logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

UPS rozszerza zasięg usługi UPS Worldwide Express

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma UPS ogłosiła rozszerzenie usługi UPS Worldwide Express na ponad 41 tys. nowych kodów pocztowych na całym świecie, w tym niemal 15 tys. w Europie i 416 w Polsce. Tym samym UPS oferuje opcję wcześniejszej dostawy z gwarancją zwrotu pieniędzy klientom, którzy dotąd dysponowali tylko opcjami dostawy pod koniec dnia (również z gwarancją zwrotu pieniędzy). Już dzisiaj UPS dostarcza więcej międzynarodowych przesyłek i oferuje więcej opcji dostawy przesyłek paczkowych z gwarancją zwrotu pieniędzy niż jakakolwiek inna zintegrowana firma logistyczna.

    Od 19 października br. usługa UPS Worldwide Express będzie dostępna pod wszystkimi nowymi kodami pocztowymi. Oznacza to największe jednorazowe rozszerzenie usługi w historii firmy.
   Usługa stanowi część oferty UPS Express, która obejmuje trzy opcje dostawy o określonych porach dnia, z gwarantowanym zwrotem pieniędzy, a także z odprawą celną. Do tej oferty należą:
•  Usługa UPS Express® Plus - dostawa poranna do godz. 9:00 do 27 krajów, w tym do Polski
•  Usługa UPS Express® - dostawa do południa do 65 krajów, w tym do Polski
•  Usługa UPS Express® Saver - dostawa na koniec dnia do 220 krajów i terytoriów, w tym do Polski

   Usługa UPS Worldwide Express oferuje dostawę w następnym dniu roboczym z gwarantowanym zwrotem pieniędzy, do godziny 10:30,12:00 lub 14:00, w zależności od adresu doręczenia. Z usługi mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak i firmy każdej wielkości, ale jest ona szczególnie dogodna w przypadku międzynarodowych przesyłek wrażliwych czasowo. Usługa UPS Worldwide Express jest dostępna w 65 krajach (w tym w Polsce), które łącznie wytwarzają 91% światowego PKB.
   Z przesyłek UPS Worldwide Express korzystają przede wszystkim firmy z branż high-tech, handlu detalicznego i produkcji przemysłowej. Na przykład firmy z obszaru nowoczesnych technologii działają w szybko zmieniającym się środowisku, praktycznie bez chwili przerwy między kolejnymi generacjami produktów. Usługa UPS Worldwide Express pomaga tego typu firmom realizować procesy produkcji i dystrybucji odpowiednio szybko.

- Cieszymy się z rozszerzenia zasięgu usługi UPS Worldwide Express w Europie, Azji  i na całym świecie - powiedział Scott Aubuchon, wiceprezes ds. marketingu w UPS Europe. - W miarę, jak rozwija się handel międzynarodowy, a łańcuchy dostaw coraz bardziej się globalizują, europejskie firmy potrzebują niezawodnych opcji dostaw o określonej porze dnia, z gwarancją zwrotu pieniędzy. Ich sukces prowadzi z kolei do rozwoju handlu międzynarodowego i pomaga tworzyć nowe miejsca pracy w Europie.

   Wolumen międzynarodowej wymiany handlowej będzie nadal rosnąć. Światowa Organizacja Handlu (WTO) przewiduje wzrost wartości międzynarodowego obrotu towarami o 3,3% w 2015 r. i o 4% w 2016 r.
   Oprócz zwiększenia obrotów w ramach tradycyjnej wymiany handlowej, rozszerzenie usługi UPS Worldwide Express na dodatkowe lokalizacje przyczyni się też do rozwoju transgranicznego handlu elektronicznego i branży e-commerce, a klienci będą mieli dostęp do usług doręczenia z gwarancją zwrotu pieniędzy dla pilnych przesyłek.

Ostatnio zmieniany wtorek, 20 październik 2015 11:25

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj