logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL Express z certyfikatem Top Employer Polska 2017

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL Express, odpowiadający za międzynarodowe usługi ekspresowe, został uhonorowany tytułem Top Employer Polska 2017. Niezależne badanie Top Employers Institue, wskazało DHL Express jako organizację wyjątkowo troszczącą się o swoich pracowników, zaś przyznane jej wyróżnienie jest wyrazem uznania za postawę wspierającą rozwój pracowników.

   Międzynarodowe badanie przeprowadzane przez Top Employers Institute, co roku wskazuje czołowych globalnych pracodawców: tych, którzy tworzą wspaniałe warunki pracy, dbają o talenty i ich rozwój na wszystkich szczeblach organizacji i dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zatrudnieniem. Wyniki tegorocznego badania zapewniły DHL Express obecność w prestiżowej grupie certyfikowanych Top Employers w Polsce.

- Uhonorowanie DHL Express certyfikatem Top Employer Polska 2017 to ogromny powód do dumy i jednocześnie potwierdzenie, że podejmowane przez nas działania w zakresie polityki personalnej, oferowanych warunków pracy i ścieżek rozwoju są przyjazne i atrakcyjne dla pracowników. Siłą napędową naszej organizacji są ludzie. To dla nich zmieniamy się, słuchamy ich opinii, rozwijamy jako organizacja, a wszystko po to, gdyż chcemy być pracodawcą przyjaznym pracownikom - powiedział Tomasz Buraś, dyrektor zarządzający DHL Express.

Top Employers Institute certyfikuje na całym świecie doskonałe warunki pracy, tworzone przez pracodawców dla swoich pracowników, oceniając politykę zatrudnienia firmy w oparciu o następujące kryteria:
•    Strategia rozwoju talentów
•    Planowanie potrzeb kadrowych
•    Wdrażanie nowych pracowników (on-boarding)
•    Szkolenia i rozwój
•    Zarządzanie wynikami
•    Rozwijanie umiejętności przywódczych
•    Rozwój kariery i planowanie sukcesji
•    Wynagrodzenia i świadczenia
•    Kultura.

   Należąca do Grupy Deutsche Post DHL dywizja DHL Express w Polsce, jest liderem na rynku międzynarodowych lotniczych przesyłek ekspresowych. Od lat firma stosuje politykę zarządzania opartą na inwestowaniu w ludzi i zwiększaniu ich zaangażowania. Wszyscy pracownicy i kurierzy dywizji DHL Express uczestniczą w globalnym programie szkoleniowym CIS „Certyfikowany Międzynarodowy Specjalista DHL”, zaprojektowanym pod kątem potrzeb firmy. Dzisiaj, zespół Certyfikowanych Międzynarodowych Specjalistów DHL liczy ponad 1000 pracowników i kurierów w całej Polsce.
   Certyfikacja Top Employers przyznawana jest organizacji DHL Express w Polsce od 2014 roku. Jest to szczególne wyróżnienie, wysoko oceniające ofertę firmy dla pracownika we wszystkich badanych obszarach.

Ostatnio zmieniany czwartek, 16 luty 2017 07:17

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Zmiany w opodatkowaniu nieruchomości po nowelizacji ustawy o transporcie kolejowym

Zmiany w opodatkowaniu nieruchomości po nowelizacji ustawy o transporcie kolejowym

Przedsiębiorstwa posiadające na swoim terenie elementy infrastruktury kolejowej powinny przyjrzeć się ich opodatkowaniu. Zmiany mogą...

Jubileuszowa edycja raportu Transport Market Monitor

Jubileuszowa edycja raportu Transport Market Monitor

Transporeon i Capgemini Consulting opublikowały kolejną, już trzydziestą edycję kwartalnego raportu Transport Market Monitor. Celem analizy...

Nowy obowiązek dla firm - raportowanie pozafinansowe. Sprawdź, co czeka…

Nowy obowiązek dla firm - raportowanie pozafinansowe. Sprawdź, co czeka polskie przedsiębiorstwa

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR – Corporate Social Responsibility) stała się w ostatnich latach coraz powszechniejszym...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj