logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL w gronie TOP 100 najlepszych pracodawców 2016

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Organizacja DHL Express (Poland) po raz kolejny znalazła się w rankingu 100 najbardziej atrakcyjnych pracodawców - Most Attractive Employers. Na podstawie głosów studentów, biorących udział w badaniu Universum Talent Survey, DHL zostało wyróżnione w dwóch kategoriach: Biznes oraz Inżynieria.

   Kilkuletnia obecność DHL Express (Poland) w rankingu 100 najbardziej atrakcyjnych pracodawców, Most Attractive Employers jest potwierdzeniem przynależności firmy  do grona interesujących i atrakcyjnych pracodawców obecnych na polskim rynku. Wyniki badania odnoszą się do dywizji - DHL Express, DHL Parcel i DHL Freight - zrzeszonych w strukturach organizacyjnych spółki DHL Express (Poland).
   Ranking Most Attractive Employers 2016 prezentuje listę najatrakcyjniejszych pracodawców wskazanych w badaniu przez 26 tysięcy studentów z 64 uczelni. To niezależne, przeprowadzane co roku badanie jest źródłem wiedzy na temat preferencji zawodowych studentów i ich oceny, być może swoich przyszłych pracodawców.

- Największym atutem naszej wielotysięcznej organizacji są ludzie. To oni wnosząc do naszej firmy swój potencjał i kreatywność przyczyniają się do sukcesów biznesowych DHL Express (Poland). Dzięki ich doświadczeniu, kompetencjom i umiejętnościom stale się rozwijamy i tworzymy wyjątkową kulturę organizacyjną. Mierząc wysoko i wyznaczając wciąż nowe cele strategiczne, jesteśmy pracodawcą prowadzącym dialog z pracownikami i dostosowującym się do oczekiwań szybko zmieniającego się rynku pracy. To pozwala nam budować wizerunek DHL Express (Poland) jako atrakcyjnego miejsca pracy, często będącego pierwszym wyborem młodych ludzi - komentuje Maja Chabińska-Rossakowska, dyrektor ds. personalnych i komunikacji, członek zarządu DHL Express (Poland).

   Dbałość DHL Express (Poland) o rozwój w obszarze kapitału ludzkiego, od lat jest dostrzegana i doceniana w programach ogólnopolskich. Organizacja wielokrotnie została wyróżniona w konkursie Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Jest również zdobywcą certyfikacji Top Employer w skali krajowej i europejskiej. Na poziomie globalnym dywizja DHL Express, wchodząca w skład Grupy Deutsche Post DHL, w latach 2015-2016 otrzymała certyfikat Top Employer Global i znalazła się w elitarnym gronie Najlepszych Pracodawców na świecie.
   Universum Talent Survey to coroczne badanie, w którym studenci mają możliwość dokonania oceny i wyrażenia oczekiwań wobec preferowanego pracodawcy, jak również wskazania miejsca, w którym chcieliby podjąć zatrudnienie. Pracodawcom z kolei badanie dostarcza wiedzy na temat preferencji młodego pokolenia odnośnie przyszłego miejsca zatrudnienia, pomagając jednocześnie dostosować się do oczekiwań osób, które za chwilę znajdą się na rynku pracy. Badanie Universum Talent Survey przeprowadzane jest przez międzynarodową firmę Universum specjalizującą się w dziedzinie employer brandingu, współpracującą z 1 500 uczelniami wyższymi na świecie.

Ostatnio zmieniany czwartek, 15 wrzesień 2016 06:53

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Od czerwca do końca sierpnia 2017 roku z usług PKP Intercity skorzystało o ponad 1,3...

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy…

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią Europejską

Podpisana 30 października 2016 roku w Brukseli umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią...

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 5.10.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

menadżer zespołu w dziale handlowym

szukam pracowników

2017-09-22


specjalista ds. zakupów i sprzedaży

szukam pracowników

2017-09-22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj