logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Prologis Nagrodził Najlepszych Studentów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prologis - globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych - wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki ogłosił zwycięzców konkursu „Prologis Najlepszym“ w kategorii Najlepszy Absolwent i Najlepsza Praca Magisterska. Nagrody zostały wręczone 5 października podczas uroczystej inauguracji roku akademickiego 2013/2014 w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu.

Już od ośmiu lat firma Prologis we współpracy z poznańską Wyższą Szkołą Logistyki organizuje konkurs „Prologis Najlepszym”, którego celem jest wspieranie najbardziej ambitnych studentów, tak by ułatwić zawodowy start przyszłym ekspertom w dziedzinie logistyki. Do tej pory wyłoniono już 18 laureatów, którzy zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami w wysokości 4 tysięcy złotych.

W tym roku nagrody otrzymali:

•    Piotr Borysewicz – który zdobył tytuł Najlepszego Absolwenta Wyższej Szkoły Logistyki.
Pan Piotr w ciągu 4 semestrów studiów uzupełniających magisterskich na kierunku Zarządzanie w specjalności Logistyka, uzyskał wysoką średnią na poziomie 4,85 i czynnie angażował się w działalność akademicką.

•    Marcin Troczyński – którego praca dyplomowa została uznana za Najlepszą Pracę Magisterską.
Praca pod tytułem „Wspieranie tradycyjnej edukacji na odległość w szkole podstawowej przy użyciu platformy Moodle”, napisana pod kierownictwem dr Ryszarda Świekatowskiego, została nagrodzona za przemyślane ujęcie tematu i wysoką wartość merytoryczną.

W skład jury konkursowego weszli eksperci uczelni oraz firmy Prologis. Laureaci odebrali nagrody z rąk Marty Tęsiorowskiej, Vice President, Marketing & Communications CEE.


- Działamy w gospodarce opartej na wiedzy, dlatego wysoka jakość kształcenia i pielęgnowanie talentów mają dla nas szczególne znaczenie - powiedziała Marta Tęsiorowska. - Cieszymy się, że wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki możemy wspierać oraz nagradzać najbardziej pracowitych i wybitnych studentów.

- Zaangażowanie i inicjatywa globalnych przedsiębiorstw - takich, jak Prologis decyduje dziś o jakości kształcenia. Studenci zyskują dodatkową motywację do własnego rozwoju, a co ważniejsze, mają większy kontakt z praktyką gospodarczą, która dla WSL jest priorytetem - powiedziała Alicja Gruszczyńska, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Logistyki.

W konkursie na Najlepszą Pracę Magisterską mogą brać udział magistranci, którzy z ocen za pracę magisterską oraz obronę uzyskali średnią powyżej 4,5. Ocenie poddaje się także m.in. zgodność treści pracy z tematem zawartym w jej tytule, merytoryczną zawartość, poprawność języka wypowiedzi, sposób wykorzystania materiałów źródłowych i dostępnych publikacji.
   Natomiast konkurs na Najlepszego Absolwenta WSL o nagrodę „Prologis Najlepszym” organizowany jest dla studentów trybu dziennego i zaocznego, studiów licencjackich i magisterskich. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zgłoszenie się studenta do konkursu i uzyskanie przez niego średniej ocen minimum 4,53 za wszystkie semestry z danego poziomu studiów, odpowiednio: za 6 semestrów – studia licencjackie, za 4 semestry – studia magisterskie.
   Zgłoszenia do kolejnej edycji konkursu można składać do 15 lutego 2014 roku. Więcej informacji oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.prologisnajlepszym.pl.

Ostatnio zmieniany wtorek, 08 październik 2013 06:32

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Aluplast wynajmuje powierzchnię w Logicor Poznań

Aluplast wynajmuje powierzchnię w Logicor Poznań

Aluplast podpisał umowę najmu 10 000 m kw. powierzchni magazynowo-przemysłowej w centrum dystrybucyjnym Logicor Poznań...

MAN wozi świąteczną atmosferę

MAN wozi świąteczną atmosferę

 Czerwony ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 BLS 4x2 EfficientLine2 z kolorową naczepą przemierza w styczniu...

North-West Logistic Park w rękach amerykańskiego inwestora

North-West Logistic Park w rękach amerykańskiego inwestora

Amerykański inwestor Exeter Property Group zawarł finalną umowę kupna centrum magazynowo-produkcyjnego North-West Logistic Park w...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj