logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Certyfikat Top Employer Europe 2016 dla DHL Express (Poland)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma DHL Express zdobyła prestiżową certyfikację Top Employer Poland 2016 oraz Top Employer Europe 2016 za wyjątkowe warunki pracy, lokującą ją w gronie najlepszych pracodawców na świecie.

   Przyznane wyróżnienie podkreśla wyjątkową politykę zatrudnienia realizowaną w organizacji DHL Express w Polsce oraz w innych krajach. Według niezależnego badania Top Employers Institue, DHL Express wyjątkowo troszczy się o swoich pracowników, zaś przyznane jej wyróżnienie jest wyrazem uznania za postawę wspierającą rozwój pracowników. 
  Top Employers Institute to niezależna organizacja badająca politykę zatrudnienia znaczących globalnych pracodawców i porównująca ją ze standardami międzynarodowymi. Przeprowadzane co roku badanie wskazuje wiodących globalnych pracodawców, którzy tworzą idealne warunki pracy, dbają o talenty i rozwój pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Firmy biorące udział w globalnej certyfikacji są globalnie aktywne i uczestniczą w certyfikacji w różnych państwach oraz na różnych kontynentach. Wszystkie organizacje, które zdobędą certyfikację w co najmniej pięciu krajach regionu, zasługują na specjalne wyróżnienie certyfikacją Top Employers Europe 2016.
   Niezależne badanie wykazało, że oferują one wyjątkowe warunki pracy we wszystkich krajach, gdzie zdobyły certyfikat. Wyniki tegorocznego badania zapewniły DHL Express (Poland) obecność w prestiżowej grupie certyfikowanych Top Employers.

- Obecność DHL Express (Poland) kolejny rok z rzędu w elitarnym gronie Top Employers jest ukoronowaniem wielu lat pracy. Na czym polega nasz sukces? Przede wszystkim realizujemy politykę zatrudnienia w oparciu o potrzeby i oczekiwania zarówno pracodawcy, jak i każdego pracownika. Od dawna wyznajemy zasadę, że przyjazna polityka zatrudnienia to empatia, wsparcie i budowanie wzajemnych relacji na co dzień. Są one równie ważne, jak budowanie pozycji najlepszej firmy w swojej branży - powiedziała Maja Chabińska-Rossakowska, dyrektor ds. personalnych i komunikacji oraz członek zarządu DHL Parcel.

Top Employers Institute wysoko ocenił politykę zatrudnienia firmy DHL Express (Poland) w oparciu o następujące kryteria:

•    Strategia rozwoju talentów
•    Planowanie potrzeb kadrowych
•    Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding)
•    Szkolenia i rozwój
•    Zarządzanie wynikami
•    Rozwijanie umiejętności przywódczych
•    Rozwój kariery i planowanie sukcesji
•    Wynagrodzenia i świadczenia
•    Kultura

   Wnikliwą oceną objęta była polityka zatrudnienia realizowana w 3 jednostkach organizacyjnych w ramach struktury prawnej spółki DHL Express (Poland), tj. – w DHL Express, w DHL Parcel Polska oraz w DHL Fracht.

- Przyznanie DHL Express certyfikacji Top Employer Europe 2016 to wielki powód do dumy dla całej organizacji. Tegoroczne wyróżnienie jest dowodem na to, że DHL Express (Poland) tworzy miejsce pracy, które docenia wszystkich pracowników i daje im poczucie stabilizacji. Stwarzamy korzystne warunki do pracy, umożliwiamy pracownikom zdobywanie wiedzy, nowych umiejętności oraz podnoszenie kwalifikacji. Ważną rolę przywiązujemy do budowania zaangażowania, motywowania oraz uczenia się. W tych procesach uczestniczymy wszyscy - powiedział Tomasz Buraś, prezes zarządu DHL Express (Poland).

Ostatnio zmieniany środa, 09 marzec 2016 07:09

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Dzień Burgera, czyli jak przebiega proces logistyki żywności na przykładzie…

Dzień Burgera, czyli jak przebiega proces logistyki żywności na przykładzie QSL Polska i Bobby Burger

28 maja będziemy obchodzić Światowy Dzień Burgera - dania, które cieszy się coraz większą popularnością...

DHL oficjalnym partnerem logistycznym Rugby World Cup 2019

DHL oficjalnym partnerem logistycznym Rugby World Cup 2019

DHL będzie oficjalnym partnerem logistycznym Pucharu Świata w Rugby (ang. Rugby World Cup) w 2019...

Odbyła się konferencja E-Administracja dla Biznesu

Odbyła się konferencja E-Administracja dla Biznesu

Konferencja e-Administracja dla Biznesu zgromadziła ponad 200 uczestników zainteresowanych wdrażaniem faktury elektronicznej w sferze finansów...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj