logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowość w ofercie DHL

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
DHL Express (Poland) zaoferował klientom nową usługę DHL Osobisty Podpis. Jej podstawowym założeniem jest doręczenie przesyłki do rąk własnych odbiorcy, który został zweryfikowany zgodnie ze ściśle określonymi wytycznymi nadawcy. Przesyłki są doręczane w specjalnie zaprojektowanych, dedykowanych folio pakach; a paczki oznaczone dedykowanymi nalepami.Usługa dopasowywana do ściśle określonych potrzeb klienta, skierowana jest głównie do branży finansowej (banki, ubezpieczenia, OFE), telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej, medycznej i firm oferujących sprzedaż „na odległość” (sprzedaż ratalna). DHL Osobisty Podpis jest odpowiedzią DHL Express na dynamiczne zmiany rynkowe i nowe modele prowadzenia biznesu. Coraz częściej kontakt z klientem, a nawet zawieranie umów, odbywa się za pośrednictwem call center czy stron internetowych. Wtedy, aby sfinalizować transakcję, niezbędne jest bezpośrednie dotarcie do klientów w różnych miejscowościach, bez konieczności zakładania przedstawicielstw firmy w terenie. DHL Express, pośrednicząc w dotarciu do klienta, staje się elementem całości procesu biznesowego.

Za każdym razem usługa DHL Osobisty Podpis jest dopasowywana do konkretnych potrzeb klienta. Przygotowane rozwiązanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych. DHL Express oferuje także w pakiecie instalację dedykowanej aplikacji, która umożliwia procesowanie dokumentów klienta oznaczonych unikalnym numerem. Usługa Osobisty Podpis pozwala na doręczenie przesyłek do rąk własnych odbiorcy oraz zwrot podpisanych dokumentów. Na indywidualne życzenie, klienci mogą skorzystać z takich dodatkowych opcji, jak: kontrola dokumentów, badania satysfakcji odbiorców, raportowanie oraz kontrolę jakości zwracanych dokumentów. W ramach tej usługi przesyłki są umieszczane w dedykowanych opakowaniach, które zapewniają ich bezpieczeństwo i szybką identyfikację właściwego procesu operacyjnego dla przesyłek.

 - Jako DHL Express stawiamy na elastyczne rozwiązania. DHL Osobisty Podpis został przygotowany w odpowiedzi na szczególne potrzeby naszych klientów. Nasz kurier występując w imieniu firmy, z którą współpracujemy, weryfikuje dokumenty od klientów indywidualnych. Efektem jest poprawnie sporządzona dokumentacja, która stanowi podstawę dalszych relacji biznesowych. To dlatego DHL Osobisty podpis wspiera rozwój biznesu naszych klientów, oszczędza ich czas i zmniejsza koszty - powiedział Edwin Osiecki, wiceprezes ds. marketingu i sprzedaży DHL Express (Poland).

Kluczową rolę w usłudze DHL Osobisty Podpis pełni tzw. „Lista Wymagań”. W tym dokumencie zapisane są indywidualne warunki identyfikacji odbiorcy przez kuriera, niezbędne do wydania przesyłki. Każda „Lista Wymagań” tworzona jest przez Dział Rozwiązań Logistycznych ściśle według wskazówek konkretnego klienta. To zapewnia jej pełne dopasowanie do nawet najbardziej specyficznych wymagań.

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 lipiec 2011 09:20

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Mainfreight Poland uruchamia bezpośrednią linię dorbnicową na Ukrainę i centrum…

Mainfreight Poland uruchamia bezpośrednią linię dorbnicową na Ukrainę i centrum przeładunkowe w Pruszkowie

Mainfreight Poland, będący częścią nowozelandzkiej grupy logistycznej, jednej z największych na świecie, uruchomił hub przeładunkowy...

Magazyn SEGRO najbardziej ekologiczny w Polsce według certyfikacji BREEAM

Magazyn SEGRO najbardziej ekologiczny w Polsce według certyfikacji BREEAM

Nowa część budynku C o powierzchni prawie 15 000 m kw. w SEGRO Logistics Park...

Nowe przepisy dla producentów wyrobów tytoniowych

Nowe przepisy dla producentów wyrobów tytoniowych

20 maja 2019 r. wejdą w życie wymagania Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/40/UE z...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj