logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL i Dobry Klimat dla Rodziny

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma DHL Express (Poland), od lat zapewniająca najwyższe standardy usług kurierskich i logistycznych, została doceniona za wyjątkową i przyjazną rodzinie politykę personalną. Uczestnicząc w Konkursie dla Pracodawców o Nagrodę Pary Prezydenckiej, znalazła się wśród wyjątkowych pracodawców tworzących Dobry Klimat dla Rodziny.

   Przyznane wyróżnienie jest wyrazem uznania i docenienia za politykę personalną DHL realizowaną w jednostkach organizacyjnych w ramach struktury prawnej spółki DHL Express w Polsce, tj. DHL Parcel, DHL Express i DHL Fracht.
   Na początku lutego br. w Pałacu Prezydenckim z udziałem Pary Prezydenckiej odbyła się Gala Konkursu dla Pracodawców "Dobry Klimat dla Rodziny". Firma DHL Express (Poland) znalazła się w gronie tych organizacji, które przez komisję konkursową zostały określone pionierami tworzenia dobrego klimatu dla rodzin. Jednocześnie kapituła doceniła rozwiązania oferowane pracownikom DHL Express, takie jak:                             

•    Prezent z okazji urodzenia dziecka
•    Wyprawka dla pierwszoklasistów
•    Dzień Dziecka
•    Program UPstairs
•    Konkurs Świąteczny
•    Dofinansowanie wypoczynku dziecka
•    Ruchomy czas pracy.

   Firmę DHL Express (Poland) podczas uroczystej Gali reprezentowali Igor Caban, dyrektor zarządzający DHL Parcel oraz Łukasz Włodyga, kierownik działu BHP. Obecny podczas Gali Finałowej Prezydent RP Bronisław Komorowski podkreślał, że laureaci konkursu praktycznie udowadniają, że biznes można i należy w sposób umiejętny godzić i łączyć z innymi funkcjami oraz umożliwiać łączenie funkcji zawodowych i rodzicielskich swoim pracownikom.
   Konkurs "Dobry Klimat dla Rodziny" o Nagrodę Pary Prezydenckiej, organizowany we współpracy Kancelarii Prezydenta RP z organizacjami pracodawców, jest kolejnym elementem tworzenia w Polsce dobrego klimatu dla rodziny i służy upowszechnianiu rozwiązań ułatwiających łączenie życia zawodowego i rodzinnego.
   W konkursie wzięło udział ponad stu pracodawców, zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Eksperci i członkowie kapituły konkursu oceniali dobre praktyki w sześciu obszarach: podejście pracodawcy do godzenia przez pracowników pracy zawodowej z życiem rodzinnym, elastyczną organizację pracy, czas pracy i urlopy, przerwy w pracy związane z rodzicielstwem, wypoczynek, czas wolny, zdrowie oraz edukację, wsparcie materialne pracowników - rodziców, ułatwienia w opiece nad dziećmi.
   Para Prezydencka nagrodziła firmy i instytucje, które podejmują działania w zakresie zatrudnienia przyjaznego rodzinie.

 

Ostatnio zmieniany piątek, 06 marzec 2015 11:18

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj