logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

TNT wyróżnione za wirtualne call center

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Polski oddział TNT Express, światowego dostawcy ekspresowych usług transportowych dla klientów instytucjonalnych, otrzymał prestiżowe wyróżnienie w programie "Lider Informatyki 2007". Celem konkursu, organizowanego przez tygodnik menedżerów IT "Computerworld", jest nagradzanie najlepiej zinformatyzowanych polskich przedsiębiorstw i instytucji. TNT Express było jedyną firmą z branży transportowej, uhonorowaną w tegorocznej - jedenastej - edycji konkursu.

Jak stwierdzili organizatorzy, kolejny raz okazało się, że w Polsce realizowane są wdrożenia rozwiązań IT na światowym poziomie. - Szczególne wrażenie na jurorach zrobił projekt wirtualnego call center opartego na technologii VoIP. - uzasadnił decyzję kapituły o wyróżnieniu TNT jej przewodniczący, Krzysztof Frydrychowicz.

Polski oddział TNT Express wdrożył system telefonii internetowej w 2006 roku. Objęto nim niemal wszystkie przedstawicielstwa firmy w Polsce - łącznie blisko 500 abonentów.
- Polska stała się pierwszym państwem, w którym TNT podjęło się realizacji projektu o tak wysokim stopniu rozproszenia. To prekursorskie rozwiązanie, nie tylko w ramach naszej korporacji. - powiedział Wojciech Mazur, kierownik działu IT TNT Express Poland.
 - System nie tylko zapewnia nam elastyczność w zarządzaniu rozmowami telefonicznymi, lecz również wspiera strategię TNT dalszej rozbudowy terytorialnej w Polsce.

Ujednolicenie systemu telekomunikacyjnego TNT przyniosło klientom firmy szereg korzyści, m.in. skrócenie czasu oczekiwania na połączenie z pracownikami call center. Komunikacja między oddziałami TNT Express Poland odbywa się bezkosztowo (w oparciu o sieć WAN). Istnieje ponadto możliwość przeprowadzania tzw. coachingu na odległość (analizowania telefonicznych kontaktów z klientami), co pozwala na eliminowanie problemów i stałe podnoszenie jakości usług.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowe agencje celne w strukturach ROHLIG SUUS Logistics

Nowe agencje celne w strukturach ROHLIG SUUS Logistics

Na początku 2017 r. firma ROHLIG SUUS Logistics otworzyła własną agencję celną w terminalu kolejowym...

Goodyear i FleetOnlineSolutions wspierają pojazdy firmy Estron

Goodyear i FleetOnlineSolutions wspierają pojazdy firmy Estron

Oferowane przez Goodyeara systemy wspierające zarządzanie oponami - w szczególności program FleetOnlineSolutions (FOS) - pomaga...

Mainfreight Poland uruchamia bezpośrednią linię dorbnicową na Ukrainę i centrum…

Mainfreight Poland uruchamia bezpośrednią linię dorbnicową na Ukrainę i centrum przeładunkowe w Pruszkowie

Mainfreight Poland, będący częścią nowozelandzkiej grupy logistycznej, jednej z największych na świecie, uruchomił hub przeładunkowy...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj