logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Masterlink nagrodzony w prestiżowym konkursie Europrodukt 2006

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zakończyła się kolejna edycja konkursu Europrodukt. W tym konkursie wyróżnienie otrzymują firmy świadczące usługi dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw oraz kontrahentów indywidualnych, posiadające ciekawą ofertę, dążące do zapewnienia kompleksowej obsługi klientów we wszystkich obszarach działania, spełniające oczekiwania rynku europejskiego oraz światowego. 

Tytuł "Europrodukt 2006" w kategorii "Usługa" otrzymał Masterlink Express za specjalistyczną usługę Przesyłka Monitorowana. Usługa ta ma zaspokoić zapotrzebowanie stałych klientów Masterlink w zakresie pilnych dostaw materiałów biznesowych, a w szczególności, jak sama nazwa usługi wskazuje,  ofert przetargowych. Usługa dostępna jest tylko dla stałych klientów mających podpisaną umowę z firmą. Realizacja usługi "Przetarg" przebiega zgodnie ze specjalnie stworzoną procedurą. Klient zamawiając taką usługę ma pewność, że Masterlink priorytetowo potraktuję jego przesyłkę, która podczas całego procesu wysyłki jest monitorowana oraz dodatkowo wyróżnia się wśród innych paczek specjalnie stworzoną kopertą.

Ważność takiej przesyłki jest także podkreślona przez natychmiastową komunikację wewnątrz firmy, a tym samym informację zwrotną do klienta, który maksymalnie w ciągu dwóch godzin od chwili realizacji usługi otrzymuje potwierdzenie doręczenia przesyłki pocztą elektroniczną.

W standardzie usługa jest realizowana na terenie całego kraju z zastrzeżeniem godzin doręczenia w poszczególnych strefach miastowych. Gdy życzenie klienta co do terminu dostawy odbiega od standardów czasowych oferowanych przez firmę, możliwość spełnienia takiej prośby jest za każdym razem indywidualnie rozpatrywana.

- Naszym celem było nie tylko wprowadzenie nowej usługi, ale również zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości i pewności, że powierzane nam przesyłki, często niezwykle ważne, będą dostarczone zgodnie z najwyższymi standardami, w ścisłych reżimach czasowych  - mówi Rafał Nawłoka Dyrektor Generalny Masterlink Express.
Ostatnio zmieniany środa, 26 lipiec 2006 11:53

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Trwa konferencja E-Administracja dla Biznesu

Trwa konferencja E-Administracja dla Biznesu

Konferencja e-Administracja dla Biznesu zgromadziła ponad 200 uczestników zainteresowanych wdrażaniem faktury elektronicznej w sferze finansów...

Flotowy pakiet bezpieczeństwa euroShell

Flotowy pakiet bezpieczeństwa euroShell

Ochrona przed nadużyciami, monitorowanie transakcji oraz pomoc w bieżącej kontroli wydatków floty składają się na...

Cluj-Napoca - nowy oddział Grupy Raben w Rumunii

Cluj-Napoca - nowy oddział Grupy Raben w Rumunii

15 maja 2017 roku Grupa Raben otwiera nowy oddział w Rumunii. Dzięki niemu klienci Raben...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj