma STIB, zamówiła pierwsze autobusy elektryczne. Będzie to...

Kolejne połączenie PKP Intercity na Ukrainę

Kolejne połączenie PKP Intercity na Ukrainę

PKP Intercity rozszerza siatkę połączeń na Ukrainę. Już od 24 sierpnia br. podróżni zyskają kolejną...

Port Gdańsk rozpocznie rozbudowę nabrzeży i toru wodnego

Port Gdańsk rozpocznie rozbudowę nabrzeży i toru wodnego

Projekt rozbudowy nabrzeży i modernizacji toru wodnego w Porcie Gdańsk jest już oficjalnie na etapie...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj