logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL Express jako logistyczny partner i ekspert na rynku MSP

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express (Poland), dostawca i ekspert w dziedzinie usług logistycznych, aktywnie uczestniczył w ogólnopolskim programie dla firm MSP jako partner II części Akademii Pulsu Biznesu. W ramach partnerstwa DHL Express prowadził 12 warsztatów w Polsce pod tytułem „Rozwiń skrzydła - działaj poza granicami”. Mottem przewodnim tych spotkań było przekazanie wiedzy o niepodważalnych możliwościach rynku MSP w Polsce, jak również zainspirowanie uczestników do podejmowania nowych wyzwań, m.in. poprzez prowadzenie biznesów na skalę międzynarodową.

Warsztaty Akademii Pulsu Biznesu pt.: „Nowoczesne Przedsiębiorstwo - skuteczne narzędzia do zarządzania firmą” to program dla przedsiębiorców z sektora MSP, m.in. dla laureatów konkursu Gazele Biznesu. Uczestniczyli w nim przedstawiciele kadry zarządczej z firm z sektora MSP - prezesi, właściciele, menedżerowie biorący czynny udział w procesach decyzyjnych przedsiębiorstwa i nastawionych na jego rozwój. Program warsztatów został opracowany z myślą o tych, dla których aktualna i wyczerpująca informacja na temat stanu przedsiębiorstwa jest istotna w codziennej pracy. Cały cykl obejmował 12 spotkań w blokach 4 warsztatów, odbywających się w różnych miastach Polski w okresie od 5 września do 5 grudnia 2013 r. Ogółem w warsztatach Akademii Pulsu Biznesu wzięło udział 560 przedstawicieli firm z sektora MSP.
  
„DHL Express jako logistyczny partner i ekspert na rynku MSP”
DHL Express (Poland), jako jeden z partnerów wydarzenia, uczestniczył w każdym z tych spotkań z własną prezentacją, którą prowadzili przedstawiciele najwyższej kadry zarządzającej. Warsztat pod tytułem „Rozwiń skrzydła - działaj poza granicami” przygotowany został z myślą o polskich przedsiębiorcach z sektora MSP, którzy już działają lub zamierzają w niedalekiej przyszłości podjąć decyzję o prowadzeniu działalności poza granicami. Celem spotkań było przekazanie uczestnikom kompendium wiedzy m.in. na temat możliwości oraz ograniczeń wynikających z prowadzenia działalności międzynarodowej i gdzie należy szukać wsparcia. W trakcie warsztatów uczestnicy mogli dowiedzieć się, jakie kroki powinni podjąć i na co zwrócić największą uwagę, jeśli prowadzą lub zamierzają rozwijać swoją działalność na arenie międzynarodowej. Prowadzący informowali też o ogólnodostępnych rozwiązaniach dla MSP, wypracowanych przez firmę DHL. Firma DHL Express, znana na rynku jako logistyczny partner, w tym przypadku wystąpiła również z pozycji partnera wspierającego rozwój biznesów poza granicami kraju. Jest to możliwe dzięki globalnej pozycji DHL, wiedzy pracowników oraz wieloletniemu doświadczeniu w zakresie międzynarodowych usług logistycznych, które pozwalają firmie dzielić się informacjami z klientami i wspierać ich biznesy. 92% klientów DHL na świecie stanowią małe i średnie przedsiębiorstwa, dlatego też DHL jest ekspertem w obsłudze tego sektora.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 grudzień 2013 11:01

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Lajon ponownie wybiera lwa

Lajon ponownie wybiera lwa

16 marca 2017, w autoryzowanej stacji serwisowej MAN JK Diesel Service w Rybniku, właściciele firmy...

Grupa Deutsche Post DHL planuje ograniczyć do zera emisję dwutlenku…

Grupa Deutsche Post DHL planuje ograniczyć do zera emisję dwutlenku węgla do 2050 r.

Grupa Deutsche Post DHL do 2050 r. ograniczy emisję dwutlenku węgla wytwarzanego przez działania z...

PEKAES otwiera nowoczesny terminal w Małopolsce

PEKAES otwiera nowoczesny terminal w Małopolsce

Operator logistyczny PEKAES uruchomił nową platformę cross-dockingową w Małopolsce, zmieniając w ten sposób lokalizację Oddziału...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj