logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL wspiera projektantów mody

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa drugi cykl obecności DHL Exported w trakcie Tygodnia Mody Mercedes-Benz w Nowym Jorku. DHL Exported jest globalną platformą, która oferuje znanym w swoich regionach projektantom możliwość rozwoju własnej działalności na skalę międzynarodową.

    Sezon Wiosna/Lato 2015 pozwolił takim projektantom, jak Francesca Liberatore, Hakaan Yildirim, Christopher oraz duetowi Nicholas Kunz i Henry Holland, wyjść poza swoje dotychczasowe rynki działalności i zdobyć okazję do zwiększenia zasięgu swojej marki na jednej z czterech międzynarodowych aren.

Projektanci powracają do wybranej lokalizacji na drugą rundę pokazów, tym razem jako lokalni ulubieńcy. Kolekcje Jesień 2015 zadebiutują jak poniżej:

•    FRANCESCA LIBERATORE, 18 lutego 2015 r.
     Tydzień Mody Mercedes-Benz w Nowym Jorku, Salon w Lincoln Center

•    H by HAKAAN YILDIRIM, 24 lutego 2015 r.
     Londyński Tydzień Mody, Somerset House

•    NICHOLAS K, 27 lutego 2015 r.
     Mediolański Tydzień Mody, Palazzo Clerici

•    HOUSE OF HOLLAND, 20 marca 2015 r.
     Tydzień Mody Mercedes-Benz w Tokio, Hala A

   W ramach programu DHL Exported projektanci otrzymują całkowicie wyprodukowany pokaz mody na wybiegu przez dwa kolejne sezony, a także zaplecze marketingowe i PR-owe oraz wsparcie logistyczne przez cały czas trwania programu.

- Cieszymy się z ewolucji projektantów DHL Exported w ciągu ostatniego roku oraz z sukcesu programu. Jesteśmy dumni, że pomogliśmy im wyjść ze swoimi dziełami poza granice kraju, z wielkim sukcesem, i pozwolić im rozwinąć swoją markę na skalę międzynarodową - powiedział Arjan Sissing, starszy wiceprezes Corporate Brand Marketing, Deutsche Post DHL.

   DHL Exported, utworzony przez DHL we współpracy z IMG, to bezprecedensowy program łączący globalną platformę marketingową najbardziej wpływowych tygodni mody z niezrównanymi możliwościami logistycznymi DHL. Program pomaga projektantom usprawniać logistykę wewnętrzną, jednocześnie rozwijając działalność zagranicą. DHL Exported stworzony został dla projektantów mody mających ustaloną pozycję na rynkach lokalnych starających się rozwinąć markę poza granicami. Projektanci z całego świata mogą zgłaszać chęć rozwoju działalności na jeden z czterech kluczowych rynków detalicznych, z uwzględnieniem strategii rozwoju, która obejmuje pomoc w wysyłce i logistyce, wsparcie marketingowe i PR, a także rozszerzoną platformę społecznościową i cyfrową. Ponadto DHL Exported zapewnia miejsce i pokrywa koszty produkcji pozwalające projektantom zadebiutować ze swoimi kolekcjami przez dwa kolejne sezony na jednej z następujących imprez: Tydzień Mody Mercedes-Benz w Nowym Jorku, Tydzień Mody w Londynie, Tydzień Mody w Mediolanie lub Tydzień Mody Mercedes-Benz w Tokio.

Ostatnio zmieniany piątek, 27 luty 2015 11:59

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Świąteczny szczyt paczkowy

Świąteczny szczyt paczkowy

Na rynku kurierskim rozpoczął się świąteczny szczyt paczkowy. Rośnie liczba zamówień w sklepach internetowych i...

Nowe centrum logistyczne DSV w Pradze

Nowe centrum logistyczne DSV w Pradze

Pod koniec października br. DSV oficjalnie zainaugurowało nowy obiekt w Pradze o powierzchni 23 tys....

Firmy UPS i Sealed Air nawiązały współpracę w celu udostepnienia…

Firmy UPS i Sealed Air nawiązały współpracę w celu udostepnienia wydajnych rozwiązań do pakowania

Firmy UPS i Sealed Air Corporation poinformowały o nawiązaniu strategicznej współpracy, dzięki której sprzedawcy detaliczni,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj