logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Jartom agentem wyłącznym Maxima Industrial Park

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Agencja Jartom została wyłącznym agentem przy wynajmie i sprzedaży nowego kompleksu magazynowo – produkcyjnego Maxima Industrial Park, położonego przy trasie gdańskiej w okolicach Warszawy. Powstająca inwestycja to zespół nowoczesnych budynków magazynowo – produkcyjnych klasy A, o łącznej powierzchni 12000 mkw. oraz budynku biurowego o powierzchni 800 mkw. Oddanie obiektów do użytku planowane jest na czerwiec 2009 roku.

Nowy park przemysłowy powstaje przy drodze krajowej numer 7, przy wyjeździe z aglomeracji warszawskiej w kierunku Trójmiasta, Torunia i Bydgoszczy. Hale przystosowane będą do wysokiego składowania: do 12 metrów, wyposażone w kilkanaście doków przeładunkowych i specjalistyczne, szerokie bramy z poziomu „zero”. Powierzchnie biurowe wyposażone będą w nowoczesny system klimatyzacji, okablowanie strukturalne i instalację sieci alarmowej. Natomiast metraż pomieszczeń i aranżacje wewnętrzne biur będą dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

Doświadczenia inwestora zdobyte w trakcie wcześniej realizowanych inwestycji (o łącznej powierzchni przekraczającej 300.000 m kw.) pomogły w zaprojektowaniu bardzo funkcjonalnego i atrakcyjnego wizualnie obiektu. Wyposażenie techniczne oraz wykończenie powierzchni hali i biura spełnia najwyższym wymagania techniczne potencjalnych najemców. Koszt inwestycji wynosi około dwudziestu milionów złotych.

- Zainteresowanie projektem jest już bardzo duże, szczególnie wśród międzynarodowych korporacji, firm logistycznych i produkcyjnych. Maxima Industrial Park umożliwia wynajmowanie powierzchni w małych modułach: już od 2000 m kw., a jego specyfikacja techniczna, w tym wytrzymałość posadzki i swoboda modelowania wnętrza oraz liczne rozwiązania funkcjonalne (doki, antresole, suwnica do 24T), jest na najwyższym poziomie – wylicza Olga Wałkiewicz, dyrektor Agencji Jartom.

- Duża rozpiętość hali bez podpór oraz możliwość wysokiego składowania to ważne cechy nowej inwestycji
– podkreśla Tomasz Branecki z Jartom. - Wysoki poziom użytych rozwiązań technologicznych sprawia, że oferta skierowana jest także do najbardziej wymagających najemców: oczekujących szybkiej rotacji towarów, stabilizacji temperatury w hali i łatwości w utrzymywaniu czystości. Trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity rozszerza siatkę połączeń do Czech. Podróżujący między Krakowem a Pragą będą mogli skorzystać...

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

25 maja 2018 r. wejdą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych mieszkańców Unii...

Solaris wchodzi na rynek holenderski

Solaris wchodzi na rynek holenderski

40 przegubowych autobusów nowy Solaris Urbino 18 zostanie zamówionych przez firmę Connexxion. Będąca własnością Trandev,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj