logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Złote Godło dla usługi TDI w programie Najwyższa Jakość Quality International 2015

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express (Poland), lider na rynku międzynarodowych usług logistycznych, otrzymał tytuł laureata i Złote Godło w programie Quality International 2015 za najwyższą jakość usługi Time Definite International (TDI).

   Tegoroczna, IX już, edycja konkursu realizowana jest pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju, Klubu Polskiego Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Przedsiębiorczości. Kapituła programowa wysoko oceniła zgłoszenie i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności DHL Express. Na podstawie jednogłośnej decyzji przyznała DHL Express tytuł laureata i Godło w kategorii Quality International Services za najwyższą jakość usługi TDI - Time Definite International.                                                                                                                                                         
   TDI oznacza usługę doręczenia przesyłki międzynarodowej w systemie „od drzwi do drzwi” tego samego dnia, przed określoną godziną, z dnia na dzień lub w nieprzekraczalnym ustalonym terminie. Usługa TDI zdobywa największą popularność wśród klientów firmy DHL Express (Poland), a jednocześnie reprezentuje najliczniejszy segment przesyłek pod względem wielkości wolumenu.

 - Jako organizacja jesteśmy dumni z przyznanej nagrody. Jest ona dowodem na to, że podejmowane przez nas działania w ramach podnoszenia jakości są zauważane przez rynek, a tym samym naszych obecnych i potencjalnych klientów. Kluczowa usługa TDI wyróżnia nas na tle konkurencji, a serwis jaki świadczymy jest na wysokim poziomie. Za sukcesem stoi najwyższa jakość, którą każdego dnia w ramach realizowanej usługi TDI dostarczają nasi pracownicy - powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express (Poland).

   Najwyższa Jakość Quality International 2015 to ogólnopolski program konkursowy, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach, działających na terytorium RP, skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach: QI product - produkt najwyższej jakości, QI services - usługi najwyższej jakości, QI order - zarządzanie najwyższej jakości. Certyfikat firmie DHL Express (Poland) w imieniu kapituły wręczyła Redakcja Forum Biznesu Dziennik Gazeta Prawna.

Ostatnio zmieniany środa, 27 maj 2015 13:37

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Czy wiesz, że poprawność kodów kreskowych można sprawdzić?

Czy wiesz, że poprawność kodów kreskowych można sprawdzić?

Dobrze zaprojektowany i wydrukowany kod kreskowy powinien być czytelny i wspierać procesy logistyczne, dzięki czemu...

DB Schenker wspiera Mercedes-AMG Petronas Motorsport na torze Hungaroring

DB Schenker wspiera Mercedes-AMG Petronas Motorsport  na torze Hungaroring

Już 30 lipca eksperci DB Schenker będą kibicować Srebrnym Strzałom na torze Hungaroring podczas tegorocznego...

Era logistyki zintegrowanej w wydaniu 4PL

Era logistyki zintegrowanej w wydaniu 4PL

Dostęp do wiedzy o rynku, optymalizacja kosztów oraz poprawa efektywności operacji logistycznych. To zaledwie trzy...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj