logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nagroda dla DHL Global Customer Solutions

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Global Customer Solutions, dział zarządzania relacjami z klientami firmy DHL, poinformował o otrzymaniu prestiżowej nagrody SCM Logistics Excellence Award za rok 2009. DHL GCS jest jedną z pięciu firm nagrodzonych tytułem najlepszego partnera w zakresie rozwiązań dla łańcucha dostaw (Outstanding Partner in Supply Chain Excellence Award).

Nagrody wręczone podczas ceremonii w Singapurze przyznane zostały firmom odgrywającym istotną rolę w tworzeniu i rozwijaniu łańcuchów dostaw. Firma DHL GCS została wybrana z ponad 30 przedsiębiorstw nominowanych do nagrody w uznaniu wymiernego wpływu, jaki mają oferowane przez nią usługi na wyniki biznesowe klientów. DHL GCS został także nagrodzony za udokumentowaną działalność na rzecz ochrony środowiska prowadzoną w ramach międzynarodowego programu GoGreen, którego celem jest redukcja emisji dwutlenku węgla.

- Nagroda w tak cenionym konkursie to dla DHL ogromny zaszczyt. – powiedział Richard Owens, CEO, Global Customer Solutions, DHL Asia Pacific. - Nasi klienci już wiedzą, że strategiczne partnerstwo z GCS pomaga im osiągnąć cele biznesowe przy jednoczesnej redukcji kosztów i poprawie efektywności operacyjnej. Nagroda dla najlepszego partnera jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w odniesieniu do klientów oraz wiedzy eksperckiej naszego zespołu w Azji Pacyficznej, szczególnie cennej w okresie trudnej sytuacji ekonomicznej.

Kapituła nagrody doceniła także DHL GCS za innowacyjny projekt DHL Supply Chain Center of Excellence, instytucji powołanej do życia przez GCS i wspieranej przez Singapore Economic Development Board. Współpraca między organizacjami została nawiązana w celu wsparcia lokalnych i zagranicznych inwestorów działających w Singapurze w sektorach przemysłowym i usługowym i obecnie koncentruje się na trzech kluczowych obszarach: doradztwie strategicznym, zarządzaniu oraz technologiach i innowacjach. Od początku swojego powstania w roku 2007 Singapore Economic Development Board skupia się na budowaniu pozycji Singapuru jako ośrodka logistycznego zdolnego do rozwijania, testowania i oferowania rozwiązań w zakresie łańcucha dostaw dla klientów z różnych branż i sektorów.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity rozszerza siatkę połączeń do Czech. Podróżujący między Krakowem a Pragą będą mogli skorzystać...

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

25 maja 2018 r. wejdą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych mieszkańców Unii...

Solaris wchodzi na rynek holenderski

Solaris wchodzi na rynek holenderski

40 przegubowych autobusów nowy Solaris Urbino 18 zostanie zamówionych przez firmę Connexxion. Będąca własnością Trandev,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj