logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Urodzeni w CHEPie biegną dla Fundacji Dom w Łodzi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Urodzeni w CHEP-ie” to akcja charytatywna CHEP Polska, dzięki której pracownicy i przyjaciele firmy swoim zaangażowaniem sportowym wspomagają najbardziej potrzebujących. Firma po raz kolejny przygotowała specjalną inicjatywę wspierającą społeczność lokalną. Urodzeni w CHEP-ie  wezmą udział w łódzkim maratonie, z którego dochód przekazany zostanie na wybrane organizacje charytatywne, w tym na Fundację  „Dom w Łodzi”, którą firma wspiera od zeszłego roku.

   CHEP Polska, międzynarodowy dostawca usług poolingowych, posiadający jedno ze swoich centrów serwisowych w Niewiadowie pod Łodzią, w ramach globalnej strategii CSR wspiera charytatywnie społeczności lokalne w miejscach swojej działalności biznesowej. Fundacja „Dom w Łodzi” stworzona została w 2007 roku i jest jedynym w Polsce domem dziecka dla ciężko chorych, osieroconych lub porzuconych przez swoje biologiczne rodziny dzieci. Placówka zapewnia bezpieczeństwo i wychowanie najmłodszych, cierpiących na przewlekłe schorzenia, umożliwia im prawidłowy rozwój w małej, ciepłej, rodzinnej społeczności.
   Już po raz drugi, przy sportowej okazji, pracownicy oraz przyjaciele firmy pobiegną aby podarować dzieciom, szczególnie dotkniętym przez los, odrobinę szczęścia, radości i uśmiechu. Pieniądze, uzyskane podczas akcji, zostaną bezpośrednio przekazane Fundacji na rehabilitację, zakup leków oraz wypoczynek dzieci. 17 kwietnia 2016 wszyscy chętni przebiegną dla dzieci z Fundacji „Dom w Łodzi” trasę 10 kilometrów.
Osoby, które chcą wykazać się sportowo i pobiec dla chorych dzieci, zapraszamy do rejestracji na stronie http://www.lodzmaraton.pl/rejestracja. Przy wyborze organizacji należy zaznaczyć opcję „FUNDACJA DOM W ŁODZI”. Poza sportowym wsparciem firma zachęca do pomocy materialnej. Na ten cel została założona zbiórka pod adresem http://siepomaga.pl/biegnijdladzieci, podczas której chętni za pomocą portalu internetowego mogą bezpośrednio wspomagać Fundację „Dom w Łodzi”.

- To kolejna sportowa inicjatywa, w której "Urodzeni w CHEP-ie" wykazują się wytrwałością i zaangażowaniem w dobrej sprawie. W zeszłym roku 10 wysportowanych pracowników CHEP dobiegło do mety! Podczas dwóch zbiórek i dzięki wpłatom od sponsorów zebraliśmy ponad 5000 złotych, które zostały przekazane Fundacji „Dom w Łodzi” - jednej z pięciu placówek, które wspieramy w ramach naszej działalności charytatywnej - mówi Kinga Di Salvo, Country General Manager CHEP Polska i kraje bałtyckie.

Ostatnio zmieniany czwartek, 07 kwiecień 2016 14:09

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

MAN Trucknology® Days 2017

MAN Trucknology® Days 2017

Od 23 do 25 marca 2017 r. odbędą się w Monachium MAN Trucknology® Days. Na...

78% polskich eksporterów z sektora MŚP generuje przychody z e-commerce…

78% polskich eksporterów z sektora MŚP generuje przychody z e-commerce

FedEx Express, największa na świecie firma świadcząca usługi przewozów ekspresowych i spółka zależna FedEx Corp....

Nowy magazyn wysokiego składowania w Gdyni.

Nowy magazyn wysokiego składowania w Gdyni.

13 lutego br. odbyła się w gdyńskim porcie uroczystość oddania do użytkowania nowoczesnego obiektu magazynowego...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj