logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Apreo Logistics umacnia współpracę z przewoźnikami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Apreo Logistics - spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy - w ramach podnoszenia standardów współpracy udostępnił przewoźnikom system SWIP, służący do zarządzania zleceniami transportowymi i flotą. Zgodnie z przyjętą strategią Apreo Logistics wprowadził także dla swoich kooperantów atrakcyjny, zindywidualizowany system rozliczeń, umożliwiający wybór warunków i terminów płatności. W trosce o jakość obsługi firma buduje tzw. "Grupę zakupową" - gwarantującą zakontraktowanym przewoźnikom wysokie rabaty na dostęp do niezbędnych w działalności transportowej produktów oraz zakup usług logistycznych.

Apreo Logistics oferuje nowoczesne rozwiązania techniczne, polegające na ujednoliceniu standardów obsługi optymalizujących koszty przewozów. W celu usprawnienia współpracy, firma przejmuje zadania przewoźników w zakresie prowadzenia administracji oraz udostępnia im System Wspomagania i Planowania Pojazdów SWIP. Oprogramowanie zawierające moduły elektronicznego obiegu dokumentów (ESOD) i CRM w pełni kontrolują zarządzanie procesami operacyjnymi. System służy m.in. do zarządzania zleceniami transportowymi i flotą, zapewnia dwustronną komunikację z kierowcami i podwykonawcami oraz umożliwia monitoring pojazdów, co znacznie usprawnia kontrolę nad całym procesem logistycznym.

- Od momentu rozpoczęcia działalności Apreo Logistics gwarantuje przewoźnikom wysoką jakość świadczonych usług oraz atrakcyjny system współpracy. Naszą misją jest partnerstwo oparte na rzetelności i wiarygodności, dlatego już w pierwszym miesiącu działalności w całości uregulowaliśmy zobowiązania Vos Logistics Polska wobec przejętych przez Apreo Logistics firm przewozowych. Stawiamy przede wszystkim na proste, terminowe i zautomatyzowane rozliczanie z przewoźnikami - powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics.
1 czerwca 2007 roku Apreo Logistics SA przejęła od Vos Logistics Polska Sp. z o.o. całą działalność spedycyjną. Firma kontynuuje kilkunastoletnią tradycję Euroad i Vos oferując pełen zakres usług przewozowych na terenie kraju i Europy. Specjalizuje się głównie w organizacji procesów logistycznych i przewozów całopojazdowych wielkopojemnych oraz świadczy usługi wspomagające, takie jak magazynowanie i obsługa celna.
Ostatnio zmieniany czwartek, 23 sierpień 2007 09:29

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Projekt Sarpsborg

Projekt Sarpsborg

Stalowa kładka pieszo-rowerowa, dostarczona przez Scandinavian Express, połączy dzielnicę domków jednorodzinnych nad rzeką Glomma w...

ORLEN inwestuje w nowoczesną hermetyczną myjnię cystern kolejowych

ORLEN inwestuje w nowoczesną hermetyczną myjnię cystern kolejowych

Nowa hermetyczna myjnia cystern kolejowych powstanie na terenie Zakładu Produkcyjnego PKN ORLEN w Płocku. Technologia...

Seminarium: Znakowanie i śledzenie komponentów - Przemysł 4.0

Seminarium: Znakowanie i śledzenie komponentów - Przemysł 4.0

W imieniu Fundacji GS1 Polska oraz klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing zapraszamy do wzięcia...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj