logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Siódemka z godłem Teraz Polska

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

9 czerwca, podczas finałowej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie, prezes Siódemki Jarosław Śliwa odebrał Godło "Teraz Polska" za ofertę dla przedsiębiorców połączoną z platformą on-line 7 Internet Shipping, w kategorii Usługi. Kapituła Konkursu pod przewodnictwem prof. Michała Kleibera, po raz pierwszy przyznała to wyróżnienie Siódemce, która była jedynym laureatem z branży KEP w tej edycji konkursu.

   Teraz Polska to najstarszy i najważniejszy program promujący firmy, które stają się symbolem innowacyjności i konkurencyjności polskiej gospodarki. Na renomę konkursu składają się przede wszystkim już 24 edycje programu, przypadające na 25 lat polskiej transformacji, dzięki której, takie firmy jak Siódemka mogły stać się wizytówką polskiej przedsiębiorczości.

- Wyróżnienie otrzymaliśmy za konkretną usługę: ofertę handlową dla przedsiębiorców połączoną z platformą 7 Internet Shipping. Ta oferta to jeden z wielu elementów, które zadecydowały o tym, że Siódemka jest dzisiaj postrzegana jako nowoczesna i najbardziej innowacyjna firma na polskim rynku kurierskim - mówi prezes Jarosław Śliwa. - Sama nazwa wyróżnienia - "Teraz Polska" - nabiera szczególnego charakteru w kontekście naszej skutecznej konkurencji z międzynarodowymi operatorami kurierskimi.

Korzenie Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego sięgają 1991 roku, czyli początku okresu transformacji gospodarki i tworzenia się wolnego rynku w Polsce. Krajowi przedsiębiorcy, dzięki inwestycjom w nowoczesne technologie, zaczęli wytwarzać towary i usługi zdolne do konkurowania z odpowiednikami dostępnymi na zachodzie Europy. Wówczas pojawiła się inicjatywa Polskiego Programu Promocyjnego. Ideą tego programu była promocja polskich przedsiębiorstw, a także ich wspieranie w zakresie marketingu na coraz bardziej konkurencyjnym rynku. Głównym celem statutowym Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego jest promowanie w kraju oraz za granicą produktów, usług oraz gmin. Najlepsze produkty i usługi wyłaniane są rokrocznie w Konkursie o przyznanie Polskiego Godła Promocyjnego "Teraz Polska". Znane dzisiaj wszystkim hasło "Teraz Polska" wymyślił aktor Wiktor Zborowski.

Ostatnio zmieniany piątek, 13 czerwiec 2014 09:13

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj