logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Superbrands dla DPD Polska

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Spółka DPD Polska została wyróżniona tytułem Superbrands 2014/15 w kategorii marki konsumenckie - usługi - poczta i kurierzy. Certyfikat Superbrands stwierdza przynależność DPD do grona najsilniejszych marek konsumenckich na rynku. Nagroda została wręczona podczas uroczystej gali, która odbyła się 20 maja w Ufficio Primo, w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia był napastnik Bayernu Monachium, Robert Lewandowski, który osobiście odebrał Nagrodę Honorową.

   Superbrands jest jedyną na świecie niezależną organizacją promującą ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i prezentację studiów przypadku marek, które - dzięki atutom konkurencyjnym - osiągnęły rynkowy sukces.
   Proces certyfikacji składa się z trzech etapów. W pierwszym powstaje lista 2400 marek w 110 kategoriach, wyłonionych na podstawie statystyk oraz badań rynkowych. W drugiej części przeprowadzane są dokładne badania przez Instytut ARC Rynek i Opinia na próbie 15 tys. ankietowanych, podczas którego stwierdzana jest znajomość danej marki oraz skłonność do jej polecenia. Podczas trzeciego etapu, marki oceniane są przez Radę Marek Superbrands. Eksperci dokonują oceny wizerunkowej siły marki na rynku. Tytuł przyznawany jest markom, które podczas wszystkich trzech etapów zostały odpowiednio wysoko ocenione.


- Jedno z szerzej zakrojonych konsumenckich badań w Polsce pozawala nam poznać i zrozumieć układ sił w poszczególnych sektorach rynkowych. Przyglądamy się rynkowi, uwzględniając wszystkie istotne marki w każdej z badanych kategorii. Do tworzenia pierwotnej listy angażujemy ekspertów i dziennikarzy branżowych, a także przeprowadzamy badanie rynku umożliwiające konsumentom dopisanie dodatkowych marek do listy. Badanie konsumenckie jest kluczowym elementem Procesu Certyfikacji Superbrands - mówi Monika Kowalewska, dyrektor projektu  Superbrands w Polsce.


- Certyfikat ten stanowi nie tylko ogromne wyróżnienie, ale także zobowiązanie do podtrzymywania wysokiego zaufania wśród naszych klientów i końcowych odbiorców paczek. Wysoka jakość usług – szybka, bezpieczna i pewna dostawa przesyłek, czyli perfekcyjna realizacja tzw. ostatniej mili, to elementy, które przesądzają o wysokiej pozycji DPD Polska na rynku - mówi Rafał Nawłoka, prezes zarządu DPD Polska.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 01 czerwiec 2015 07:10

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowe agencje celne w strukturach ROHLIG SUUS Logistics

Nowe agencje celne w strukturach ROHLIG SUUS Logistics

Na początku 2017 r. firma ROHLIG SUUS Logistics otworzyła własną agencję celną w terminalu kolejowym...

Goodyear i FleetOnlineSolutions wspierają pojazdy firmy Estron

Goodyear i FleetOnlineSolutions wspierają pojazdy firmy Estron

Oferowane przez Goodyeara systemy wspierające zarządzanie oponami - w szczególności program FleetOnlineSolutions (FOS) - pomaga...

Mainfreight Poland uruchamia bezpośrednią linię dorbnicową na Ukrainę i centrum…

Mainfreight Poland uruchamia bezpośrednią linię dorbnicową na Ukrainę i centrum przeładunkowe w Pruszkowie

Mainfreight Poland, będący częścią nowozelandzkiej grupy logistycznej, jednej z największych na świecie, uruchomił hub przeładunkowy...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj