logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

ProLogis wynajmuje kolejne 7000 m kw. na Węgrzech

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
ProLogis poinformował o wynajęciu 7000 m kw. powierzchni dystrybucyjnej w ProLogis Park Budapest-Gyál firmie Sauflon CL, producentowi z branży optycznej.

Firma Sauflon CL, która dotychczas użytkowała 6300 m kw. w ProLogis Park Budapest-Gyál, wynajęła kolejne 7000 metrów kwadratowych i zajmuje obecnie 13300 m kw. powierzchni przemysłowej na terenie parku. Transakcja zawarta między Sauflon i ProLogis objęła także przedłużenie umowy najmu.

- W ostatnich latach ProLogis stał się naszym preferowanym dostawcą powierzchni dystrybucyjnej - powiedział János Peer, managing director w Sauflon CL - Firma ta doskonale rozumie nasze specyficzne wymagania dotyczące powierzchni przemysłowych i konsekwentnie dostarcza nam wysokiej jakości powierzchnię, a także profesjonalne usługi zarządzania klientami. Dzięki znakomitej lokalizacji i wysokiemu standardowi ProLogis Park Budapest-Gyál zapewnia doskonałe warunki rozwoju biznesu.

- W ostatnim kwartale 2009 roku zauważamy oznaki stabilizacji na rynku nieruchomości magazynowych. Wynajęcie dodatkowej powierzchni w ProLogis Park Budapest-Gyál przez bardzo cennego klienta, jakim jest Sauflon CL, to sygnał zwiększonej aktywności najemców - powiedział László Kemenes, vice president i market officer ProLogis na Węgrzech - Fakt, że znacznemu zwiększeniu powierzchni wynajmowanej przez Sauflon CL towarzyszy długoterminowe przedłużenie umowy najmu, także przemawia za słusznością podstawowych elementów naszej strategii. Dzięki globalnemu doświadczeniu w branży, strategicznej lokalizacji budynków oraz koncentracji na relacjach z klientami, ProLogis jest czołowym dostawcą powierzchni dystrybucyjnej na Węgrzech.

ProLogis Park Budapest-Gyál składa się obecnie z ośmiu budynków o łącznej powierzchni 151000 m kw. Wśród klientów parku są takie firmy, jak: cargo-partner, Diebold, Geodis Calberson, Iron Mountain, Jöbstl, Menlo, Nagel Hungaria i Wincanton. W skład portfolio ProLogis na Węgrzech wchodzi sześć parków dystrybucyjnych z 29 budynkami o łącznej powierzchni dystrybucyjnej ponad 485000 m kw.

Ostatnio zmieniany czwartek, 03 grudzień 2009 15:15

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Poczta Polska zwiększa zatrudnienie i poszukuje nowych pracowników

Poczta Polska zwiększa zatrudnienie i poszukuje nowych pracowników

Od 2016 r. Poczta Polska, największy pracodawca w Polsce, zwiększyła zatrudnienie o ponad 2,5 tys....

CARGOTOR podpisał umowę z SYSTRĄ

CARGOTOR podpisał umowę z SYSTRĄ

Sprawniejszy transport towarów oraz znaczna poprawa bezpieczeństwa ruchu kolejowego to najważniejsze cele projektu, w ramach...

Pociąg do Internetu rzeczy - analityka zmienia branżę transportową

Pociąg do Internetu rzeczy - analityka zmienia branżę transportową

Branża transportowa działa w wyjątkowo konkurencyjnym środowisku. Z jednej strony obowiązują w niej niezwykle krótkie...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj