logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowe władze DSV Solutions

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Udziałowcy DSV Solutions powierzyli Piotrowi W. Krawieckiemu funkcję prezesa zarządu oraz dyrektora zarządzającego firmy w Polsce. Do nowego zarządu spółki powołani zostali również Thomas Sivert Jansson oraz Tomasz Garbarski.W skład nowego kierownictwa weszli doświadczeni managerowie i wieloletni pracownicy DSV. Piotr W. Krawiecki jest prezesem DSV Road Sp. z o.o. - największej spółki Grupy DSV w Polsce. Firma pod jego kierownictwem z roku na rok poprawia wyniki i zwiększa udział w rynku. Thomas Jansson jest dyrektorem finansowym Grupy. Z sukcesem zrestrukturyzował finanse globalnego operatora logistycznego po przejęciu Frans Maas i ABX Logistics przez DSV. Tomasz Garbarski to dyrektor regionu Centrum odpowiedzialny za nadzór nad największymi oddziałami DSV Solutions w Polsce.

- Udziałowcy DSV Solutions oczekują lepszych rezultatów i rozwoju firmy. Tego wyzwania się podjąłem. Wszystkie zmiany będziemy przeprowadzać stopniowo, w taki sposób, aby klienci odczuli wyłącznie korzyści płynące z synergii. To jest mój priorytet - wyjaśnia prezes Piotr W. Krawiecki.

Polska jest drugim po Finlandii krajem w Europie, w którym DSV scentralizowało zarządzanie transportem drogowym oraz logistyką kontraktową.

- To właściwy i prorozwojowy model biznesowy. Nowa, prostsza i bardziej przejrzysta niż dotychczas struktura zarządzania powinna zaprocentować lepszym wykorzystaniem synergii pomiędzy siostrzanymi spółkami DSV, i to na każdym etapie obsługi łańcucha dostaw. „Lean management” w DSV Solutions i Road oznacza możliwość stworzenia jeszcze bardziej konkurencyjnej oferty w myśl modelu „jednego okienka” - dodaje Piotr W. Krawiecki.

- Ścisła kontrola kosztów, ale przede wszystkim uświadomienie pracownikom każdego szczebla, że ich praca ma bezpośredni związek z wynikiem finansowym firmy - definiuje swoje priorytety wiceprezes zarządu DSV Solutions - Thomas Jansson.

Tomasz Garbarski, członek nowego zarządu DSV Solutions zapowiada optymalizację wykorzystania zasobów personelu i sprzętu oraz dokładne zwymiarowanie procesów logistycznych i ich ewentualny re-engineering oraz sukcesywne zwiększanie efektywności operacji przy zachowaniu ustalonych norm jakościowych.Ostatnio zmieniany piątek, 09 wrzesień 2011 11:17

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Ekol Logistics otwiera spółkę w Słowenii

Ekol Logistics otwiera spółkę w Słowenii

Realizując strategie osiągnięcia pozycji jednego z wiodących operatorów logistycznych w Europie, posiadającego własne zasoby, w...

IVECO zdobyło dwie nowe nagrody „Sustainable Truck of the Year…

IVECO zdobyło dwie nowe nagrody „Sustainable Truck of the Year 2017”

Nagroda została przyznana za Daily Electric w kategorii VAN oraz za Eurocargo CNG w kategorii...

Projekt Sarpsborg

Projekt Sarpsborg

Stalowa kładka pieszo-rowerowa, dostarczona przez Scandinavian Express, połączy dzielnicę domków jednorodzinnych nad rzeką Glomma w...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj