logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

SR Technics rozszerza partnerstwo z Kuehne + Nagel

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

SR Technics i Kuehne + Nagel będą rozwijać swoją dotychczasową współpracę w celu zapewnienia klientom SR Technics usługi magazynowania, logistyki części zamiennych oraz dystrybucji towarów.

   Przemysł lotniczy na Bliskim Wschodzie dynamicznie się rozwija. Według statystyk SR Technics, ich Regionalne Centrum Dystrybucji (RDC) w Dubaju  obsługuje rocznie 65.000 transakcji i planuje ich podwojenie do 120.000 w ciągu najbliższych pięciu lat. Z powodu rosnącego wolumenu SR Technics  jest zobligowany do dalszego rozwoju swojego serwisu dla klientów. W celu wsparcia takiego wzrostu, została podjęta decyzja o przedłużeniu współpracy z Kuehne + Nagel w tym regionie.
   Usługa RDC, którą zapewnia SR Technics z pomocą Kuehne + Nagel obejmuje globalne zarządzanie 24 h/7 dni w tygodniu przychodzącymi i wychodzącymi przesyłkami sprawnych i niezdatnych do użytku części samolotów. Ponadto kontrola części, magazynowanie, odprawy celne, inwentaryzacja  oraz szereg innych usług związanych z tym łańcuchem dostaw.
   W ramach programu "Supply the Sky", Kuehne + Nagel oferuje zintegrowany zakres usług logistycznych dla przemysłu lotniczego. Firma opracowuje i dostarcza zindywidualizowane rozwiązania lotnicze dla producentów, firm leasingowych, linii lotniczych oraz dostawców usług w zakresie konserwacji, napraw, remontów, obsługi naziemnej oraz usług pokładowych. W Dubaju usługi te, są świadczone przez hub Kuehne + Nagel w pobliżu międzynarodowego lotniska Al Maktoum, który oferuje częste, krótkie połączenia z regionem Bliskiego Wschodu, jak również innymi częściami  świata.

 - Pracujemy z Kuehne + Nagel od wielu lat, aby dostarczać usługi naszym klientom na całym świecie. Region Bliskiego Wschodu ma ogromny potencjał, w związku z tym, jesteśmy zadowoleni, że Kuehne + Nagel będzie dostarczać usługi nam i naszym klientom z hubu w Dubaju - powiedział Felix Amman, Senior Vice President ds. Komponentów w SR Technics.

- Cieszymy się z decyzji  SR Technics, dotyczącej rozszerzenia naszej współpracy i nie możemy się doczekać kiedy wesprzemy ich działania w tej bardzo dynamicznej części świata - dodał Erik Goedhart, Senior Vice President ds. branży Aerospace w Kuehne + Nagel.

 

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 23 luty 2015 07:47

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj