logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Anthony Gunn nowym wiceprezesem ds. transportu morskiego i lotniczego

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Anthony Gunn został mianowany szefem Działu Transportu Morskiego i Lotniczego Grupy GEFCO. Jest on również członkiem Komitetu Wykonawczego.

   Anthony Gunn posiada ponad 25 lat doświadczenia w branży logistycznej. Odpowiadał za opracowanie i wdrożenie dużych projektów transformacyjnych w tym obszarze w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Azji. Wśród nich były m.in.: uruchomienie i obsługa centrów zwrotów dla wiodących na świecie firm z branży e-commerce, zarządzanie dystrybucją dla laboratoriów naukowych w Stanach Zjednoczonych, a także spedycja dla firm działających na rynku części zamiennych i handlu detalicznego w Azji.
   Głównym celem Anthony’ego Gunna w strukturach GEFCO jest rozwój w obszarze transportu morskiego i lotniczego, a także wzmocnienie pozycji GEFCO jako globalnego gracza na rynku logistyki dla przemysłu.

- Cieszę się, że mogłem dołączyć do zespołu GEFCO, lidera w logistyce dla branży motoryzacyjnej i przemysłu, który posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu wieloletniej współpracy z globalnymi graczami - powiedział Anthony Gunn, wiceprezes wykonawczy ds. transportu morskiego i lotniczego. - Dostrzegam wiele możliwości synergii w ramach struktur GEFCO, które przyniosą klientom realne korzyści. Mam tu na myśli rozwój cyfryzacji i korytarzy strategicznych. Zespoły GEFCO mocno wspierają naszych klientów w procesie poprawy funkcjonowania łańcucha dostaw, rozwoju oraz zwiększaniu konkurencyjności.

   Przed dołączeniem do zespołu GEFCO Anthony Gunn był dyrektorem zarządzającym XPO Logistics (wcześniej Menlo) na Europę. W firmie tej pracował od 2000 roku, zajmując różne stanowiska kierownicze. Przez 16 lat pracy dla Menlo, a później XPO Logistics, zbudował zespół doświadczonych specjalistów, którzy podwoili obroty i zyski spółki w Europie.
   Nowy szef transportu morskiego i lotniczego w Grupie GEFCO swoją karierę zawodową rozpoczynał od branży zbrojeniowej, w działach zakupów i dostaw. Następnie pracował dla wiodącej firmy z rynku półprzewodników, gdzie odpowiadał za zarządzanie łańcuchem dostaw na Stany Zjednoczone i Europę. Anthony Gunn posiada dyplom MBA Uniwersytetu Napier w Edynburgu.

Ostatnio zmieniany piątek, 07 kwiecień 2017 12:33

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w…

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy...

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE…

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE i Panattoni Europe

Rynek powierzchni przemysłowo-logistycznych w Polsce rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat. CBRE i Panattoni Europe,...

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Jeden z wiodących dostawców usług dla branży e-commerce, Arvato, przygotował rzetelny raport z rynków zagranicznych...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj