logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Najlepsze centrum dystrybucyjne w Rumunii

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
ProLogis Park Bucharest A1, pierwsze centrum dystrybucyjne ProLogis w Rumunii, otrzymał nagrodę w kategorii Najlepszy Projekt Przemysłowo-Dystrybucyjny 2008 (SEE Best Real Estate Industrial Project Award for 2008) w Europie Południowo-Wschodniej na gali SEE Real Estate Quality Awards organizowanej przez Europaproperty.com.

- ProLogis Park Bucharest A1 otrzymał tę prestiżową nagrodę już po raz drugi z kolei. Nagroda dla projektu roku to dla nas ogromny zaszczyt, który ponadto motywuje nas do utrzymania najwyższych standardów jakości zarówno w zakresie obsługi klienta, jak i rozwoju inwestycji. Świadczy ona o tym, że doceniono jakość, którą zapewniamy naszym klientom nie tylko w ProLogis Park Bucharest A1, ale też w całej Europie - powiedział Vlad Dumitrescu, ProLogis Market Officer for Romania.

Czwarta edycja corocznej gali Europaproperty.com odbyła się 23 kwietnia 2009 r. w Bukareszcie. Zjawili się na niej przedstawiciele najważniejszych firm działających w branży nieruchomości, inwestycji i budownictwa w Europie Południowo-Wschodniej. W roku 2008 o tytuł "Najlepszej Inwestycji Przemysłowej" oprócz ProLogis Park Bucharest A1 ubiegało się jeszcze siedem innych obiektów. Nominowane projekty oceniało jury złożone z 27 specjalistów z branży, działających w tym regionie. Kryteria oceny obejmowały: jakość projektu, jakość materiałów budowlanych, jakość konstrukcji wobec poniesionych kosztów, kwestie ekologiczne, dostępność i położenie, a także perspektywy na odniesienie sukcesu na rynku oraz trwałość projektu.

ProLogis Park Bucharest A1 to nowoczesne centrum logistyczne położone w odległości około 23 kilometrów na zachód od centrum Bukaresztu, przy autostradzie Bukareszt-Pitesti, przecinającej Rumunię ze wschodu na zachód. Centrum składa się z czterech budynków o łącznej powierzchni przemysłowej 108 200 m kw. Do klientów ProLogis Park Bucharest A1 należą: Augsburg International Impex, cargo-partner, Centrum Logistics, Flamingo Romania, Gefco, Geodis Calberson, Kuehne+Nagel oraz Omega Transport & Logistics.

Ostatnio zmieniany środa, 06 maj 2009 14:23

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Ekol Logistics otwiera spółkę w Słowenii

Ekol Logistics otwiera spółkę w Słowenii

Realizując strategie osiągnięcia pozycji jednego z wiodących operatorów logistycznych w Europie, posiadającego własne zasoby, w...

IVECO zdobyło dwie nowe nagrody „Sustainable Truck of the Year…

IVECO zdobyło dwie nowe nagrody „Sustainable Truck of the Year 2017”

Nagroda została przyznana za Daily Electric w kategorii VAN oraz za Eurocargo CNG w kategorii...

Projekt Sarpsborg

Projekt Sarpsborg

Stalowa kładka pieszo-rowerowa, dostarczona przez Scandinavian Express, połączy dzielnicę domków jednorodzinnych nad rzeką Glomma w...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj