logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Urodzeni w CHEPie biegną dla Fundacji Dom w Łodzi

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Urodzeni w CHEP-ie” to akcja charytatywna CHEP Polska, dzięki której pracownicy i przyjaciele firmy swoim zaangażowaniem sportowym wspomagają najbardziej potrzebujących. Firma po raz kolejny przygotowała specjalną inicjatywę wspierającą społeczność lokalną. Urodzeni w CHEP-ie  wezmą udział w łódzkim maratonie, z którego dochód przekazany zostanie na wybrane organizacje charytatywne, w tym na Fundację  „Dom w Łodzi”, którą firma wspiera od zeszłego roku.

   CHEP Polska, międzynarodowy dostawca usług poolingowych, posiadający jedno ze swoich centrów serwisowych w Niewiadowie pod Łodzią, w ramach globalnej strategii CSR wspiera charytatywnie społeczności lokalne w miejscach swojej działalności biznesowej. Fundacja „Dom w Łodzi” stworzona została w 2007 roku i jest jedynym w Polsce domem dziecka dla ciężko chorych, osieroconych lub porzuconych przez swoje biologiczne rodziny dzieci. Placówka zapewnia bezpieczeństwo i wychowanie najmłodszych, cierpiących na przewlekłe schorzenia, umożliwia im prawidłowy rozwój w małej, ciepłej, rodzinnej społeczności.
   Już po raz drugi, przy sportowej okazji, pracownicy oraz przyjaciele firmy pobiegną aby podarować dzieciom, szczególnie dotkniętym przez los, odrobinę szczęścia, radości i uśmiechu. Pieniądze, uzyskane podczas akcji, zostaną bezpośrednio przekazane Fundacji na rehabilitację, zakup leków oraz wypoczynek dzieci. 17 kwietnia 2016 wszyscy chętni przebiegną dla dzieci z Fundacji „Dom w Łodzi” trasę 10 kilometrów.
Osoby, które chcą wykazać się sportowo i pobiec dla chorych dzieci, zapraszamy do rejestracji na stronie http://www.lodzmaraton.pl/rejestracja. Przy wyborze organizacji należy zaznaczyć opcję „FUNDACJA DOM W ŁODZI”. Poza sportowym wsparciem firma zachęca do pomocy materialnej. Na ten cel została założona zbiórka pod adresem http://siepomaga.pl/biegnijdladzieci, podczas której chętni za pomocą portalu internetowego mogą bezpośrednio wspomagać Fundację „Dom w Łodzi”.

- To kolejna sportowa inicjatywa, w której "Urodzeni w CHEP-ie" wykazują się wytrwałością i zaangażowaniem w dobrej sprawie. W zeszłym roku 10 wysportowanych pracowników CHEP dobiegło do mety! Podczas dwóch zbiórek i dzięki wpłatom od sponsorów zebraliśmy ponad 5000 złotych, które zostały przekazane Fundacji „Dom w Łodzi” - jednej z pięciu placówek, które wspieramy w ramach naszej działalności charytatywnej - mówi Kinga Di Salvo, Country General Manager CHEP Polska i kraje bałtyckie.

Ostatnio zmieniany czwartek, 07 kwiecień 2016 14:09

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Reaktywowane PUTy znowu naprawiają tabor PKP CARGO

Przeznaczone do likwidacji przez poprzedni Zarząd PKP CARGO punkty utrzymania taboru (PUT) w Południowym Zakładzie...

Kuehne + Nagel kontynuuje rozwój platformy logistycznej dla sektora farmaceutycznego…

Kuehne + Nagel kontynuuje rozwój platformy logistycznej dla sektora farmaceutycznego i opieki zdrowotnej

W całym zakresie działalności i w każdym regionie na świecie Kuehne + Nagel skupia się...

Pociągiem PKP Intercity na Wielkanoc

Pociągiem PKP Intercity na Wielkanoc

Osoby, które podczas wielkanocnych wyjazdów postawią na podróż pociągiem PKP Intercity, już teraz powinni zaplanować...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj