logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Karolina Tokarz prezesem zarządu i naczelnym dyrektorem PROMAG S.A.

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Karolina Tokarz została mianowana prezesem zarządu i naczelnym dyrektorem PROMAG S.A. Zastąpiła na stanowisku dotychczasowego prezesa - Lesława Łuczaka, który objął funkcję przewodniczącego rady nadzorczej.

   Karolina Tokarz jest związana z PROMAG od kilkunastu lat. Od 1999 roku zarządzała siecią sprzedaży oraz marketingiem spółki, pełniąc funkcję dyrektora ds. handlu i marketingu a od 2002 roku również członka zarządu PROMAG S.A. Jest absolwentką Politechniki Poznańskiej i Studium Menedżerskiego w Wyższej Szkole Biznesu w Poznaniu. Od 2015 roku pełni funkcję członka Rady Naukowej IliM oraz Rady Biznesu WBMiZ Politechniki Poznańskiej. Jest również laureatką wielu ważnych nagród i wyróżnień. Za swoją dotychczasową aktywność zawodową została odznaczona m.in. srebrnym medalem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego "Labor omnia vincit", statuetką „Przyjaciel Sukcesu” dla najlepszych menedżerów w kraju oraz Brązowym Krzyżem Zasługi - państwowym odznaczeniem przyznawanym przez Prezydenta RP.

- Pan Lesław Łuczak kierował firmą PROMAG od 1998 roku i nie mam wątpliwości że był to dla nas bardzo dobry czas - mówi Karolina Tokarz, nowy prezes zarządu i naczelny dyrektor PROMAG S.A. - Zbudowaliśmy w tym czasie własną sieć sprzedaży, w 2000 roku wprowadziliśmy na rynek pierwsze produkty sygnowane marką PROMAG, a trzy lata później jako jedna z pierwszych firm produkujących wyposażenie magazynowe uruchomiliśmy sklep internetowy. Sukcesom rynkowym i sprzedażowym towarzyszyły kolejne premiery produktów, ważne dla naszej firmy przeobrażenia organizacyjne oraz duże inwestycje, jak chociażby budowa Centrum Logistycznego w Koninku czy Centrum Techniki Magazynowej PROMAG. Dziś jesteśmy liderem w intralogistyce z bogatą i w pełni kompleksową ofertą wyposażenia magazynowego, dostępną niemal od ręki - mamy bardzo mocną i ugruntowaną pozycję na polskim rynku, setki zadowolonych klientów i profesjonalne zaplecze konstrukcyjno-projektowe. Nie zamierzamy jednak zwalniać tempa. Chcemy skupić się na tworzeniu i oferowaniu nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań magazynowych, które będą optymalizować procesy intralogistyczne w polskich przedsiębiorstwach. Zdajemy sobie sprawę, z tego, że rynek nieustannie się zmienia i staje się coraz bardziej konkurencyjny, a to wymaga od nas ciągłej aktywności, wysiłku i rozwoju w nowych kierunkach. Chcemy pozostać integratorem rozwiązań intralogistycznych a jednym z priorytetowych obszarów będzie dla nas w następnych latach automatyzacja i robotyzacja procesów magazynowo-produkcyjnych. Mamy w tej dziedzinie doświadczenie, dysponujemy autorskimi rozwiązaniami i własnym know-how. Dzięki temu już teraz realizujemy nawet najbardziej skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty inżynierskie w dziedzinie intralogistyki związane z automatyzacją składowania i transportu wewnętrznego oraz robotyzacją procesów kompletacji i paletyzacji. Na pewno nie jest to koniec możliwości rozwoju firmy - podkreślała po nominacji Karolina Tokarz.

Ostatnio zmieniany środa, 13 lipiec 2016 10:30

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj