logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

90% Tulipan Parku wynajęte

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Firma SEGRO podpisała dwie kolejne umowy najmu w Tulipan Park Warszawa Faza I. Łączenie z nowymi najemcami, spółkami Formax Polska i Logwin Air+Ocean Poland budynek jest już w ponad 90% wynajęty.

- Dzięki niniejszym transakcjom 90% powierzchni jest już wynajęte, co znacznie przybliża nas do realizacji celu, jakim jest całkowite wynajęcie budynku jeszcze przez ukończeniem jego budowy w marcu 2009. Dzięki doskonałej lokalizacji i perspektywie dalszej rozbudowy Tulipan Park Warszawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem na rynku. - powiedziała Bożena Krawczyk, SEGRO Poland.

Logwin Air+Ocean Poland jest międzynarodowym operatorem logistycznym. Rozbudowana sieci własnych biur zlokalizowanych na wszystkich kontynentach gwarantuje kompleksowe rozwiązania logistyczne w zakresie transportów pełno-kontenerowych, drobnicowych, a także spedycji lotniczej oraz lotniczo-morskiej (sea-air). Logwin Air+Ocean Poland świadczy także usługi logistyki kontraktowej. Spółka podpisała umowę najmu na 10.200 m kw. powierzchni magazynowej oraz biurowej z opcją dalszej ekspansji.

- Tulipan Park daje naszej firmie elastyczną możliwość dalszego powiększenia powierzchni magazynowej w tej samej lokacji, co jest kluczowym czynnikiem mając na uwadze nasz szybki i stabilny rozwój. Bardzo ważnym czynnikiem w podejmowaniu decyzji była także strategiczna lokalizacja tego parku magazynowego - mówi Piotr Sprzęczka, Logwin Air+Ocean.

Formax jest firmą specjalizującą się w dystrybucji tekstyliów, obuwia i drobnych produktów przemysłowych. Spółka wynajmie ponad 5 000 m kw. powierzchni magazynowej oraz biurowej. W tej transakcji SEGRO było reprezentowane przez agencję Cushman & Wakefield.

- Będąc firmą logistyczną, będziemy czerpać korzyści z idealnej lokalizacji Tulipan Park Warszawa wspierając naszych klientów z Dalekiego Wschodu w działalności biznesowej w Nadarzynie poprzez pomoc w doskonaleniu łańcucha dostaw i optymalizacji kosztów dystrybucji z Chin do Europy Wschodniej - tłumaczy Edward Zhu, Formax Polska.

Centrum logistyczne Tulipan Park Warszawa powstaje na 35 ha działce położonej przy al. Katowickiej w Nadarzynie. Łączna powierzchnia magazynowa w trzech budynkach wyniesie 130.000 m kw. Pierwsza faza Parku, licząca 50.000 m kw. została już w 90% wynajęta. Oferowana powierzchnia Parku jest przeznaczona na magazyny i lekką produkcję. Minimalne moduły do wynajęcia zaczynają się od 3.000 m kw. i mogą zostać zaprojektowane oraz wybudowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami najemcy - łącznie z możliwością umieszczenia pomieszczeń biurowych na antresoli. Układ komunikacyjny w Parku uwzględnia szerokie drogi wewnętrzne i place manewrowe.

Tulipan Park Warszawa położony jest na południu Warszawy, zaledwie 5 km od administracyjnych granic Warszawy i portu lotniczego Okęcie, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 8 (Białystok – Warszawa – Wrocław) oraz 4 km od drogi krajowej nr 7 (Warszawa – Kraków).

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj