logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL TAS ze Złotym Godłem w programie Najwyższa Jakość 2016

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tytuł laureata i Złote Godło odebrał Edwin Osiecki, wiceprezes ds. marketingu DHL Express Tytuł laureata i Złote Godło odebrał Edwin Osiecki, wiceprezes ds. marketingu DHL Express

Międzynarodowa aplikacja firmy DHL Express - DHL TAS (Trade Automotion Service) - została nagrodzona Złotym Godłem w programie Najwyższa Jakość. Tytuł laureata i Złote Godło firma otrzymała podczas uroczystej X. gali programu Najwyższa Jakość Quality International 2016, która odbyła się 29 września w Warszawie.

   W imieniu DHL Express wyróżnienie odebrał wiceprezes ds. marketingu, Edwin Osiecki.

- Niezmiennie od wielu lat zajmujemy się dostarczaniem międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Obok świadczenia standardowych usług, ważnym elementem naszej działalności jest wspieranie klientów w międzynarodowej wymianie handlowej, udostępniając im między innymi nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Taką usługą, oferującą klientom wiele możliwości jest DHL TAS. Przyznane wyróżnienie odzwierciedla wysoką dbałość o jakość usług DHL Express i pokazuje, że podejmowane przez nas działania i wprowadzane udoskonalenia są również doceniane przez niezależnych ekspertów - powiedział Edwin Osiecki.

   Na podstawie jednogłośnej decyzji, kapituła X. edycji programu QI, wysoko oceniła zgłoszenie firmy DHL Express i nagrodziła jej działania związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności. DHL Express to uznany dostawca i ekspert na rynku międzynarodowych usług logistycznych, który wciąż udoskonala ofertę produktową jednocześnie dbając o najwyższe standardy jakości. To dlatego wiele usług i rozwiązań DHL Express jest opartych na innowacyjnych technologiach i nowoczesnej infrastrukturze.
   Przykładem jest bezpłatna, wielofunkcyjna aplikacja DHL TAS (Trade Automotion Service) dedykowana klientom korzystającym z międzynarodowego serwisu logistycznego, uhonorowana w tym roku Złotym Godłem w programie Najwyższa Jakość Quality International. DHL TAS umożliwia klientom uzyskanie niezbędnej wiedzy handlowej i celno-podatkowej oraz oszacowanie kosztów międzynarodowej wymiany handlowej. Jest narzędziem na bieżąco uaktualnianym, dostępnym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. DHL TAS ułatwia wyszukiwanie i gromadzenie wszystkich ważnych informacji handlowych z ponad 63 krajów.
   Galę poprzedziło spotkanie środowiska biznesowego - Europejskie Forum Jakości. Z tej okazji do Organizatorów i Laureatów Programu został wystosowany List z Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Andrzeja Dudy: Nagradzanie instytucji, przedsiębiorców oraz usługodawców spełniających najwyższe standardy w zakresie zarządzania, oferowanych usług i produktów jest cenną inicjatywą, podnoszącą konkurencyjność polskiej gospodarki. Proszę o przyjęcie wyrazów uznania za popularyzację idei nowoczesnego zarządzania, jako właściwej drogi do odnoszenia sukcesów. (...) Wyróżnionym Godłem Quality International 2016 życzę, aby otrzymany tytuł sprzyjał kolejnym sukcesom.
   Program Najwyższa Jakość QI od 10 lat wspiera i inicjuje projakościowe postawy w firmach i instytucjach w kraju. Godło Najwyższej Jakości jest skutecznym elementem budowania przewagi konkurencyjnej. Podczas Gali wręczono nagrody w trzech kategoriach: Produkt, Usługa oraz System Zarządzania. Dziesiąta edycja odbyła się pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Ostatnio zmieniany środa, 19 październik 2016 06:44

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji…

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji klienta

„Logistyka +” czyli wszystko o wartości dodanej i retencji klienta - dyskutować o tym będą...

OT Logistics wspiera promocyjny rejs barki Wisłą z Gdańska do…

OT Logistics wspiera promocyjny rejs barki Wisłą z Gdańska do Warszawy

Grupa OT Logistics wspiera inicjatywę promocyjnego towarowego rejsu Wisłą z Gdańska do Warszawy, który ma...

Nowa marka na rynku TSL

Nowa marka na rynku TSL

Wraz z początkiem kwietnia br., na rynku TSL pojawił się nowy gracz - firma VIAON....

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj