logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

arvato services Polska operatorem logistycznym GaduAIR

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

arvato services Polska, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych, nawiązało współpracę z nową wirtualną siecią komórkową GaduAIR utworzoną przez Gadu-Gadu. arvato odpowiada za pełną obsługę logistyczną zestawów telefonicznych.

Usługi logistyczne, które firma arvato wykonuje dla operatora telekomunikacyjnego utworzonego przez firmę GG Network SA pod nazwą GaduAIR, obejmują pełną obsługę zamówień na zestawy z kartami telefonicznymi nowej wirtualnej sieci komórkowej. Koordynację przejmie centrum logistyczne arvato w Błoniu pod Warszawą. Firma zajmie się magazynowaniem i dystrybucją zestawów z kartami telefonicznymi oraz produkcją materiałów koniecznych do przeprowadzenia personalizowanej wysyłki. arvato będzie również odpowiedzialne za koordynację współpracy z Pocztą Polską i firmą kurierską oraz zarządzanie bazami danych i kompleksową obsługę zwrotów.

- Innowacyjne przedsięwzięcie firmy GG Network to kolejna już w Polsce telefonia komórkowa, która przede wszystkim chce odpowiadać na potrzeby i oczekiwania osób aktywnie korzystających z sieci, a komunikujących się przy wykorzystaniu tak popularnego w Polsce, przede wszystkim wśród młodzieży, komunikatora Gadu-Gadu - mówi Waldemar Kaczmarek, Dyrektor Obszaru Telco i Nowe Technologie w arvato services Polska. - Cieszę się, że firma GG Network zdecydowała się powierzyć logistykę tego projektu właśnie nam. Jest to drugi z operatorów wirtualnych (pierwszym jest myAvon), których obsługujemy w zakresie logistyki. Dzięki temu nasze doświadczenia mogą być w pełni i sprawnie wykorzystywane do obsługi nowych projektów w zakresie telefonii komórkowej. To powoduje, że możemy aktywnie współtworzyć sukces GG Network. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie satysfakcjonująca dla obu stron i że dzięki naszemu zaangażowaniu, każdy kto zdecyduje się na rozwiązanie GaduAIR w krótkim czasie otrzyma swój nowy, wyjątkowy produkt.

arvato specjalizuje się w usługach logistycznych dla obecnych i przyszłych operatorów wirtualnych (MVNO), a także producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych oraz operatorów telefonii komórkowej. Wykorzystuje w tym celu wyspecjalizowaną platformę infrastrukturalno-informatyczną dedykowaną obsłudze procesów logistycznych dla produktów telefonii komórkowej.

- Współpraca z arvato services Polska to dla nas gwarancja logistyki, która spełnia najwyższe światowe standardy w zakresie jakości i bezpieczeństwa operacji. Chcemy, aby klienci korzystający z naszej telefonii komórkowej byli przekonani, że każdy element oferty GaduAIR wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. To dotyczy również logistyki projektu. Jesteśmy przekonani, że usługi arvato services Polska, posiadającej wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, są dla nas najlepszym wyborem - mówi Marcin Polański z Działu Telekomunikacyjnego GG Network SA odpowiedzialny za wdrożenie projektu.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy…

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią Europejską

Podpisana 30 października 2016 roku w Brukseli umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią...

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 5.10.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak...

Agility ocenia wpływ Brexitu na rynki wschodzące

Agility ocenia wpływ Brexitu na rynki wschodzące

Agility, globalny dostawca zintegrowanych rozwiązań logistycznych, opublikował raport o sytuacji na rynkach wschodzących w pierwszej...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj