logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

7R Logistic zdobywcą nagrody Prime Property Prize 2016

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R Logistic SA. Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R Logistic SA.

Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale IV zostało uhonorowane nagrodą Prime Property Prize 2016 w kategorii Inwestycja Roku na Rynku Powierzchni Logistyczno-Magazynowej. Statuetki w 10 kategoriach wyróżniające osoby i firmy mające największy wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych zostały wręczone 26 września na uroczystej gali rozdania nagród w Domu Handlowym Vitkac.

   Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale IV to czwarta inwestycja, która powstała w Parku Logistycznym 7R Logistic Gdańsk-Kowale. Jest nowoczesnym obiektem magazynowym położonym w dogodnej pod względem logistycznym lokalizacji - w Kowalach k. Gdańska. Budynek o powierzchni 17 500 m kw. znajduje się w pobliżu drogi S6 będącej częścią obwodnicy Trójmiasta oraz w pobliżu autostrady A1. Oprócz powierzchni przeznaczonej pod składowanie towarów posiada również zaplecze biurowo-socjalne. Magazyn wchodzi w skład parku Parku Logistycznego 7R Logistic Gdańsk-Kowale.

- Nagroda Prime Property Prize jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku. To olbrzymi zaszczyt móc stanąć w szranki z prawdziwymi tuzami rynku. Rynek powierzchni nieruchomości komercyjnych wciąż ewoluuje, a my zmieniamy się wraz z nim. Staramy się budować nie tylko zwykłe magazyny, ale niepowtarzalne obiekty - komentuje Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu, 7R Logistic SA.

   Magazyn wystartował jako projekt spekulacyjny i już miesiąc po oddaniu go do użytku był w pełni skomercjalizowany. Swój sukces komercyjny projekt zawdzięcza nie tylko doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy Trójmiejskiej Obwodnicy, ale również temu, że jest obiektem niestandardowym na rynku. W magazynie został zainstalowany system wczesnego ostrzegania przed pożarem oraz została zwiększona odporność ogniowa budynku powyżej 4000 MJ/m kw. To jedyny magazyn na trójmiejskim rynku powierzchni magazynowej o tak dużym zabezpieczeniu przeciwpożarowym.
   Plebiscyt Prime Property Prize jest organizowany przez redakcję propertynews.pl i ma na celu co roku wyłonić firmy, projekty oraz osoby, których działania spektakularnie wpłynęły na rozwój całej branży nieruchomości komercyjnych. Pozostali laureaci tegorocznej edycji to: Gdynia jako Miasto Przyjazne Inwestorom, Zielone Arkady w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej, budynek Q22 w kategorii Architektura oraz Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej. Zwycięzcą w kategorii Inwestycja Roku Rynek Hotelarski został hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski, Jatomi Fitness otrzymało wyróżnienie jako Najemca Roku, ibis Gdańsk Stare Miasto otrzymał statuetkę w kategorii Zielony Budynek, a Skanska Property Poland została Deweloperem Roku. Nagroda Człowiek Roku propertynews.pl została wręczona Maciejowi Dyjasowi - Co-Managing Partner, Co-CEO, Griffin Real Estate Sp. z o.o.

Ostatnio zmieniany czwartek, 13 październik 2016 06:27

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

Nowa specjalność DTW Logistics - obsługa logistyczna hurtowni leków weterynaryjnych

DTW Logistics, polski operator logistyczny specjalizujący się w logistyce kontraktowej, transporcie i spedycji międzynarodowej rozszerzył...

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych…

Solaris dostarczy kolejnych 10 autobusów elektrycznych do Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie

Przedstawiciele Miejskich Zakładów Autobusowych w Warszawie oraz firm Solaris Bus & Coach S.A. i BZ...

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO uruchamia serwisy Truck Stations przy najważniejszych europejskich trasach przewozowych

IVECO rozpoczęło program akredytacyjny dla swojej sieci, który umożliwia punktom dysponującym specjalistycznym i wydajnym serwisem...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj