logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Polak w europejskim jury nagrody IFOY 2013

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Sebastian Śliwieński, redaktor naczelny czasopisma "Warehouse Monitor". Sebastian Śliwieński, redaktor naczelny czasopisma "Warehouse Monitor".

Międzynarodowe jury ekspertów – pod patronatem Niemieckiej Federacji Inżynierii (VDMA), grupującej 3000 firm i przy współpracy z targami CeMAT - wybierze najlepsze urządzenia techniki magazynowej. Stawką jest prestiżowa europejska nagroda i tytuł - International Forklift Truck of the Year 2013 (w skrócie - IFOY Award). Środkowoeuropejski rynek logistyczny w jury reprezentuje Sebastian Śliwieński, redaktor naczelny czasopisma "Warehouse Monitor".

Nagroda IFOY jest wyjątkowa chociażby z tego względu, iż jej pomysłodawcą i mecenasem jest jedna z największych i najbardziej uznanych na świecie organizacji branżowych - Niemiecka Federacja Inżynierii (VDMA), a dokładniej rzecz ujmując: działające w jej ramach stowarzyszenie przedstawicieli branży magazynowej i logistycznej.

- Nagrody IFOY trafią do dostawców najlepszych wózków przemysłowych oraz rozwiązań stosowanych w branży transportu bliskiego. Proces wyboru produktów odbywać się będzie w sposób przejrzysty, z zachowaniem najwyższych standardów, w oparciu o wyspecjalizowaną wiedzę fachową i wyniki testów - deklaruje Sascha Schmel z Niemieckiej Federacji Inżynierii VDMA.
Nagroda IFOY jest też kolejnym etapem współpracy z najbardziej prestiżowymi i znanymi targami w branży magazynowej na świecie - hanowerskim CeMAT-em (Deutsche Messe AG).
- Idea jest godna poparcia. Dlatego udostępnimy przestrzeń na prezentację nowego "przemysłowego Oskara" - mówi dr Andreas Gruchow, członek zarządu Deutsche Messe AG w Hanowerze.
- Oferta rynkowa dostawców wózków widłowych jest dziś tak różnorodna, iż w gąszczu propozycji bardzo łatwo jest się inwestorom pogubić - mówi Sebastian Śliwieński, redaktor naczelny magazynu "Warehouse Monitor", reprezentujący Polskę w jury, a de facto i środkowoeuropejską część rynku. - Dziś, gdy każdą złotówkę trzeba obejrzeć dwa razy, wybór musi być optymalny. Prestiżowa nagroda europejska z pewnością pomoże klientom w dokonywaniu dobrych wyborów. W ten sposób powstanie też obiektywna baza informacji o wózkach, która pozwoli porównywać i wybierać najlepsze produkty dostępne również na polskim rynku.

Nominowane produkty w ciągu najbliższych miesięcy poddawane będą różnorodnym testom i ocenom, a nagrody dla najlepszych produktów zostaną wręczone w maju 2013 r. Członkowie jury z całej Europy (oprócz reprezentanta Polski będą też jurorzy m.in. z Niemiec, Holandii, Danii, Szwecji, Anglii i Hiszpanii) będą decydować o nagrodach w czterech kategoriach. W trakcie testów oceniane będą różnorakie kryteria ważne dla użytkowników końcowych, a zatem: efektywność kosztowa, oszczędność energii, bezpieczeństwo, ergonomia i design.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 październik 2012 11:26

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Od czerwca do końca sierpnia 2017 roku z usług PKP Intercity skorzystało o ponad 1,3...

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy…

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią Europejską

Podpisana 30 października 2016 roku w Brukseli umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią...

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 5.10.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

menadżer zespołu w dziale handlowym

szukam pracowników

2017-09-22


specjalista ds. zakupów i sprzedaży

szukam pracowników

2017-09-22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj