logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Masterlink nagrodzony w prestiżowym konkursie Europrodukt 2006

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zakończyła się kolejna edycja konkursu Europrodukt. W tym konkursie wyróżnienie otrzymują firmy świadczące usługi dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw oraz kontrahentów indywidualnych, posiadające ciekawą ofertę, dążące do zapewnienia kompleksowej obsługi klientów we wszystkich obszarach działania, spełniające oczekiwania rynku europejskiego oraz światowego. 

Tytuł "Europrodukt 2006" w kategorii "Usługa" otrzymał Masterlink Express za specjalistyczną usługę Przesyłka Monitorowana. Usługa ta ma zaspokoić zapotrzebowanie stałych klientów Masterlink w zakresie pilnych dostaw materiałów biznesowych, a w szczególności, jak sama nazwa usługi wskazuje,  ofert przetargowych. Usługa dostępna jest tylko dla stałych klientów mających podpisaną umowę z firmą. Realizacja usługi "Przetarg" przebiega zgodnie ze specjalnie stworzoną procedurą. Klient zamawiając taką usługę ma pewność, że Masterlink priorytetowo potraktuję jego przesyłkę, która podczas całego procesu wysyłki jest monitorowana oraz dodatkowo wyróżnia się wśród innych paczek specjalnie stworzoną kopertą.

Ważność takiej przesyłki jest także podkreślona przez natychmiastową komunikację wewnątrz firmy, a tym samym informację zwrotną do klienta, który maksymalnie w ciągu dwóch godzin od chwili realizacji usługi otrzymuje potwierdzenie doręczenia przesyłki pocztą elektroniczną.

W standardzie usługa jest realizowana na terenie całego kraju z zastrzeżeniem godzin doręczenia w poszczególnych strefach miastowych. Gdy życzenie klienta co do terminu dostawy odbiega od standardów czasowych oferowanych przez firmę, możliwość spełnienia takiej prośby jest za każdym razem indywidualnie rozpatrywana.

- Naszym celem było nie tylko wprowadzenie nowej usługi, ale również zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości i pewności, że powierzane nam przesyłki, często niezwykle ważne, będą dostarczone zgodnie z najwyższymi standardami, w ścisłych reżimach czasowych  - mówi Rafał Nawłoka Dyrektor Generalny Masterlink Express.
Ostatnio zmieniany środa, 26 lipiec 2006 11:53

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

10 lat współpracy Dachser z charytatywną terre des hommes

10 lat współpracy Dachser z charytatywną terre des hommes

Dachser, globalny operator  logistyczny, już od 10 lat współpracuje z międzynarodową organizacją charytatywną terre des...

PKN ORLEN uruchamia wypożyczalnie rowerów w 6 miastach

PKN ORLEN uruchamia wypożyczalnie rowerów w 6 miastach

Już wiosną przyszłego roku na wybranych stacjach paliwowych ORLEN w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Lublinie, Katowicach...

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Od czerwca do końca sierpnia 2017 roku z usług PKP Intercity skorzystało o ponad 1,3...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

menadżer zespołu w dziale handlowym

szukam pracowników

2017-09-22


specjalista ds. zakupów i sprzedaży

szukam pracowników

2017-09-22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj