logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Grupa Raben uhonorowana dwiema nagrodami European 3PL

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

W tegorocznej edycji konkursu eyefortransport European 3PL Awards grupa Raben wygrała aż w dwóch kategoriach: Najlepszy Operator Logistyczny dla sektora FMCG oraz Najlepszy Operator Logistyczny dla sektora produktów świeżych. Zwycięzcy zostali ogłoszeni 13 listopada 2013 r. na uroczystej gali, zorganizowanej w czasie XI Europejskiego Szczytu Operatorów Logistycznych, w hotelu Steigenberger w Amsterdamie.

- To ważny rok dla nagród 3PL - mówi Chris Saynor, CEO organizacji eyefortransport - Coraz większe upowszechnienie usług oferowanych przez operatorów logistycznych, zarówno w Europie jak i na innych rynkach, wywiera silny wpływ na relacje między nimi a ich klientami. Finaliści wybrani przez nasze jury, reprezentują przedsiębiorstwa, które skutecznie radzą sobie z koniecznością zabezpieczania własnych zysków. Jednocześnie dbają o utrzymanie zdrowych, długoterminowych i partnerskich relacji, opierając się wspomnianemu procesowi. Jest to dla mnie wielki zaszczyt przewodniczyć temu konkursowi, który umożliwia poznanie opinii klientów operatorów 3PL.


- Wspomniane nagrody są dla nas wielkim zaszczytem. Stanowią bowiem dowód zaufania Klientów. Pokazują również, że doceniają oni wysiłek, który wkładamy w oferowanie usług jak najwyższej jakości. Otrzymaliśmy tytuł najlepszego partnera sieci dystrybucyjnych już drugi rok z rzędu. Ponadto, tym razem zostaliśmy uhonorowani również w kategorii produktów FMCG oraz towarów świeżych. Dlatego, korzystając z okazji, chcielibyśmy podziękować naszym Klientom za ich pozytywne opinie, a naszym Pracownikom za ich pasję działania. Bez nich nie zdobyliśmy tych wyróżnień - mówi Ewald Raben, CEO Grupy Raben.


Każdego roku nagrody eyefortransport 3PL Awards są przyznawane operatorom 3PL oferującym najwyższej jakości procesy logistyczne oraz najlepsze usługi. Kandydaci są nominowani przez zespół ekspertów z branży, a zwycięzców wybierają klienci usług 3PL na rynku europejskim - firmy produkcyjne oraz sieci handlowe, których codzienne operacje zależą od współpracy z operatorami usług logistycznych.


 - Mamy świadomość, że otrzymane wyróżnienia są dla nas również zobowiązaniem do bardziej wytężonej pracy, do oferowania jeszcze lepszych usług, uważniejszego słuchania naszych Klientów. Każdego dnia będziemy starali się udowodnić, że na nie zasłużyliśmy - podsumowuje Ewald Raben.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL Global Forwarding ponownie wyróżniony

DHL Global Forwarding ponownie wyróżniony

DHL Global Forwarding - globalny lider frachtu lotniczego i morskiego, wchodzący w skład Deutsche Post...

Frigo Logistics otwiera odział w Błoniu koło Warszawy

Frigo Logistics otwiera odział w Błoniu koło Warszawy

14 lipca spółka Frigo Logistics otworzyła nowy odział w Błoniu, na ulicy Pass 20. Pierwsze...

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj