logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Zaproszenie na Polski Kongres Logistyczny - Logistics 2012

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
W dniach 16-18 maja 2012 r. odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja Polskiego Kongresu Logistycznego - LOGISTICS 2012. Już po raz jedenasty będziemy mogli gościć przedstawicieli świata logistyki na spotkaniu, które ze względu na poziom, zasięg i rozmiar przyjęło formułę kongresu i wpisało się na stałe do kalendarza imprez logistycznych w Europie. W ostatnim Kongresie w 2010 roku wzięło udział ponad 780 osób, w tym liczne grono gości zagranicznych.

Tegoroczny Kongres będzie przebiegał pod hasłem: Zrównoważona logistyka: człowiek, środowisko, gospodarka. Przygotowane prezentacje mają przedstawić zarówno wyzwania dla logistyki, jak i odpowiadające na nie rozwiązania, wynikające z potrzeby zrównoważonego rozwoju gospodarczego. Zrównoważona logistyka to nie tylko spełnienie oczekiwań i wymagań nakładanych np. przez regulacje Unii Europejskiej. To przede wszystkim inicjatywy i działania wynikające z powszechnego rozumienia potrzeby uwzględniania przy określaniu własnych celów biznesowych, konieczności racjonalnego gospodarowania zasobami naturalnymi, a także dostrzegania potrzeb i uwarunkowań społecznych, jako kluczowych priorytetów. Uwzględnianie społecznych i środowiskowych uwarunkowań powinno nie tylko oznaczać ograniczanie negatywnych skutków działalności logistycznej, ale także winno owocować rozwiązaniami poprawiającymi komfort pracy.

Więcej informacji o Kongresie, jego programie i warunkach uczestnictwa znajdziecie Państwo na stronie internetowej: www.logistics.pl.
W imieniu organizatorów, Polskie Towarzystwo Logistyczne kieruje do środowisk naukowych zaproszenie do skorzystania z możliwości zaprezentowania wyników swoich badań podczas Kongresu. Ponieważ względy organizacyjne nie pozwalają na stworzenie odrębnej sesji o charakterze naukowym, proponujemy przedstawienie osiągnięć naukowych w ramach dwudniowej sesji plakatowej, stanowiącej integralną część wystawy towarzyszącej Kongresowi. Biorąc po uwagę charakter Kongresu, zachęcamy, aby prezentacje pokazywały przede wszystkim, praktyczny wymiar efektów prowadzonych badań naukowych.

Niezależnie od tej formy udziału w Kongresie, oferujemy także, możliwość publikacji artykułów dotyczących problematyki prezentowanej podczas sesji plakatowej. Artykuły zakwalifikowane do druku przez Radę Programową PTL zostaną zrecenzowane i opublikowane w punktowanych czasopismach: „Logistyka” i/lub „Logistyka i Transport”.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem 061 850 49 02.

Dr inż. Stanisław Krzyżaniak
W imieniu Zarządu Polskiego Towarzystwa LogistycznegoOstatnio zmieniany piątek, 24 luty 2012 14:16

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Firmy UPS i Sealed Air nawiązały współpracę w celu udostepnienia…

Firmy UPS i Sealed Air nawiązały współpracę w celu udostepnienia wydajnych rozwiązań do pakowania

Firmy UPS i Sealed Air Corporation poinformowały o nawiązaniu strategicznej współpracy, dzięki której sprzedawcy detaliczni,...

Dachser pomaga walczyć z suszą w Indiach

Dachser pomaga walczyć z suszą w Indiach

W obliczu jednej z największych od dziesięcioleci susz w środkowych Indiach międzynarodowy operator logistyczny Dachser...

Nowe badanie Della i Intela wskazuje najważniejsze trendy technologiczne, które…

Nowe badanie Della i Intela wskazuje najważniejsze trendy technologiczne, które kształtują miejsca pracy

Firma Dell zaprezentowała wyniki badania Future Workforce Study, przeprowadzonego w Europie i RPA na zlecenie...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj