logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:


A+ A A-

DHL Parcel dla wrocławskiego ZOO

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Parcel wspiera akcję ratowania zagrożonych pingwinów afrykańskich dostarczając… strusie jaja. W ramach współpracy z wrocławskim ZOO, DHL Parcel podjęło się transportu specjalnych przesyłek, którymi zostały wydmuszki jaj wielkich ptaków, takich jak struś czy nandu. Wszystko po to, by wspomóc działania południowoafrykańskiej fundacji SANCCOB, opiekującej się zagrożonymi gatunkami ptaków morskich.

   Delikatne przesyłki, za sprawą kurierów DHL Parcel, prosto z wrocławskiego ZOO trafiły do rąk znanych i cenionych ludzi kultury i sportu, takich jak Jarosław Boberek, Łukasz Zagrobelny, Agnieszka Szulim, Renata Mauer-Różańska czy Tymon Tymański i Piotr Kędzierski z Radia Rock. Nietypowych rozmiarów wydmuszki zostały przez nich ozdobione, by stać się przedmiotem wielkanocnej licytacji.                                                  

- Z dużą przyjemnością podjęliśmy się logistycznego wsparcia projektu organizowanego przez wrocławskie ZOO. Takie zadania przynoszą nam nie tylko ogromną satysfakcję, ale jednocześnie są potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług, dzięki którym nawet przesyłki szczególnie wymagające docierają do celu w doskonałym stanie - komentuje Małgorzata Dąbrówka, kierownik ds. sprzedaży bezpośredniej DHL Parcel.

   Aukcja strusich pisanek rozpocznie się 15 marca i potrwa 8 dni. Jej koniec zaplanowano na 22 marca tak, aby zakupione pisanki mogły cieszyć swoich przyszłych właścicieli w zbliżające się święta Wielkiej Nocy. Całkowity zysk ze sprzedaży zostanie przeznaczony na ratowanie zagrożonego wyginięciem, jedynego gatunku pingwina występującego w Afryce - tzw. tońca.

- Cieszymy się, że DHL Parcel zapewnił naszym wydmuszkom tak profesjonalną opiekę i objął szczególną uwagą i troską, dzięki czemu dotarły do artystów całe i „zdrowe”. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak odpowiedzialną i świadomą społecznie firmą, która była gotowa wesprzeć nas w tym niezwykłym projekcie. Mamy też nadzieję, że to początek współpracy na rzecz ratowania zagrożonych w naturze gatunków zwierząt - deklaruje Joanna Kij, specjalista ds. marketingu wrocławskiego ZOO.

Ostatnio zmieniany czwartek, 24 marzec 2016 06:23

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Amazon ogłasza budowę nowego centrum logistyki e-commerce w Kołbaskowie

Amazon ogłasza budowę nowego centrum logistyki e-commerce w Kołbaskowie

Amazon potwierdził plany budowy w Kołbaskowie centrum logistyki e-commerce o powierzchni 67 000 m kw....

Ekol Logistics i VIIA otwierają nowe połączenie kolejowe

Ekol Logistics i VIIA otwierają nowe połączenie kolejowe

Ekol Logistics to operator logistyczny obecny w 14 krajach oraz dysponujący ponad  5 500 środkami...

Goodyear EfficientGrip Cargo - zupełnie nowe rozwiązanie dla flot lekkich…

Goodyear EfficientGrip Cargo - zupełnie nowe rozwiązanie dla flot lekkich ciężarówek

Następca opon dla lekkich ciężarówek Goodyear Cargo Marathon wydłuża przebiegi flot nawet o 10 tys....

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj