logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Duvel Moortgat USA wybiera Kuehne + Nagel

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jeden z największych niezależnych browarów, Duvel Moortgat USA, wybrał spółkę Kuehne + Nagel do zarządzania frachtem morskim w ramach transatlantyckich wysyłek na wschód / zachód i transpacyficznych wysyłek na zachód, a także odprawami celnymi.

   KN Drinks Logistics w Jersey City, NJ funkcjonuje jako logistyczna wieża kontrolna dla działalności Duvel Moortgat USA. Piwo produkowane przez spółkę jest przewożone do magazynów Duvel, a także bezpośrednio do dystrybutorów; dlatego też dla łańcucha dostaw tak niezbędna jest dokładna widoczność w czasie rzeczywistym. Duvel będzie korzystać z aplikacji KN Login w internetowym systemie śledzenia typu "track & trace" spółki Kuehne + Nagel w celu zapewnienia widoczności i prognozowania.
   Duvel Moortgat USA, amerykańska jednostka ds. importu spółki Duvel Moortgat, posiada browar Ommegang zlokalizowany w Cooperstown i Boulevard Brewing w Kansas City.

- Zdecydowaliśmy się na partnerstwo z Kuehne + Nagel, ponieważ spółka ta posiada globalną sieć i możliwości logistyczne, dobrą renomę, a także konkurencyjne ceny. Dzięki doskonałym usługom, Kuehne + Nagel spełnia nasze potrzeby logistyczne w zakresie działalności związanej z importem i eksportem - powiedziała Kim White, kierownik ds. łańcucha dostaw w spółce Duvel Moortgat USA.

   KN Drinks Logistics posiada szerokie możliwości w zakresie wsparcia dla  nietypowych wyzwań łańcucha dostaw dla międzynarodowych klientów będących nabywcami napojów. Są to między innymi wytwórnie win, browary i gorzelnie, globalni eksporterzy i importerzy, jak również międzynarodowi detaliści. Począwszy od przechowywania, a kończąc na transporcie, zarówno w kontenerach suchych, chłodniczych czy przeznaczonych do ładunków masowych, Kuehne + Nagel oferuje znaczącą wartość poprzez zapewnienie widoczności i kontroli, a oprócz tego odprawę celną i przestrzeganie zgodności z krajowymi przepisami regulującymi logistykę napojów.

- Bardzo nam miło, że spółka Duvel USA zdecydowała się na współpracę z naszym zespołem - powiedział John Hextall, prezes Kuehne + Nagel North America. - Nasze rozwiązania KN Drinks Logistics dla spółki Duvel skupiają się na zapewnieniu ogólnych usprawnień związanych z usługami i mamy nadzieję na zbudowanie długotrwałych relacji. W naszym portfolio posiadamy już kilka belgijskich i niemieckich piw rzemieślniczych i mamy zamiar nadal opracowywać nasze zintegrowane rozwiązania dla branży piwowarskiej i w nie inwestować.

Ostatnio zmieniany czwartek, 25 czerwiec 2015 06:40

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity rozszerza siatkę połączeń do Czech. Podróżujący między Krakowem a Pragą będą mogli skorzystać...

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

25 maja 2018 r. wejdą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych mieszkańców Unii...

Solaris wchodzi na rynek holenderski

Solaris wchodzi na rynek holenderski

40 przegubowych autobusów nowy Solaris Urbino 18 zostanie zamówionych przez firmę Connexxion. Będąca własnością Trandev,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj