logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

M&M Militzer und Münch International Holding AG wzmacnia swój potencjał na rynku rosyjskim

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Do struktury organizacyjnej Grupy M&M dołączyła spółka ZAO Militzer und Münch z siedzibą w Moskwie. Nowy podmiot powstał z połączenia M&M Militzer & Münch International Holding AG oraz ZAO GERH, dotychczasowego partnera biznesowego holdingu.Według Alexei’a Kovalenko, dyrektora zarządzającego M&M na Północno-Wschodnią Europę, Rosja to obok Francji, Niemiec i Chin, kluczowy rynek z punktu widzenia działalności holdingu, o ogromnym potencjale w obszarze transportu i spedycji. Z racji zróżnicowania kulturowego i powierzchniowego, wymaga od specjalistów TSL doskonałej znajomości lokalnego rynku. Militzer & Münch wzmacniając swoją pozycję w Rosji, zaangażował więc regionalnych menedżerów. Zwiększenie obecności M&M na rynku rosyjskim przynosi wymierne korzyści dla polskich klientów holdingu, dla których Rosja jest istotnym partnerem handlowym.

- Holding Militzer & Münch, jako uznany specjalista od rynków wschodnich, oferuje klientom zarówno nowoczesną flotę i infrastrukturę, jak i pomoc doświadczonych menedżerów. O tym, jak wymagającym dla spedytorów krajem jest Rosja mogliśmy się przekonać m.in. w ostatnich tygodniach, obserwując wydarzenia związane z negocjowaniem umów tranzytowych pomiędzy Polską a Rosją. W takich sytuacjach gwarancją profesjonalnego zarządzania przestrzenią transportową naszych klientów są eksperci doskonale znający specyfikę rosyjskiego rynku - mówi Wojciech Niemotko, dyrektor zarządzający M&M Polska.

W ramach nowego podmiotu funkcjonują oddziały położone w największych centrach biznesowo-przemysłowych Rosji. Grupa M&M w Rosji dysponuje własną, nowoczesną flotą, ponad 120 jednostek transportowych. Do dyspozycji klientów przeznaczone są także cztery magazyny logistyczne o łącznej powierzchni składowej ok. 17 000 m kw., skoncentrowane wokół regionu Moskwy i Czelabińska. Ofertę Grupy M&M w Rosji stanowi szeroka gama produktów transportowych i spedycyjnych drogą lądową, morską oraz lotniczą, w tym m.in. transport produktów niebezpiecznych oraz dedykowane rozwiązania dla przemysłu wysokich technologii.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 28 luty 2011 10:59

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj