logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowy obiekt Iveco na mapie Polski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Iveco Poland stale rozwija sieć dealerską. REMO-CAR Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się firma, która dołączyła do sieci dealerskiej Iveco w Polsce i obejmuje swoim zasięgiem województwo mazowieckie.

Firma spod Warszawy (Święcice k. Błonia) może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem kompleksowych usług serwisowych i naprawczych pojazdów ciężarowych, dostawczych, autobusów, przyczep oraz naczep, a także sprzedażą części zamiennych i akcesoriów. Serwis Remo-Car w siedzibie Święcice został uruchomiony w 2006 roku i charakteryzuje się wielomarkowymi autoryzacjami m.in. Koegel, Cobo, Nooteboom, BAR, BPW, SAF, JOST. Z początkiem października 2012 roku firma Remo-Car uzyskała również autoryzację Iveco jako Punkt Serwisowy w zakresie: serwis oraz sprzedaż części zamiennych. Wykwalifikowany personel, nowoczesny obiekt, a w nim specjalistyczne maszyny i urządzenia spełniające najnowsze standardy Iveco wpływają bezpośrednio na wysoką jakość i terminowość świadczonych usług.
   Zatrudniający ponad 80 pracowników Remo-Car został uznany za profesjonalnego partnera biznesowego, stając się od 1 stycznia 2013 roku także autoryzowanym dealerem pojazdów użytkowych marki IVECO gamy lekkiej.
   Obiekt o powierzchni 5000 mkw., wyposażony jest w 26 stanowisk naprawczych, w tym 5 przelotowych o długości 26 m (dwa kanały, stanowisko z kolumnowymi podnośnikami marki Stertil-KONI do podnoszenia pełnych zestawów i pojazdów przegubowych, stanowiska z podnośnikami do obsługi pojazdów lekkich i średnich z podnośnikami od 3,5 t do 7,0 t oraz suwnicę o nośności 10 t do obsługi i przeglądów pojazdów). Serwis dysponuje: kompletem urządzeń i narzędzi do obsługi i serwisu ogumienia, nowoczesną automatyczną myjnią bramową Karcher do mycia i pielęgnacji wszystkich typów pojazdów. Na miejscu działa również Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i legalizacji tachografów.
   W obiekcie znajduje się część socjalno-biurowa z dwiema salami konferencyjnymi, biurem obsługi klienta, poczekalnią oraz pokojem noclegowym. Utwardzony parking pomieści 50 zestawów oraz pojazdy dostawcze/osobowe. Cały obiekt posiada pełen monitoring i całodobową ochronę. Istotnymi elementami z punktu widzenia klientów pojazdów ciężarowych są: obsługa wszystkich marek pojazdów oraz wszystkich typów zabudów, obsługa Toll Collect, pełna obsługa blacharsko-lakiernicza, w tym kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych samochodów ciężarowych, dostawczych, przyczep, naczep i autobusów.


- Święcice to idealne miejsce na serwis samochodów ciężarowych - znajduje się przy drodze krajowej nr 2 w sąsiedztwie autostrady A2/E30 Warszawa-Poznań, w bliskiej odległości od drogi ekspresowej S8. Położenie pozwala na dojazd wszystkich typów pojazdów bez żadnych ograniczeń, a bogata oferta - na profesjonalną obsługę klientów w pełnym zakresie - mówi Jarosław Zwoliński, kierownik serwisu.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 08 kwiecień 2013 07:10

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

OT Logistics S.A. rozszerza skład zarządu

OT Logistics S.A. rozszerza skład zarządu

Rada nadzorcza spółki OT Logistics S.A. powołała w skład zarządu Andrzeja Klimka, dotychczasowego dyrektora Dywizji...

Grupa GEFCO wspiera logistycznie rejs Bimedia Challenge z Alaski na…

Grupa GEFCO wspiera logistycznie rejs Bimedia Challenge z Alaski na Grenlandię

Grupa GEFCO, światowy gracz w logistyce dla przemysłu i europejski lider w logistyce dla branży...

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu…

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu produktów agro

Grupa Kapitałowa OT Logistics wydzierżawiła nowe wagony typu Tagnpps, które pozwolą spółce na uzupełnienie oferty...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj