logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL Parcel dla wrocławskiego ZOO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Parcel wspiera akcję ratowania zagrożonych pingwinów afrykańskich dostarczając… strusie jaja. W ramach współpracy z wrocławskim ZOO, DHL Parcel podjęło się transportu specjalnych przesyłek, którymi zostały wydmuszki jaj wielkich ptaków, takich jak struś czy nandu. Wszystko po to, by wspomóc działania południowoafrykańskiej fundacji SANCCOB, opiekującej się zagrożonymi gatunkami ptaków morskich.

   Delikatne przesyłki, za sprawą kurierów DHL Parcel, prosto z wrocławskiego ZOO trafiły do rąk znanych i cenionych ludzi kultury i sportu, takich jak Jarosław Boberek, Łukasz Zagrobelny, Agnieszka Szulim, Renata Mauer-Różańska czy Tymon Tymański i Piotr Kędzierski z Radia Rock. Nietypowych rozmiarów wydmuszki zostały przez nich ozdobione, by stać się przedmiotem wielkanocnej licytacji.                                                  

- Z dużą przyjemnością podjęliśmy się logistycznego wsparcia projektu organizowanego przez wrocławskie ZOO. Takie zadania przynoszą nam nie tylko ogromną satysfakcję, ale jednocześnie są potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług, dzięki którym nawet przesyłki szczególnie wymagające docierają do celu w doskonałym stanie - komentuje Małgorzata Dąbrówka, kierownik ds. sprzedaży bezpośredniej DHL Parcel.

   Aukcja strusich pisanek rozpocznie się 15 marca i potrwa 8 dni. Jej koniec zaplanowano na 22 marca tak, aby zakupione pisanki mogły cieszyć swoich przyszłych właścicieli w zbliżające się święta Wielkiej Nocy. Całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na ratowanie zagrożonego wyginięciem, jedynego gatunku pingwina występującego w Afryce - tzw. tońca.

- Cieszymy się, że DHL Parcel zapewnił naszym wydmuszkom tak profesjonalną opiekę i objął szczególną uwagą i troską, dzięki czemu dotarły do artystów całe i „zdrowe”. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak odpowiedzialną i świadomą społecznie firmą, która była gotowa wesprzeć nas w tym niezwykłym projekcie. Mamy też nadzieję, że to początek współpracy na rzecz ratowania zagrożonych w naturze gatunków zwierząt - deklaruje Joanna Kij, specjalista ds. marketingu wrocławskiego ZOO.

Ostatnio zmieniany czwartek, 24 marzec 2016 06:23

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Aluplast wynajmuje powierzchnię w Logicor Poznań

Aluplast wynajmuje powierzchnię w Logicor Poznań

Aluplast podpisał umowę najmu 10 000 m kw. powierzchni magazynowo-przemysłowej w centrum dystrybucyjnym Logicor Poznań...

MAN wozi świąteczną atmosferę

MAN wozi świąteczną atmosferę

 Czerwony ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 BLS 4x2 EfficientLine2 z kolorową naczepą przemierza w styczniu...

North-West Logistic Park w rękach amerykańskiego inwestora

North-West Logistic Park w rękach amerykańskiego inwestora

Amerykański inwestor Exeter Property Group zawarł finalną umowę kupna centrum magazynowo-produkcyjnego North-West Logistic Park w...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj