logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowe władze DSV Solutions

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Udziałowcy DSV Solutions powierzyli Piotrowi W. Krawieckiemu funkcję prezesa zarządu oraz dyrektora zarządzającego firmy w Polsce. Do nowego zarządu spółki powołani zostali również Thomas Sivert Jansson oraz Tomasz Garbarski.W skład nowego kierownictwa weszli doświadczeni managerowie i wieloletni pracownicy DSV. Piotr W. Krawiecki jest prezesem DSV Road Sp. z o.o. - największej spółki Grupy DSV w Polsce. Firma pod jego kierownictwem z roku na rok poprawia wyniki i zwiększa udział w rynku. Thomas Jansson jest dyrektorem finansowym Grupy. Z sukcesem zrestrukturyzował finanse globalnego operatora logistycznego po przejęciu Frans Maas i ABX Logistics przez DSV. Tomasz Garbarski to dyrektor regionu Centrum odpowiedzialny za nadzór nad największymi oddziałami DSV Solutions w Polsce.

- Udziałowcy DSV Solutions oczekują lepszych rezultatów i rozwoju firmy. Tego wyzwania się podjąłem. Wszystkie zmiany będziemy przeprowadzać stopniowo, w taki sposób, aby klienci odczuli wyłącznie korzyści płynące z synergii. To jest mój priorytet - wyjaśnia prezes Piotr W. Krawiecki.

Polska jest drugim po Finlandii krajem w Europie, w którym DSV scentralizowało zarządzanie transportem drogowym oraz logistyką kontraktową.

- To właściwy i prorozwojowy model biznesowy. Nowa, prostsza i bardziej przejrzysta niż dotychczas struktura zarządzania powinna zaprocentować lepszym wykorzystaniem synergii pomiędzy siostrzanymi spółkami DSV, i to na każdym etapie obsługi łańcucha dostaw. „Lean management” w DSV Solutions i Road oznacza możliwość stworzenia jeszcze bardziej konkurencyjnej oferty w myśl modelu „jednego okienka” - dodaje Piotr W. Krawiecki.

- Ścisła kontrola kosztów, ale przede wszystkim uświadomienie pracownikom każdego szczebla, że ich praca ma bezpośredni związek z wynikiem finansowym firmy - definiuje swoje priorytety wiceprezes zarządu DSV Solutions - Thomas Jansson.

Tomasz Garbarski, członek nowego zarządu DSV Solutions zapowiada optymalizację wykorzystania zasobów personelu i sprzętu oraz dokładne zwymiarowanie procesów logistycznych i ich ewentualny re-engineering oraz sukcesywne zwiększanie efektywności operacji przy zachowaniu ustalonych norm jakościowych.Ostatnio zmieniany piątek, 09 wrzesień 2011 11:17

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj