logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nagroda Najemców dla Panattoni Europe za Najlepszy Park Logistyczny Roku 2013

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Tegoroczna Nagroda Najemców dla Najlepszego Parku Logistycznego trafiła do rąk zespołu Panattoni Europe już po raz trzeci. Deweloper otrzymał zwycięski tytuł w konkursie na Nagrodę Najemców dla Najlepszego Parku Logistycznego z projektem Airport Logistic Park. To pierwszy park, który utrzymał tytuł na przestrzeni ostatnich pięciu lat.

Podczas osiemnastej edycji Logistic Business Mixer, organizowanej w ramach XVI Międzynarodowego Kongresu Logistyki i Transportu EASTLOG 2013, ogłoszono zwycięski projekt w konkursie na Nagrodę Najemców dla Najlepszego Parku Logistycznego w roku 2013. Jest nim Airport Logistic Park zarządzany przez Panattoni Europe. Nagroda przyznana została deweloperowi już po raz trzeci.

- Naprawdę cieszy nas zdobycie Nagrody Najemców dla najlepszego parku logistycznego roku 2013, bo jest to jedyna nagroda przyznawana na podstawie poziomu zadowolenia klientów dewelopera/inwestora - powiedział Pavel Sovička, dyrektor zarządzający Panattoni Europe na Czechy i Słowację. - Często trudniej jest utrzymać tytuł, a nam udało się to już drugi raz. Jesteśmy wdzięczni naszym najemcom za ich uznanie i jesteśmy przekonani, że uda się nam utrzymać poziom świadczonych usług i mamy nadzieję zdobyć tę nagrodę również za rok. Czyli czwarty raz z rzędu.

Konkurs, w którym parki są oceniane przez najemców jest organizowany przez ATOZ Logistics Group. Badanie satysfakcji klientów przeprowadziła niezależna agencja STEM/MARK, natomiast partnerem merytorycznym konkursu od początku jego powstania jest firma Cushman & Wakefield.

- Nagroda Najemców daje użytkownikom parków przemysłowych możliwość wyrażenia swojej opinii na temat poziomu obsługi świadczonej przez deweloperów oraz możliwość reagowania na uwagi i inicjatywy klientów/najemców - powiedział Ferdinand Hlobil z firmy Cushman & Wakefield na temat zalet konkursu. - Parki nominowane do nagrody w tym roku były oceniane pozytywnie pod względem nowoczesności i realizacji obowiązujących tendencji w budownictwie. Drażliwą kwestią była dostępność siły roboczej, co ma duże znaczenie na dłuższą metę, szczególnie w przypadku parków zlokalizowanych w okolicach Pragi.

Airport Logistic Park leży na zachód od centrum czeskiej stolicy i jest skomunikowany z autostradą R7 węzłem w pobliżu miejscowości Kněževes. Cały kompleks obejmuje trzy budynki magazynowe oraz główny budynek administracyjny. Każdy z nich oferuje 18 000 mkw. powierzchni przemysłowej.
   Konkurs stanowi dla deweloperów cenną okazję do uzyskania informacji zwrotnych od klientów i porównania swojej sytuacji z konkurencją. Właściciele i inwestorzy, do których należą oceniane parki, otrzymują niezależne porównanie dbałości administratorów o powierzone im aktywa z punktu widzenia najemców i użytkowników. Konkurs zorganizowano po raz pierwszy w 2009 roku i od tego czasu odbywa się co rok.

Ostatnio zmieniany czwartek, 11 lipiec 2013 10:21

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj