logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:


A+ A A-

Brąz dla DHL Express

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dywizja DHL Express, wchodząca w skład Grupy Deutsche Post DHL, zdobyła Brązowe Godło w XIV edycji badania satysfakcji klientów Operator Logistyczny Roku 2015.

   DHL Express to dywizja reprezentująca jedną z największych grup logistycznych na polskim rynku, która dysponując szerokim portfolio usług międzynarodowych i licznym gronem zadowolonych klientów, mocno zaznaczyła swoją 25-letnią obecność w branży przesyłek międzynarodowych w Polsce. O zaufaniu klientów świadczą prestiżowe wyróżnienia przyznane jej w poprzednich edycjach programu badawczego Operatora Logistycznego. DHL Express jest bowiem laureatem głównej nagrody w 2004 i 2011 roku oraz zdobywcą nagród i wyróżnień we wszystkich pozostałych jego edycjach od 2003 r.
   W tegorocznym rankingu firm logistycznych, dywizja DHL Express po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w kategorii Pozycja rynkowa, przyznane jej przez klientów wszystkich firm za standardy obsługi. Nadal pozostaje również Najbardziej konkurencyjną firmą zdaniem ogółu klientów.
   Wręczenie nagrody miało miejsce podczas największego w Polsce spotkania środowiska top managementu łańcucha dostaw, które odbyło się 3 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Nagrodę odebrał dyrektor zarządzający DHL Express - Tomasz Buraś.

- Jestem niezwykle dumny z faktu, że po raz kolejny DHL Express, obsługujący przesyłki międzynarodowe, znalazł się w gronie najlepszych i cieszących się największym zaufaniem klientów, firm logistycznych. Branża usług, którą reprezentujemy, tj. międzynarodowe przesyłki ekspresowe, jest specyficzna i złożona. Wymaga od pracowników zaangażowania, ciągłego doskonalenia kompetencji, przewidywalności, koordynacji wszystkich złożonych procesów logistycznych, w tym skomplikowanych procedur celnych, ale przede wszystkim pracy zespołowej. Jak ważną rolę każdego dnia w procesie obsługi klientów odgrywają wszystkie te elementy, najlepiej wiedzą kurierzy i pracownicy DHL Express, którzy wykonując swoje codzienne obowiązki na najwyższym poziomie dają tego świadectwo. Dlatego największym wyrazem uznania za naszą codzienną pracę jest zadowolenie i zaufanie klientów - powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express.

   Operator Logistyczny Roku to wspólne przedsięwzięcie badawcze kilkudziesięciu czołowych firm logistycznych. Jego celem jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywania usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Ranking służy promowaniu usług logistycznych najwyższej jakości. Od kilkunastu lat Wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting prowadzą program badawczy, którego celem jest promocja logistyki. Na podstawie szeroko zakrojonych badań wyróżniane są najlepsze na rynku firmy (Operator Logistyczny Roku) oraz najlepsze produkty i usługi w logistyce, transporcie, produkcji (Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji), a od trzech lat najlepsza organizacja łańcuchów dostaw klientów operatorów logistycznych (Supply Chain Designer).

Ostatnio zmieniany piątek, 11 grudzień 2015 15:03

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Goodyear EfficientGrip Cargo - zupełnie nowe rozwiązanie dla flot lekkich…

Goodyear EfficientGrip Cargo - zupełnie nowe rozwiązanie dla flot lekkich ciężarówek

Następca opon dla lekkich ciężarówek Goodyear Cargo Marathon wydłuża przebiegi flot nawet o 10 tys....

Nagroda FDI Poland Investor Awards dla Amazona

Nagroda FDI Poland Investor Awards dla Amazona

Amazon został uhonorowany nagrodą FDI Poland Investor Awards w kategorii Top North American Investor of...

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

15 października 2016 roku w Stanisławowie k. Pruszcza Gdańskiego pracownicy Grupy Raben posadzili ponad 1500...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj