logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Jartom wyłącznym agentem Probis

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jartom został wyłącznym agentem nowej inwestycji - obiektu logistyczno-produkcyjnego Probis w Pruszkowie. Agencja zapewnia sprawną współpracę z potencjalnymi klientami oraz doprowadzenie do korzystnej umowy kupna/sprzedaży  nieruchomości.

W sąsiedztwie powstającej inwestycji znajduje się wiele firm z branży logistycznej takich jak Pro-Log, Kuehne + Nagel, Cargo-partner, Procan, ale także firmy produkcyjne takie jak Polbruk. Projekt budynku przewiduje oddanie do użytku powierzchni równej 3010 m kw.,  składającej się z hali głównej (magazynowo - produkcyjnej), znajdującej się na antresolach części magazynowo-produkcyjnej oraz 750 m kw. wysokiej klasy powierzchni biurowej.

- Właściciel obiektu - firma Probis - wykonała i ustawiła już konstrukcję stalową hali oraz wybudowała część biurową obiektu
- tłumaczy Magda Hilgier -  Wykończenie hali i biura będzie realizowane  zgodnie z wymaganiami konkretnego klienta.

Część poświęcona na halę magazynową gwarantuje miejsce wysokiego składowania o wysokości około ośmiu metrów, ogrzewane gazowe z posadzką bezpyłową o nośności do 10T/m kw. Ogromną zaletą nieruchomości jest możliwość instalacji w hali suwnicy o udźwigu 10T. Pomieszczenie może być dostosowane również do magazynowania materiałów uciążliwych. Poza główną halą magazynowo-produkcyjną o powierzchni 1130 m kw. budynek obejmuje mniejsze pomieszczenia idealne do wykorzystania ich na konfekcjonowanie towarów, bądź na lekką produkcję, z możliwością umieszczenia w nich maszyn. Biura znajdujące się przy hali będą wyposażone w klimatyzację.

- Kupno nieruchomości w trakcie budowy oszczędza nasz czas, pozwalając na szybkie korzystanie z powstałej inwestycji, bez konieczności czekania nawet kilku lat na zakończenie budowy. Budowa obiektu jest na takim etapie, że jego wykończenie może nastąpić w bardzo konkurencyjnym czasie.  Co to oznacza w praktyce? Przede wszystkim alternatywę dla osób nie mających wystarczająco czasu na budowę nowego obiektu oraz nie mogących pozwolić sobie na wykorzystanie już istniejących hal, ze względu na nieprzystosowanie ich do potrzeb konkretnej działalności - wyjaśnia Magda Hilgier -  Oferowany na sprzedaż budynek może być gotowy do użytku w ciągu 4-5 miesięcy, a nie jak to jest w przypadku popularnych obecnie inwestycji typu build to suit - po okresie przynajmniej dziewięciu miesięcy.  

Ostatnio zmieniany piątek, 27 listopad 2009 08:18

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w…

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy...

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE…

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE i Panattoni Europe

Rynek powierzchni przemysłowo-logistycznych w Polsce rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat. CBRE i Panattoni Europe,...

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Jeden z wiodących dostawców usług dla branży e-commerce, Arvato, przygotował rzetelny raport z rynków zagranicznych...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj