logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

7R Logistic zdobywcą nagrody Prime Property Prize 2016

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R Logistic SA. Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu 7R Logistic SA.

Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale IV zostało uhonorowane nagrodą Prime Property Prize 2016 w kategorii Inwestycja Roku na Rynku Powierzchni Logistyczno-Magazynowej. Statuetki w 10 kategoriach wyróżniające osoby i firmy mające największy wpływ na rynek nieruchomości komercyjnych zostały wręczone 26 września na uroczystej gali rozdania nagród w Domu Handlowym Vitkac.

   Centrum Logistyczne Gdańsk-Kowale IV to czwarta inwestycja, która powstała w Parku Logistycznym 7R Logistic Gdańsk-Kowale. Jest nowoczesnym obiektem magazynowym położonym w dogodnej pod względem logistycznym lokalizacji - w Kowalach k. Gdańska. Budynek o powierzchni 17 500 m kw. znajduje się w pobliżu drogi S6 będącej częścią obwodnicy Trójmiasta oraz w pobliżu autostrady A1. Oprócz powierzchni przeznaczonej pod składowanie towarów posiada również zaplecze biurowo-socjalne. Magazyn wchodzi w skład parku Parku Logistycznego 7R Logistic Gdańsk-Kowale.

- Nagroda Prime Property Prize jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku. To olbrzymi zaszczyt móc stanąć w szranki z prawdziwymi tuzami rynku. Rynek powierzchni nieruchomości komercyjnych wciąż ewoluuje, a my zmieniamy się wraz z nim. Staramy się budować nie tylko zwykłe magazyny, ale niepowtarzalne obiekty - komentuje Tomasz Lubowiecki, prezes zarządu, 7R Logistic SA.

   Magazyn wystartował jako projekt spekulacyjny i już miesiąc po oddaniu go do użytku był w pełni skomercjalizowany. Swój sukces komercyjny projekt zawdzięcza nie tylko doskonałej lokalizacji - bezpośrednio przy Trójmiejskiej Obwodnicy, ale również temu, że jest obiektem niestandardowym na rynku. W magazynie został zainstalowany system wczesnego ostrzegania przed pożarem oraz została zwiększona odporność ogniowa budynku powyżej 4000 MJ/m kw. To jedyny magazyn na trójmiejskim rynku powierzchni magazynowej o tak dużym zabezpieczeniu przeciwpożarowym.
   Plebiscyt Prime Property Prize jest organizowany przez redakcję propertynews.pl i ma na celu co roku wyłonić firmy, projekty oraz osoby, których działania spektakularnie wpłynęły na rozwój całej branży nieruchomości komercyjnych. Pozostali laureaci tegorocznej edycji to: Gdynia jako Miasto Przyjazne Inwestorom, Zielone Arkady w kategorii Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej, budynek Q22 w kategorii Architektura oraz Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Biurowej. Zwycięzcą w kategorii Inwestycja Roku Rynek Hotelarski został hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski, Jatomi Fitness otrzymało wyróżnienie jako Najemca Roku, ibis Gdańsk Stare Miasto otrzymał statuetkę w kategorii Zielony Budynek, a Skanska Property Poland została Deweloperem Roku. Nagroda Człowiek Roku propertynews.pl została wręczona Maciejowi Dyjasowi - Co-Managing Partner, Co-CEO, Griffin Real Estate Sp. z o.o.

Ostatnio zmieniany czwartek, 13 październik 2016 06:27

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Kody kreskowe w poznańskim szpitalu

Kody kreskowe w poznańskim szpitalu

Szpital Wojewódzki w Poznaniu rozpoczyna projekt w zakresie wykorzystania kodów kreskowych GS1, które pozwolą nie...

Pokaz innowacyjnych rozwiązań w ramach Internetu Rzeczy w Poznaniu

Pokaz innowacyjnych rozwiązań w ramach Internetu Rzeczy w Poznaniu

20 października w siedzibie firmy Talex odbyła się prezentacja nowatorskiego projektu Wielkopolskiego Internetu Rzeczy (WIR)....

Pierwsza w Polsce prezentacja innowacyjnego systemu zintegrowanych rozwiązań dla flot…

Pierwsza w Polsce prezentacja innowacyjnego systemu zintegrowanych rozwiązań dla flot Goodyear Proactive Solutions

Goodyear Tire & Rubber Company wprowadził na polski rynek nową, paneuropejską usługę Goodyear Proactive Solutions....

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj