logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Real Management właścicielem centrum Good Point Łubna

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Real Management - deweloper powierzchni magazynowych, biurowych oraz rezydencjonalnych, został właścicielem nieruchomości Good Point Łubna (dawna siedziba Avans). Obiekt zrealizowany w ramach strategii SBU (Small Business Units) przeznaczony jest dla mniejszych najemców magazynowych z jednoczesnym zapotrzebowaniem na powierzchnię biurową i  wystawienniczo-handlową.Good Point Łubna to istniejący kompleks pełniący funkcję magazynową, biurową oraz  wystawienniczą, zlokalizowany w miejscowości Łubna, 15 km od Warszawy, 8 km od Piaseczna, 8 km od Góry Kalwarii i 6 km od miejscowości Konstancin Jeziorna. Dodatkowo o atrakcyjności centrum stanowi bezpośrednie sąsiedztwo drogi krajowej nr 79. Lokalizacja ta pozwala potencjalnym klientom na łatwy dostęp do obiektu, zarówno transportem publicznym jak i prywatnym, a najemcom zapewnia doskonałą ekspozycję.

- Good Point Łubna znajduje się w okolicy, w której do tej pory zrealizowaliśmy inną inwestycję - Good Point Puławska i właśnie wznosimy kolejną - Good Point Puławska II. Bliskość Warszawy i intensywnie rozwijająca się sieć drogowa korzystnie wpływają na atrakcyjność powierzchni magazynowo-logistycznych w Łubnej - wyjaśnia Arkadiusz Płociński, wiceprezes zarządu Real Management. - To wszystko w połączeniu z coraz lepszą atmosferą inwestycyjną w Polsce gwarantuje sukces - dodaje.

Centrum logistyczne Good Point Łubna wpisuje się w’ coraz silniej panujący na polskim i europejskim rynku magazynowym, trend. Jest przykładem Small Business Units, czyli centrum, którym interesują się mniejsi najemcy potrzebujący nie tylko przestrzeni do przechowywania, ale także powierzchni biurowych i handlowo-wystawienniczych. Powierzchnia magazynowa centrum zajmuje ponad  4500 m kw., powierzchnia biurowa i techniczna 1200 m kw., natomiast pozostałe 800 m kw. stanowi powierzchnia wystawiennicza.  Łącznie powierzchnia użytkowa to około 6700 m kw.. Zarówno powierzchnia biurowa jak i usługowa centrum Good Point Łubna zlokalizowane są na kondygnacjach budynku, a ich układ daje najemcom możliwość wydzielenia dwóch samodzielnych modułów biurowych i dwóch modułów handlowych z szansą indywidualnego kształtowania przestrzeni. Zaprojektowana w nowoczesnej formie powierzchnia magazynowa wyposażona jest w doki hydrauliczne z rampą, a także posiada niepylące posadzki. Wysokość budynku w świetle osiąga 7 m, siatka słupów - 16,5 m na 11 m, a maksymalna wytrzymałość posadzki to 5 ton na m kw.

Ostatnio zmieniany wtorek, 03 sierpień 2010 14:29

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowy oddział Dachser w Austrii

Nowy oddział Dachser w Austrii

Dachser, jeden z wiodących operatorów logistycznych na świecie, buduje nowy oddział w miejscowości Stans położonej...

DTW Logistics podsumowuje roczną działalność oddziału w Będzinie

DTW Logistics podsumowuje roczną działalność oddziału w Będzinie

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej, podsumował...

Druga edycja konferencji eDelivery już wkrótce!

Druga edycja konferencji eDelivery już wkrótce!

eDelivery 2017 to już druga edycja konferencji o posprzedażowej obsłudze klienta w e-commerce. Przeznaczona jest...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj