logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Apreo Logistics umacnia współpracę z przewoźnikami

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Apreo Logistics - spedytor i dostawca usług logistycznych na terenie Polski i Europy - w ramach podnoszenia standardów współpracy udostępnił przewoźnikom system SWIP, służący do zarządzania zleceniami transportowymi i flotą. Zgodnie z przyjętą strategią Apreo Logistics wprowadził także dla swoich kooperantów atrakcyjny, zindywidualizowany system rozliczeń, umożliwiający wybór warunków i terminów płatności. W trosce o jakość obsługi firma buduje tzw. "Grupę zakupową" - gwarantującą zakontraktowanym przewoźnikom wysokie rabaty na dostęp do niezbędnych w działalności transportowej produktów oraz zakup usług logistycznych.

Apreo Logistics oferuje nowoczesne rozwiązania techniczne, polegające na ujednoliceniu standardów obsługi optymalizujących koszty przewozów. W celu usprawnienia współpracy, firma przejmuje zadania przewoźników w zakresie prowadzenia administracji oraz udostępnia im System Wspomagania i Planowania Pojazdów SWIP. Oprogramowanie zawierające moduły elektronicznego obiegu dokumentów (ESOD) i CRM w pełni kontrolują zarządzanie procesami operacyjnymi. System służy m.in. do zarządzania zleceniami transportowymi i flotą, zapewnia dwustronną komunikację z kierowcami i podwykonawcami oraz umożliwia monitoring pojazdów, co znacznie usprawnia kontrolę nad całym procesem logistycznym.

- Od momentu rozpoczęcia działalności Apreo Logistics gwarantuje przewoźnikom wysoką jakość świadczonych usług oraz atrakcyjny system współpracy. Naszą misją jest partnerstwo oparte na rzetelności i wiarygodności, dlatego już w pierwszym miesiącu działalności w całości uregulowaliśmy zobowiązania Vos Logistics Polska wobec przejętych przez Apreo Logistics firm przewozowych. Stawiamy przede wszystkim na proste, terminowe i zautomatyzowane rozliczanie z przewoźnikami - powiedział Arkadiusz Glinka, dyrektor zarządzający Apreo Logistics.
1 czerwca 2007 roku Apreo Logistics SA przejęła od Vos Logistics Polska Sp. z o.o. całą działalność spedycyjną. Firma kontynuuje kilkunastoletnią tradycję Euroad i Vos oferując pełen zakres usług przewozowych na terenie kraju i Europy. Specjalizuje się głównie w organizacji procesów logistycznych i przewozów całopojazdowych wielkopojemnych oraz świadczy usługi wspomagające, takie jak magazynowanie i obsługa celna.
Ostatnio zmieniany czwartek, 23 sierpień 2007 09:29

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu…

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu produktów agro

Grupa Kapitałowa OT Logistics wydzierżawiła nowe wagony typu Tagnpps, które pozwolą spółce na uzupełnienie oferty...

Polskie MŚP współpracują z firmami logistycznymi, aby wzmacniać działalność eksportową…

Polskie MŚP współpracują z firmami logistycznymi, aby wzmacniać działalność eksportową

Wyniki badania, zaprezentowanego przez FedEx Express - spółkę zależną FedEx Corp. i największą na świecie...

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

W tegorocznym Rankingu firm TSL Grupa DSV uplasowała się w pierwszej dziesiątce największych polskich operatorów...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj