logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Colliers International łączy się

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jedna z największych firm doradczych na rynku nieruchomości łączy spółki zależne w nowy podmiot.

Biura firmy Colliers International, położone w Europie Środkowo-Wschodniej, oficjalnie wdrażają nowe rozwiązania dotyczące pozycjonowania oraz marki. To część globalnej kampanii firmy promującej połączenie wszystkich spółek zależnych w nowy podmiot. Konsolidacja spółek pod jedną marką Colliers International odzwierciedla dążenie firmy do oferowania klientom na całym świecie kompleksowych usług tej samej jakości.

- Zależy nam na tym, by zmiana wizerunku odzwierciedlała nasze nowe podejście do świadczenia usług - powiedział Hadley Dean, partner zarządzający na region Europy Środkowo-Wschodniej. - Chcemy działać jako prawdziwie globalna platforma o szerokim zakresie wysokiej jakości usług, które spełnią oczekiwania każdego z naszych klientów, bez względu na to, czy prowadzi on biznes w Europie, czy w jakiejkolwiek innej części świata.

W proces konsolidacji i zmiany marki włączona została spółka FirstService Real Estate Advisors, oferująca usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami i aktywami oraz dostarczaniem rozwiązań dla korporacji. Spółka FirstService Williams (założona w Nowym Jorku, działająca na rzecz Colliers International i obejmująca swoim zasięgiem trzy stany USA), FirstService PGP Valuation oraz PKF Capital - Hotel Brokerage Services, to spółki, które teraz będą działać pod nazwą Colliers International.

- Colliers International to jedna z wyżej uznanych marek w dziedzinie nieruchomości na świecie. Jest synonimem najwyższej jakości usług - powiedział Chris McLernon, dyrektor zarządzający na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. - Integracja ma strategiczne znaczenie dla naszego biznesu, tak samo jak zmiana wizerunku, co pokazuje nie tylko, jak bardzo jesteśmy zaangażowani w dostarczanie najwyższej klasy usług w danym obszarze, ale również na to, że jesteśmy jednym przedsiębiorstwem z bezkonkurencyjną międzynarodową platformą.

- W Colliers International jesteśmy skoncentrowani na sukcesie naszych klientów, naszych pracowników i lokalnych społeczności - powiedział Douglas Frye, prezes i dyrektor zarządzający Colliers International na świat. - Pracowaliśmy bez wytchnienia, aby stworzyć wspólną platformę oraz pogłębić i poszerzyć wachlarz oferowanych usług, i znaleźć się w czołówce firm doradczych w obszarze nieruchomości komercyjnych. Teraz klienci na całym świecie mogą oczekiwać jednakowych usług od jednej organizacji, jaką jest nasza globalna sieć specjalistów.

Ostatnio zmieniany środa, 15 wrzesień 2010 12:47

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Rynek magazynowy czekają kolejne rekordy

Rynek magazynowy czekają kolejne rekordy

W Polsce w budowie znajduje się obecnie ponad 1,6 miliona m kw. powierzchni magazynowej i...

Zmiany w przepisach dotyczących eksportu żywności do USA

Zmiany w przepisach dotyczących eksportu żywności do USA

Od maja br. obowiązuje dodatkowa weryfikacja produktów spożywczych wprowadzanych do obrotu na terenie Stanów Zjednoczonych....

Najlepsze europejskie wina na rynkach światowych dzięki UPS

 Najlepsze europejskie wina na rynkach światowych dzięki UPS

UPS rozszerza możliwość wysyłki alkoholu, wina i piwa do konsumentów na całym świecie. Za pomocą...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj