logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Luis Amaral głównym mówcą Forum Współpracy 2012!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

  

Coraz większymi krokami zbliża się Forum Współpracy 2012, coroczna konferencja organizowana przez ECR Polska. Już za 6 tygodni, 30 maja w Warszawie, spotkanie managerów branży FMCG rozpocznie się wystąpieniem Luisa Amaral’a, Prezesa Grupy Eurocash.

Strategiczna część programu Forum w tym roku skupia się na nowych technologiach w biznesie i nowym (e-)konsumencie. Uczestnicy wysłuchają m.in. wystąpień o nawykach shopperów on-line, poznają koncepcję Consumer & Shopper Journey wyznaczającą nowe podejście w shopper marketingu. Sesje najlepszych praktyk organizatorzy podzielili na dwa równoległe bloki tematyczne: dotyczący Zarządzania Łańcuchem Dostaw oraz New Commerce.

Case studies prezentowane w części logistycznej dotyczyć będą przede wszystkim współdzielenia łańcuchów dostaw, obniżania kosztów gospodarki paletowej, roli operatora logistycznego w zrównoważonym rozwoju firmy, elektronicznej wymiany danych i GDSN. Sesja New Commerce to praktyczne wystąpienia dotyczące rozwoju e-commerce w FMCG, podczas których prelegenci przedstawią narzędzia wspomagające sprzedaż w handlu mobilnym i internetowym, korzyści z wdrażania e-płatności w e-commerce, oszacują wpływ mediów społecznościowych na branżę i przedstawią sposoby ich badania.
W tym roku organizatorzy zdecydowali się również wzbogacić program konferencji o dwa praktyczne warsztaty: prawny, dotyczący zakazanych porozumień ograniczających konkurencję, oraz finansowy, mówiący jak uchronić się przed zatorami płatniczymi.

Forum Współpracy 2012 to konferencja adresowana przede wszystkim dla kadry zarządzającej najwyższego szczebla, wartościowa przede wszystkim dla managerów odpowiadających za logistykę, sprzedaż, zakupy, marketing, IT. Co roku uczestnikami Forum są przedstawiciele producentów FMCG, dystrybutorów, sieci handlowych i mniejszych detalistów a także dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. Entuzjastyczne opinie uczestników zeszłorocznej edycji dowodzą, że wiedza pozyskana w trakcie konferencji przełożyła się na realne usprawnienia i oszczędności w ich przedsiębiorstwach.

Forum Współpracy 2012 to również świetne miejsce wymiany doświadczeń i rozwijania relacji partnerskich. Żadna inna polska konferencja nie kładzie tak wielkiego nacisku na korzyści wynikające z dobrej współpracy. Konferencję zwieńczy panel dyskusyjny i business mixer z udziałem przedstawicieli Rady Nadzorczej ECR Polska - reprezentantów kluczowych firm na polskim rynku FMCG.

Więcej informacji i rejestracja: www.ecr.pl/forum2012

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PEKAES wzmacnia międzynarodową sieć połączeń

PEKAES wzmacnia międzynarodową sieć połączeń

Operator logistyczny PEKAES wprowadził regularne, bezpośrednie połączenie do Rumunii. Po Czechach, Słowacji i Niemczech to...

DB Schenker nabywa udziały na globalnym rynku internetowym uShip

DB Schenker nabywa udziały na globalnym rynku internetowym uShip

DB Schenker inwestuje miliony w celu wzmocnienia strategicznej współpracy z amerykańską internetową giełdą transportową uShip,...

MAN Trucknology® Days 2017

MAN Trucknology® Days 2017

Od 23 do 25 marca 2017 r. odbędą się w Monachium MAN Trucknology® Days. Na...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj