logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Zatrzymaj podróż koleją w obiektywie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pojedź pociągiem, zabierz ze sobą aparat i pokaż, jak wyglądała Twoja podróż koleją! PKP Intercity zachęca do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Z podróży koleją”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i udział w ogólnopolskiej wystawie, która odwiedzi największe dworce kolejowe w Polsce. Konkurs wystartował 25 czerwca i potrwa do 31 sierpnia.

   25 czerwca ruszyła druga edycja konkursu fotograficznego „Z podróży koleją” promującego transport kolejowy, jako komfortowy, atrakcyjny cenowo i przyjazny dla środowiska środek transportu. W tegoroczną edycję akcji zaangażowało się PKP Intercity. Przewoźnik zachęca do dzielenia się fotograficznymi pamiątkami z podróży.

   Jak wziąć udział w konkursie?
Zadanie polega na wykonaniu zdjęcia, które będzie odpowiadać tematyce podróży koleją. Fotografia może przedstawiać zaobserwowane zjawisko natury przyrodniczej, społecznej, kulturowej lub innej, bądź sytuację zaaranżowaną przez autora zdjęcia, jednak związanej z tematem konkursu.
   W akcji może wziąć udział każdy, kto fotografuje, zarówno osoby zajmujące się fotografią amatorsko, jak i zawodowo. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie wybranych zdjęć za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie www.zpodrozykoleja.pl. Do konkursu można zgłosić maksymalnie 3 prace. Fotografie można wysyłać do 31 sierpnia br.

   Rozstrzygnięcie konkursu i atrakcyjne nagrody
Nagrodą za uzyskanie I miejsca w konkursie jest aparat fotograficzny NIKON D7200 wraz z obiektywem 18-105 VR. Poza nagrodą główną w konkursie zostaną przyznane również 2 nagrody specjalne od PKP Intercity i PKP S.A. Aparaty NIKON 1J5 wraz z obiektywami 10-30mm VR PD-ZOOM i 30-110mm VR zostaną przyznane za najlepsze zdjęcia przedstawiające pociąg lub lokomotywę oraz dworzec kolejowy. Organizatorzy przyznają również 9 wyróżnień w postaci voucherów na podróże pociągami PKP Intercity. Dodatkowo, finałowe prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy, która odwiedzi sześć największych dworców kolejowych w Polsce (w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Bydgoszczy, Gdyni i Wrocławiu).
   Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi najpóźniej do 12 września 2016 r. Oceny nadesłanych prac dokona jury składające się z przedstawicieli organizatora konkursu - firmą Sandmix, współorganizatorów - PKP Intercity i PKP S.A. i patronów medialnych.


   Regulamin konkursu

Ostatnio zmieniany środa, 29 czerwiec 2016 07:04

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

OT Logistics S.A. rozszerza skład zarządu

OT Logistics S.A. rozszerza skład zarządu

Rada nadzorcza spółki OT Logistics S.A. powołała w skład zarządu Andrzeja Klimka, dotychczasowego dyrektora Dywizji...

Grupa GEFCO wspiera logistycznie rejs Bimedia Challenge z Alaski na…

Grupa GEFCO wspiera logistycznie rejs Bimedia Challenge z Alaski na Grenlandię

Grupa GEFCO, światowy gracz w logistyce dla przemysłu i europejski lider w logistyce dla branży...

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu…

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu produktów agro

Grupa Kapitałowa OT Logistics wydzierżawiła nowe wagony typu Tagnpps, które pozwolą spółce na uzupełnienie oferty...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj