logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Brąz dla DHL Express

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dywizja DHL Express, wchodząca w skład Grupy Deutsche Post DHL, zdobyła Brązowe Godło w XIV edycji badania satysfakcji klientów Operator Logistyczny Roku 2015.

   DHL Express to dywizja reprezentująca jedną z największych grup logistycznych na polskim rynku, która dysponując szerokim portfolio usług międzynarodowych i licznym gronem zadowolonych klientów, mocno zaznaczyła swoją 25-letnią obecność w branży przesyłek międzynarodowych w Polsce. O zaufaniu klientów świadczą prestiżowe wyróżnienia przyznane jej w poprzednich edycjach programu badawczego Operatora Logistycznego. DHL Express jest bowiem laureatem głównej nagrody w 2004 i 2011 roku oraz zdobywcą nagród i wyróżnień we wszystkich pozostałych jego edycjach od 2003 r.
   W tegorocznym rankingu firm logistycznych, dywizja DHL Express po raz kolejny zajęła pierwsze miejsce w kategorii Pozycja rynkowa, przyznane jej przez klientów wszystkich firm za standardy obsługi. Nadal pozostaje również Najbardziej konkurencyjną firmą zdaniem ogółu klientów.
   Wręczenie nagrody miało miejsce podczas największego w Polsce spotkania środowiska top managementu łańcucha dostaw, które odbyło się 3 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Nagrodę odebrał dyrektor zarządzający DHL Express - Tomasz Buraś.

- Jestem niezwykle dumny z faktu, że po raz kolejny DHL Express, obsługujący przesyłki międzynarodowe, znalazł się w gronie najlepszych i cieszących się największym zaufaniem klientów, firm logistycznych. Branża usług, którą reprezentujemy, tj. międzynarodowe przesyłki ekspresowe, jest specyficzna i złożona. Wymaga od pracowników zaangażowania, ciągłego doskonalenia kompetencji, przewidywalności, koordynacji wszystkich złożonych procesów logistycznych, w tym skomplikowanych procedur celnych, ale przede wszystkim pracy zespołowej. Jak ważną rolę każdego dnia w procesie obsługi klientów odgrywają wszystkie te elementy, najlepiej wiedzą kurierzy i pracownicy DHL Express, którzy wykonując swoje codzienne obowiązki na najwyższym poziomie dają tego świadectwo. Dlatego największym wyrazem uznania za naszą codzienną pracę jest zadowolenie i zaufanie klientów - powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express.

   Operator Logistyczny Roku to wspólne przedsięwzięcie badawcze kilkudziesięciu czołowych firm logistycznych. Jego celem jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywania usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Ranking służy promowaniu usług logistycznych najwyższej jakości. Od kilkunastu lat Wydawnictwo Eurologistics i Data Group Consulting prowadzą program badawczy, którego celem jest promocja logistyki. Na podstawie szeroko zakrojonych badań wyróżniane są najlepsze na rynku firmy (Operator Logistyczny Roku) oraz najlepsze produkty i usługi w logistyce, transporcie, produkcji (Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji), a od trzech lat najlepsza organizacja łańcuchów dostaw klientów operatorów logistycznych (Supply Chain Designer).

Ostatnio zmieniany piątek, 11 grudzień 2015 15:03

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Zmiany w opodatkowaniu nieruchomości po nowelizacji ustawy o transporcie kolejowym

Zmiany w opodatkowaniu nieruchomości po nowelizacji ustawy o transporcie kolejowym

Przedsiębiorstwa posiadające na swoim terenie elementy infrastruktury kolejowej powinny przyjrzeć się ich opodatkowaniu. Zmiany mogą...

Jubileuszowa edycja raportu Transport Market Monitor

Jubileuszowa edycja raportu Transport Market Monitor

Transporeon i Capgemini Consulting opublikowały kolejną, już trzydziestą edycję kwartalnego raportu Transport Market Monitor. Celem analizy...

Nowy obowiązek dla firm - raportowanie pozafinansowe. Sprawdź, co czeka…

Nowy obowiązek dla firm - raportowanie pozafinansowe. Sprawdź, co czeka polskie przedsiębiorstwa

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility) stała się w ostatnich latach coraz powszechniejszym...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj