logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Złote Godło w programie Najwyższa Jakość QI 2016 dla DHL Trade Automotion Service

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express, dostawca i ekspert na rynku międzynarodowych usług logistycznych, po raz kolejny otrzymał tytuł laureata i Złote Godło w programie Najwyższa Jakość Quality International. Tegorocznym prestiżowym wyróżnieniem uhonorowana została bezpłatna, wielofunkcyjna aplikacja DHL TAS (Trade Automotion Service) - dedykowana klientom korzystającym z międzynarodowych usług logistycznych.

   Kapituła X edycji programu, realizowanego pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Klubu Polskiego Forum ISO 9000, wysoko oceniła zgłoszenie i nagrodziła działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności DHL Express. Na podstawie jednogłośnej decyzji przyznała DHL Express tytuł laureata i Złote Godło w kategorii Quality International Services za najwyższą jakość aplikacji DHL TAS. 
  
DHL TAS (Trade Automotion Service) to narzędzie umożliwiające klientom uzyskanie niezbędnej wiedzy handlowej i celno-podatkowej oraz oszacowanie kosztów międzynarodowej wymiany handlowej związanych z wejściem przedsiębiorcy na nowy rynek. Aplikacja zapewnia dostęp do najbardziej użytecznych i kompleksowych zasobów wiedzy o przepisach celnych, warunkach eksportu i importu, pozwala na sprawdzenie przepisów celnych, wzorów dokumentów celnych oraz obliczenie cła i podatków. Jest narzędziem na bieżąco uaktualnianym, dostępnym 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu. DHL TAS dostarcza szczegółowych danych na temat handlu zagranicznego i przepisów celnych, ułatwia wyszukiwanie i gromadzenie wszystkich ważnych informacji handlowych. Jest jedną z tych usług, które umożliwiając odpowiednie przygotowanie do prowadzenia działalności eksportowo-importowej, ułatwiają globalną wymianę handlową i przyczyniają się do wzrostu biznesów klientów.
   W ubiegłym roku kapituła programowa wysoko oceniła usługę TDI (Time Definite International), nagradzając ją Złotym Godłem w kategorii Quality International Services.

- Przyznane DHL TAS wyróżnienie, doskonale podkreśla nasze starania o dostarczanie usług najwyższej jakości - powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express w Polsce. - DHL TAS to narzędzie, dzięki któremu klienci pozyskują informacje na temat regulacji międzynarodowej wymiany handlowej, niezbędną wiedzę handlową i celno-podatkową, a także mogą przewidzieć opłacalność wejścia z usługą bądź produktem na nowy rynek. Dla naszych klientów powierzających nam każdego dnia swoje przesyłki, jesteśmy globalną firmą, wszechstronnym partnerem biznesowym oraz zespołem certyfikowanych specjalistów międzynarodowych. Wspierając naszych klientów w prowadzeniu działalności biznesowej – wspieramy ich w rozwijaniu międzynarodowej wymiany handlowej.

   Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy, którego celem jest promowanie w firmach i instytucjach, działających na terytorium RP, skutecznych metod zarządzania jakością. Drugim celem jest wskazanie i promocja tych firm i instytucji, które reprezentują najwyższe standardy, gwarantujące klientom i konsumentom otrzymanie produktu lub usługi na najwyższym poziomie. Laureaci są wyłaniani w trzech kategoriach: QI product - produkt najwyższej jakości, QI services - usługi najwyższej jakości, QI order - zarządzanie najwyższej jakości. Organizatorem programu jest Media Press, wydawca Forum Biznesu, dodatku informacyjno-promocyjnego do Dziennika Gazety Prawnej oraz portalu informacyjnego www.forumbiznesu.pl.

Ostatnio zmieniany czwartek, 05 maj 2016 06:24

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

W Porcie Gdańsk powstanie nowy terminal cukrowy

W Porcie Gdańsk powstanie nowy terminal cukrowy

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. i Krajowa Spółka Cukrowa S.A. podpisały umowę dotyczącą dzierżawy nieruchomości...

Żabka Polska rekrutuje do nowego centrum logistycznego

Żabka Polska rekrutuje do nowego centrum logistycznego

Od początku listopada br. rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowo powstałego centrum logistycznego firmy Żabka...

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w…

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj