logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Przedstawicielstwo Toshiby w Warszawie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dział Systemów Komputerowych firmy Toshiba poinformował o otwarciu przedstawicielstwa w Warszawie. Celem otwarcia biura jest zaspokojenie rosnącego popytu na komputery przenośne.

Toshiba sprzedaje swoje notebooki i inne rozwiązania komputerowe w Polsce od ponad 15 lat i będzie kontynuować współpracę z istniejącymi partnerami oraz dystrybutorami. Decyzję tę podjęto w ramach realizacji strategii marketingu i sprzedaży Toshiba, a jej celem jest lepsza współpraca z kanałem sprzedaży, lepsza wiedza o lokalnych rynkach, poprawa jakości obsługi klienta i zwiększenie wiedzy o produktach Toshiba.

- Decyzja Toshiby to osiągnięcie nowego kamienia milowego przez tego producenta w Polsce. Nie ukrywam, że jestem z niej bardzo zadowolony. Otwarcie nowego biura, wspierającego naszych partnerów biznesowych na poziomie lokalnym, jest bardzo korzystne dla naszych klientów - powiedział Andrzej Kuźniak, dyrektor generalny ds. sprzedaży w regionie Europy Środkowej w Dziale Systemów Komputerowych Toshiba Europe GmbH. - Współpracujemy ze sprawdzonymi, oddanymi partnerami, którzy dokonali znacznych inwestycji, wspierając rozwój Toshiby i zamierzamy nieustannie zwiększać naszą lokalną obecność, aby w roku 2006 stać się liderem rynku przenośnych rozwiązań komputerowych w Polsce.

Otwarcie przedstawicielstwa wzmacnia zaangażowanie firmy w rozwijanie rynku komputerów przenośnych w Polsce. W trzecim kwartale 2005 r. całkowita wartość rynku PC w Polsce wzrosła w stosunku do tego samego okresu poprzedniego roku o 33 proc., zaś rynek notebooków rozwinął się w tym samym czasie o 176 proc. Spółka Toshiba jest przygotowana na wykorzystanie tego rozwoju w ramach strategii lokalizacji i dystrybucji, angażując wszelkie zasoby, ludzi i produkty niezbędne dla jak najlepszej obsługi klientów.

- Przenośne rozwiązania komputerowe i inwestycje w nowe technologie na szybko rozwijających się rynkach, takich jak Polska, są dla nas bardzo ważne. Wierzymy, że doświadczenie firmy Toshiba w globalnej branży komputerowej oraz znajomość lokalnego rynku przez naszych partnerów staną się czynnikami naszego sukcesu. Znajduje to odzwierciedlenie we wszechstronnym i stale rozwijającym się asortymencie produktów, szeroko zakrojonych programach badawczo-rozwojowych oraz zdolności do szybkiego dostosowywania się do zmieniających wymagań klientów - szczególnie w zakresie konstrukcji, technologii i łatwości użytkowania. Do końca bieżącego roku zamierzamy znaleźć się w pierwszej trójce największych sprzedawców notebooków PC, a naszą wizją jest osiągnięcie pozycji lidera w tej dziedzinie w roku 2006 - zapowiedział Kuźniak.

Polska jest kluczowym rynkiem dla spółki Toshiba i ważnym obszarem realizacji planu osiągnięcia pozycji lidera na rynku przenośnych rozwiązań komputerowych. W ciągu nadchodzących miesięcy spółka Toshiba sfinalizuje plany dalszego rozwoju w innych krajach Europy Środkowej.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Sosnowiec kupuje trzy w pełni bezemisyjne autobusy elektryczne Solaris

Sosnowiec kupuje trzy w pełni bezemisyjne autobusy elektryczne Solaris

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Sosnowcu oraz polski producent Solaris Bus & Coach podpisały umowę na...

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 30.06.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak...

Specjalista od co-packingu w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

Specjalista od co-packingu w SEGRO Business Park Warsaw Ożarów

Firma Multilogistyka wynajęła 1300 m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-biurowej w SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów....

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj